هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی یک سایت ارائه دهنده سیستم آمارگیر حرفه ای
با سلام

یک سایت آمار گیر به شما وبمسترهای عزیز معرفی میکنم به نظرم خیلی ابزارهای خوبی در زمینه آمار و... سایت به شما میده و کاملا هم رایگان هست

سیستم آمار مثل وبگذر هست ولی این خیلی حرفه ای تر و گسترده تر با گرافیک زیبا (فلش ) و تنوع انتخاب بالایی داره :

http://www.histats.com

از همه بهتر اینکه زبان فارسی هم داره . میتونید در فوتر یا جاهای دیگه انجمنتون از ابزارهاش استفاده کنید. خیلی زیبا هست . در منو آمارش اطلاعات بسیار زیادی میده هم دقیق و هم در نوع خودش بینظیر هست Big Grin

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  9gt8r40cmgj9g9n0cli1.png]

[تصویر:  8rwdqa41dhff4m0yit.png]

[تصویر:  e1be0t07jl72k066bs6.png]

[تصویر:  6cezpm3sqy214mlbkna.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۷:۵۰:۱۷ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۷:۵۰:۴۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۷:۵۵:۴۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۸:۱۳:۲۶ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۰:۰۸:۵۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۰:۱۷:۱۲ عصر) ، alimasumi (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۰:۵۲:۴۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۳:۵۱:۴۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۲۶:۲۲ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۲۶:۵۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۹:۳۱:۱۳ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۱:۱۳:۱۴ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۰:۲۹:۳۰ صبح)
آره منم برای مدت طولانی ازش استفاده کردم
بعدش یه بخشی داشت که به صورت flash آمار رو نمایش میداد رو دیگه بهم نشون نداد
منم برش داشتم
سرور هاش هم خیلی کند شده بودن یه مدت

اما خب درست شد و تنهادلیل من همون نبودن اون آمار مقایسه ماهانه و روزانه فلشش بود
اگه برای شما نشون میده از analyctics هم بهتره
پاسخ
سلام
من الان histat استفاده میکنم.
ولی امروز فقط 5 تا بازدید از سایت من ثبت کرده. در صورتی که حداقل باید 200 یا 300 تا ثبت بشه.
فقط امروز اینطوری شده.
چرا ؟
پاسخ
چرا histat برای من اصلا آمارش کار نمیکنه ؟
هیچ بازدید کننده ای رو ثبت نمیکنه ؟

چرا اینطوری شده ؟
پاسخ
از ديروز تا الان فايل هاي flash با پسوند swf در تمام وبهاي اينترنتي غير فعال شده . فيلتر نشدن . معلوم نيست باز شركت ادوبي چه دسته گلي به آب داده !! احتمالا بخاطر بروز رساني فايلهاي فلش هست . نگران نباشيد تا چند روز ديگه درست ميشه قبلا هم همين اتفاق افتاده بود .
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۹:۲۸:۴۸ عصر)amir_tara67 نوشته است: چرا histat برای من اصلا آمارش کار نمیکنه ؟
هیچ بازدید کننده ای رو ثبت نمیکنه ؟

چرا اینطوری شده ؟

از من كه درست كار ميكنه به احتمال زياد مشكل از كدتون هست

(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۹:۴۵:۱۰ عصر)salehkhan نوشته است: از ديروز تا الان فايل هاي flash با پسوند swf در تمام وبهاي اينترنتي غير فعال شده . فيلتر نشدن . معلوم نيست باز شركت ادوبي چه دسته گلي به آب داده !! احتمالا بخاطر بروز رساني فايلهاي فلش هست . نگران نباشيد تا چند روز ديگه درست ميشه قبلا هم همين اتفاق افتاده بود .

ميشه بگيد چه ربطي داره آمار به فايل هاي فلش ؟؟؟ !!!!

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۱:۲۶:۰۳ صبح)
گویا طرح اینترنت ملی داره اجرا میشه. یاهو هم بدون وی-پی باز نمیشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۱:۲۶:۰۸ صبح)
به خاطر اينكه هاي استت نمودار آمارش به صورت فلش هست . ربطش پيدا شد ..؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی کانفیگ دایرکت ادمین (Full Config) cybergurad 0 1,362 ۱۳۹۵/۴/۱۳، ۱۲:۴۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: cybergurad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان