هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشتن عکس نشان دهنده آنلاین یا آفلاین بودن
باسلام

من در قالب پست بیت مشخصه onlinestatus رو برداشتم اما همچنان در کنار نام کاربری موجوده.از جای دیگه هم باید برداشته بشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۴۷:۰۷ عصر)
postbit_author_user و postbit هم یه چک بکن اگه باز درست نشد از کدهای postbit_online و postbit_offline و postbit_away یه پشتیبان بگیر و کدهاشون رو پاک کن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۲۲:۲۵:۰۱ عصر) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۲۲:۴۶:۳۷ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۴۷:۱۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۹:۲۴:۴۱ عصر)Cancer9003 نوشته است: postbit_author_user و postbit هم یه چک بکن اگه باز درست نشد از کدهای postbit_online و postbit_offline و postbit_away یه پشتیبان بگیر و کدهاشون رو پاک کن

مشخصه رو از postbit برداشتم و اضافه کردم به postbit_author_user .منتها نمی خوام کنار اسم کاربر باشه واینکه الان همون عکس رو آوردم کنار دیگر جزئیات کاربر.فقط میخوام کنار اسم کاربر نباشه

پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۴۷:۱۷ عصر)
يعني ميخواين تصوير آنلاين رو توي پست بيت داشته باشين ولي در جايي جز كنار نام كاربر؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۶:۰۵:۲۳ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۰۰:۱۴:۴۳ صبح)Cancer9003 نوشته است: يعني ميخواين تصوير آنلاين رو توي پست بيت داشته باشين ولي در جايي جز كنار نام كاربر؟

دقیقا
پاسخ
خوب باید جای متغیرش رو تغییر بدین. میخواین کجا قرار بگیره؟ پست بیت عمودیه یا افقی؟

پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۳۵:۱۰ عصر)
قالبها و پوسته ها
قالب مورد نظر
Post Bit Templates >> و postbit_online کدهارو پاک کنید
متغییر
کد php:
{$lang->postbit_status_online

قرار بدید در postbit_author_user
پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۳۵:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۹:۳۰:۵۴ عصر)ZEUS نوشته است: قالبها و پوسته ها
قالب مورد نظر
Post Bit Templates >> و postbit_online کدهارو پاک کنید
متغییر
کد php:
{$lang->postbit_status_online

قرار بدید در postbit_author_user

پست بیت عمودی

کدهای postbit_online رو پاک کردم.نشان دهنده آنلاین بودن رفت و چون کدهای آفلاین رو پاک نکردم بازم کنار اسم کاربر مونده(اونم پاک کردم)

و اینکه با این کار در پست بیت همه رو آنلاین نشون میده (حتی کسی که آفلاین هست)
پاسخ
نقل‌قول: و اینکه با این کار در پست بیت همه رو آنلاین نشون میده (حتی کسی که آفلاین هست)
متوجه منظورتون نشدم!!!
شما برید از قالبتون تو کنترل پنل ادمین خروجی بگیرید و بانرم افزار ادیتور کد بازش کنید و هر چی متغییر افلاین انلاین هست برش دارید جونتونو خلاص کنید و دوباره نصب کنید
و یا اصلا دسترسی پیام خصوصی کنید درست کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۰۰:۰۸:۰۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان