هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصوير گروه كاربري
اول یه گروه جدید بسازین و تصویر مورد نظر رو براش قرار بدین
بعد به بخش کاربران و گروه ها برید. ترفیع های گروه رو بیارید و یک ترفیع جدید بسازید.

مقادیر رو به شکلی که میگم وارد کنید:

عنوان: یک عنوان برای ترفیعه مثلاً بذارین ترفیع مرحله 1

توضیح: یه توضیح درباره ترفیعه مثلاً برای کاربرانی که بالای 500 ارسال داشته اند

معیارهای مورد نیاز: یک یا چند معیار رو انتخاب کنید که هرکی اون معیارها رو داشت ترفیع بگیره

4 تا فیلد بعدی رو بر حسب معیارهایی که انتخاب کردین پر کنید. فرضاً شما تعداد ارسال معیارتون هست و 500 ارسال رو مد نظر دارین. مقدار فیلد رو 500 میذارین و از جعبه انتخاب کنارش "بزرگتر از" رو انتخاب میکنید

گروه کاربری اصلی: گروه های رو که میخواین این ترفیع روشون اثر کنه و ترفیع بگیرن رو انتخاب کنید

گروه کاربری جدید: گروهی که در ابتدا ساختین رو انتخاب کنید

نحوه تغییر گروه کاربری: اینجا انتخاب میکنید که گروه جدید گروه اصلی کاربرا باشه یا گروه فرعی

2 گزینه آخر هم فعال بذارید و ذخیره کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۹:۰۳:۴۳ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۸:۱۳:۳۳ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۰:۰۷:۱۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۵/۶، ۲۱:۵۸:۴۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۴، ۱۰:۳۸:۵۱ صبح) ، Milad_First (۱۳۹۱/۶/۲، ۱۲:۴۹:۴۲ عصر)
با سلام
من هم مشکل بالا رودارم
تمام کار های بالا رو مو به مو انجام دادم
ترفیع ها رو هم ساختم
مثال
دوتا گروه ساختم :

1 : کاربر جدید انجمن > بعد از 1 ارسال > 3 تا ستاره > برچسب کاربر جدید زیر اسمش> رنگ ابی
2 : کاربر فعال انجمن > بعد از 5 ارسال > 5 تا ستاره > برچسب کار بر فعال زیر اسمش> رنگ قرمز

خوب حالا یک ترفیع هم ساختم :
که وقتی تعداد ارسال کاربر جدید انجمن به 5 تا ( برابر یا بیشتر) رسید بشه کاربر فعال انجمن و عنوان
و برچسب زیر اسمش و رنگش هم بشه کاربر فعال.

حالا مشکل اینکه همه چیز خوب پیش میره و وقتی تعداد ارسال ها ی کاربر جدید به 5 تا رسید عنوانش عوض میشه و تعداد ستار هاشم زیاد میشه ولی رنگش هنوز ابی میمونه و برچسب زیر اسمش عوض نمیشه!!!!!

حالا مشکل کجاست؟؟
اینم ادرس سایت: www.jevinan.ir
اگر لازم هست، بگید دسترسی بدم برید ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۰:۰۷:۱۴ عصر) ، riches2011 (۱۳۹۰/۵/۶، ۲۱:۳۷:۰۳ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۸:۴۲:۳۰ عصر)mnj1364 نوشته است: با سلام
من هم مشکل بالا رودارم
تمام کار های بالا رو مو به مو انجام دادم
ترفیع ها رو هم ساختم
مثال
دوتا گروه ساختم :

1 : کاربر جدید انجمن > بعد از 1 ارسال > 3 تا ستاره > برچسب کاربر جدید زیر اسمش> رنگ ابی
2 : کاربر فعال انجمن > بعد از 5 ارسال > 5 تا ستاره > برچسب کار بر فعال زیر اسمش> رنگ قرمز

خوب حالا یک ترفیع هم ساختم :
که وقتی تعداد ارسال کاربر جدید انجمن به 5 تا ( برابر یا بیشتر) رسید بشه کاربر فعال انجمن و عنوان
و برچسب زیر اسمش و رنگش هم بشه کاربر فعال.

حالا مشکل اینکه همه چیز خوب پیش میره و وقتی تعداد ارسال ها ی کاربر جدید به 5 تا رسید عنوانش عوض میشه و تعداد ستار هاشم زیاد میشه ولی رنگش هنوز ابی میمونه و برچسب زیر اسمش عوض نمیشه!!!!!

حالا مشکل کجاست؟؟
اینم ادرس سایت: www.jevinan.ir
اگر لازم هست، بگید دسترسی بدم برید ببینید.

میگم در این انجمن مای بی بی ایران رو ببندین جاش انجمن کله پاچه پزان رو افتتاح کنید.
اقا وقتی در توانت نیست و نمیتونی جواب ملتو بدی چرا انجمن راه میندازی؟؟
یکی یه انجمن درست و حسابی در مورد مای بی بی معرفی کنه.
این جا که کسی جواب ما رو نمیده.
پاسخ
منم این مشکلو دارم

تمامی مراحلو میرم ولی وقتی به اون تعداد پست مورد نظر میرسه هیچ اتفاقی نمیافته !!!!!!

میشه یه بازنگری دیگه ای بکنبن و مشکل رو بگین از کجاست ؟

مرسی
پاسخ
اولا که مودب باشید دوست گرامی تا محروم نشید!
تنظیمات را اینجا بذارید بررسی میکنیمBlush
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۰/۴/۴، ۲۱:۱۰:۲۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۵/۶، ۲۱:۵۹:۰۲ عصر)
نقل‌قول: تنظیمات را اینجا بذارید بررسی میکنیمBlush

تنظیمات چیو بزارم ؟ من که مثل همون تنظیماتی که گفتیم اعمال کردم !
پاسخ
از پیج تنظیمات اسکرین شات بذارین!Huh
تنظیمات فارسی توضیح داده شه!شما تنظیمات خود را قرار بدید تا مشکلاتشو بگیم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۰/۴/۴، ۲۲:۰۹:۰۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۵/۶، ۲۱:۵۸:۵۹ عصر)
ها فهمیدم Big Grin

[تصویر:  ?di=1513090232325]

آقا مال من درست شد

مرسی Big Grin
پاسخ
منم همين مشكل دوستان رو دارم ...

كاربر تازه كار رو تعريف كردم كه بعد از 3 ارسال مثلا بشه كاربر نيمه فعال ولي ترفيع انجام ميشه ولي اثرش در پست بيت لحاظ نميشه ... و كاربر ترفيع يافته باز هم با همون عنوان كاربر تازه كار ظاهر ميشه .. مشكل از كجاست .. لطف كنيد راهنمايي كنيد ...

لطفا به تصاوير زير نگاه كنيد :

من يك كاربر عضو گروه كابري تازه كار دارم به نام test1 كه در تاريخ 22 جولاي يعني 7 روز پيش طبق تصوير شماره 1
با داشتن 2 ارسال به بالا بر اساس تعريف ترفيع شماره 1 در عكس شماره 2 به كاربر نيمه فعال تبديل شده است . ولي همونطور كه در عكس شماره 3 ميبينيد هنوز ترفيع در پست بيت كاربر مورد نظر اعمال نشده است ... لطف كنيد راهنمايي كنيد جون سئوال خيلي از دوستان هم بوده .. ممنون .

تصوير 1 :
[تصویر:  8f6ibyj02zav9m99ps6c.jpg]

------------------------------------------------

تصوير 2 :

[تصویر:  f6g5hgvbml92phhmnmms.jpg]

--------------------------------------------------

تصوير 3 :

[تصویر:  lovvhf2y63pr7hwrfvpx.jpg]

من فهميدم مشكل از كجاست . اينجا ميگم تا بقيه عزيزان هم استفاده كنند ...

تمام دوستاني كه مشكل من رو دارن بايستي به پروفايل اون كاربر به خصوص مراجعه كرده و گروه نمايشي رو روي حالت گروه اصلي تنظيم كنند . اينجوري اثر ترفيع در پست بيت هم نشون داده ميشه ....
پاسخ
دوستان
من همه ی کارارو کردم و همه چی هم درست کار می کنه اما به جز تصویر گروه کاربری که تغییر نمیکنه..
من می خوام بعد از مثلا 30 پست که کاربر ارسال کرد ارتقا پیدا کنه و این ارتقا هم پیدا میکنه اما تصویرش همون تصویر قبلی هست :
یعنی تصویر مثلا برای این سایت این هست و تغییر هم نمیکنه :

http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1366465310.png

چی کار کنم تصویر هم تغییر کنه...
اینم بگم که من تصویر هم تعیین کردم که بعد از 30 پست تصویرش چی بشه اما عمل نمیکنه...
مشکل کجاست..؟

ممنون Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه هاي كاربري saber10 7 3,484 ۱۳۹۲/۱/۶، ۱۷:۵۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: استاد
  پلاگين افكت گروه كاربري badpad 1 2,267 ۱۳۸۹/۴/۷، ۱۸:۲۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان