هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به متغیر آی دی یاهوی مورداستفاده در پروفایل کاربری
درود
من کد زیر رو برای وضعیت یاهو مسنجر اعضا به قسمت postbit_classic اضافه کردم اما به متغیر آی دی یاهوی مورد استفاده در پروفایل اشخاص نیاز دارم تا با قسمت YAHOOID عوض کنم.
با تشکر

کد php:
<a href="ymsgr:sendIM?YAHOOID">
<
img border=0 src="http://opi.yahoo.com/online?u=YAHOOID&amp;m=g&amp;t=1" /> </a

[تصویر:  1257224010.jpg]
 سپاس شده توسطscarce (۱۳۹۰/۶/۳، ۲۰:۳۱:۰۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۳:۲۷:۰۲ عصر)
درود خدمت دوستان
مورد درخواستی رو پیدا کردم.
کد php:
<a href="ymsgr:sendIM?{$post['yahoo']}">
<
img border=0 src="http://opi.yahoo.com/online?u={$post['yahoo']}&amp;m=g&amp;t=1" /> </a
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۱۲:۵۶:۳۸ عصر) ، esmaili2039 (۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۰۱:۰۴:۲۱ صبح) ، scarce (۱۳۹۰/۶/۳، ۲۰:۳۱:۱۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۳:۲۷:۰۷ عصر)
دوست عزیز ممنون
اما یک سوال
الان در حال حاضر کدوم کد رو شما برای پست بیت قرار دادید که الان در عکس یاهو در شکل زیر ظاهر شده ؟
و در ضمن در کدوم قسمتش ایا ابتدای کدهای postbit_classic یا انتهاش یا میان کدها ؟

[تصویر:  1257224010.jpg]
من کد زیر رو استفاده کردم
کد php:
<a href="ymsgr:sendIM?{$post['yahoo']}">
<
img border=0 src="http://opi.yahoo.com/online?u={$post['yahoo']}&amp;m=g&amp;t=1" /> </a
شخصی که پستی رو ارسال میکنه اگر در پروفایل خودش آی دی یاهو رو وارد کرده باشه وضعیت آنلاین بودن یا نبودنش در این قسمت نشون داده میشه (مخفی بودن برابره با آفلاین بودن نشون داده میشه). اگر هم که آی دی رو وارد نکرده باشه در اینجا چیزی نشون داده نمیشه.

در مورد محلش هم من یک قسمت تو postbit_classic دارم که برای faceBook استفاده میشه با کد زیر
کد php:
{$post['iconfacebook']} 
که کدهای مربوط به یاهو رو بعد از اون وارد کردم.
یک مطلب دیگه اینکه عکس مربوط به آنلاین و آفلاین بودن رو میتونید با تغیر دادن عدد t=1 تا t=16 تغیر بدید.
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۱۳:۱۱:۵۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۱۳:۴۱:۲۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۳:۲۷:۱۱ عصر)
خب در مورد انلاین و افلاین بودن اطلاعاتش رو داشتم ولی نه کامل

یعنی بنده کد زیر رو بذارم بعد از {$post['name ghaleb']} ؟
حالا این تغیر t=1 , t=16 که گفتید برای چه چیزی هست ؟
تغیر 1 تا 15 برای شکلکی هست که تو صفحه نشون داده میشه. (همون Online now عکس بالا)
برای کد هم شما لازم نیست تغیری توش بدی همون کد رو تو قسمت مربوطه وارد کنید. تنها تغیر همون 1 تا 15 هست به سلیقه خودتون.
نقل‌قول: تغیر 1 تا 15 برای شکلکی هست که تو صفحه نشون داده میشه.

ممنون ... باید بگم 24 تا عکس داره ...

از 1 تا 24
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۱۳:۵۳:۵۱ عصر)
کدهای بالا یک مشکل داره. برای کاربرایی که تو پروفایلشون آی دی یاهو رو وارد نکردن (بجز مرورگر موزیلا) تو ارسالهایی که انجام میدن تو قسمت مشخصات ارسال کننده یک بخش به صورت عکس ناقص نشون میده که با کلیک روی اون یاهو مسنجر بازدید کننده باز میشه.
تو عکس زیر اون قسمت رو نشون دادم.
سوال اینه که میشه این کدها رو به صورتی شرطی کرد که برای این دسته از افراد این قسمت از کد غیر فعال بشه؟
[تصویر:  1080-06-183169163i94-2401.JPG]
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان