هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاهده درصد سئو سایتتان
سایت جدید من 86%
و
5.9
پاسخ
اره دادا

میگم من حدود 3800 صفحه تو گوگل ایندکس دارم

بعد 16 روز///نظرت چیه دادا ادیتون؟
پاسخ
خوبه بد نیست

۱۰۰۰ بک لینک رایگان
http://www.3eo.ir/779/1000-بک-لینک-رایگان/

از این آموزش هم استفاده کن
ادرس سایتت را تو امضات تو انجمن ها قرار بده خودش کلی بک لینک میشهTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۱۳:۳۹ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۰/۲۵، ۱۲:۲۱:۰۵ عصر)
اینو دیده بودم

از نرم افزار استفاده میکنم

و یه سایت خارجی استفاده میکنم

مینیمم 500 لینک و ماکسیمم 1000لینک

موفق باشی عزیز

پاسخ
درضمن اقای ادیتون متن ادمین اون سایت رو بخون

بسیاری از سایت ها پیج رنک 0 دارن

ولی بنده تو بنر ذکر کردم درسایت های معتبر

شما که طراحی و وبمستر بالاخره فرق این دو رو باید بدونی چقدر زیاده

موفق باشی

پاسخ
من خودم از این مطلب فهمیدم بک لینک چیه بخونش
نقل‌قول: در چرخه بهینه سازی وب سایت (سئو) خیلی در مورد بک لینک صحبت میشه ولی ممکنه شما که صاحب یک سایت باشید اصلا ندونید چیه و یا با اهمیت اون برای گوگل آشنا نباشید.

بصورت مختصر و مفید، بک لینک، یک هایپرلینک (لینکی بر روی آن کلیک می شود) در یک سایت اینترنتی دیگه است که با کلیک بر روی آن وارد سایت شما می شوند.

بر خلاف موتورهای جستجویی مثل یاهو و بینگ که بیشتر به خود سایت توجه دارند، گوگل به بک لینک توجه خاصی داره.البته همین جا باید ۲ تا مرود را اضافه کنم:

اولا مهم نیست برای موتورهای جستجویی مثل یا هو و بینگ چی مهمه!چون حداقل ۷۵% جستجوها در گوگل صورت میگیره.

دوما هم باید بگم با آپدیت پیج رنکی که چند روز پیش توسط گوگل انجام شد،اینطور که بنظر میرسه الگوریتم امتیاز دادن گوگل باز هم تغییر کرده و اگر به طور مثال قبلا ۹۹% امتیاز مربوط به بک لینک بود،دیگه اینطور نیست و درصد اون میشه گفت تا حدود ۵۰% کاهش پیدا کرده که البته این به هیچ وجه از ارزش بک لینک کم نمیکنه،دلیلش را هم الان خدمتتون عرض می کنم.

ما گفتیم فقط امتیاز بک لینک در گرفتن پیج رنک کاهش پیدا کرده (که البته امکانش هست) ولی در صورت صحت این مورد هم کار اصلیه بک لینک سر جاشه!

حالا میگید کار اصلیش چیه؟بزارید جوابتون را با نگاه گوگل به بک لینک جواب بدم:

گوگل میاد و نگاه میکنه میبینه یک سایتی به سایت شما لینک داده.اینجا میاد و ۲ تا نکته را در نظر میگیره:

اول از همه اینکه اسم اون لینک،یعنی نوشته ای که لینک شده و در اصل anchor text اون لینک چیه. (حالا اینو توضیح میدم که خیلی مهمه)

دوم هم میاد نگاه میکنه ببینه امتیاز اون سایتی که به شما لینک داده چطوره؟ همینه که میگیم باید تو سایت های با پیج رنک و ایندکس بالا تبلیغ کرد نه هر سایتی!

در مورد متن بک لینک که گفتم خیلی مهمه باید خدمتتون عرض کنم که این مهمترین کار بک لینکه که گفتیم هنوز ارزش اصلیه بک لینک را حفظ کرده.این کلمه که در یک سایت دیگه به شما لینک شده باعث میشه رتبه سایت شما در جستجوی اون کلمه در گوگل بالا بره!

پس دقت کنید که انتخاب کلمه کلیدی که قبلا در موردش صحبت شد، در زمینه تبلیغات و کسب بک لینک خیلی مهمه و شاید اصلی ترین قسمتش همین باشه!

البته دقت کنید که اینطور که بزرگان بهینه سازی وب سایت میگن و شواهد هم نشون میدن،گوگل از تبادل لینک دو طرفه متنفره و بقولی دیگه سرش کلاه نمیره و امتیازی بهش نمیده! اگه هم میخواهید تبادل لینک کنید از سیستم های تبادل لینک سه طرفه استفاده کنید.

حالا میخواهید برید بک لینک کسب کنید، که خوب به ۴ صورت هستش:

اول اینکه یا سایتتون اینقدر خوبه که یه نفر خودش میاد و لینک شما را میزاره توسایتش.مثل سایت های بزرگی مثل یاهو و ….

دوم اینکه شاید خدمات خاصی ارائه می کنید ه باعث بشه لینک شما در سایت های دیگه باشه.مثل طراحان قالب وبلاگ و …

سوم اینکه تبادل لینک سه طرفه انجام بدید.مثل سیستم تبادل لینک سه طرفه سئو و ….

و ختم کلام هم تبلیغ در سایت های دیگه و اون هم بصورت متنی هستش.

حالا در مورد تبلیغ در سایت های دیگه بزارید چندتا مطالب برایتون روشن کنم.شما وقتی میخواهید به یک سایت تبلیغ بدید باید به چند تا مورد درباره اون سایت دقت کنید:

پیج رنک اون سایت،تعداد ایندکس مطالبش،قرار گرفتن تبلیغ در همه صفحات و یا یک صفحه خاص،dofollow یا nofollow بودن لینک ها که متاسفانه خیلی از سایت های داخلی برای قسمت تبلیغاتشون هم از این کد استفاده می کنند.

محض اطلاعی دوستانی که نمیدونن میگم،اگه جلوی لینکی کد nofollow بیاد هیچ ارزش نداره.یعنی انگار اصلا اونجا نیست…..

(۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۱۷:۳۴ صبح)!ArTiN! نوشته است: درضمن اقای ادیتون متن ادمین اون سایت رو بخون

بسیاری از سایت ها پیج رنک 0 دارن

ولی بنده تو بنر ذکر کردم درسایت های معتبر

شما که طراحی و وبمستر بالاخره فرق این دو رو باید بدونی چقدر زیاده

موفق باشی

من که اصلا با بنر شما در امضاتون کاری ندارم گفتم از این هم استفاده کن تو انجمنت!
نقل‌قول: از این آموزش هم استفاده کن
اگه منظورمو بد رسوندم شرمنده
پاسخ
اقای ادیتون عزیز من همون یه نکته فرق دارم با بک لینک های رایگان

بک لینک در سایتی با پیج رنک صفر یا بک لینک در سایتی با بازدید بالا

مسئله این است

موفق باشید
پاسخ
به نظر من يه جاي كار ميلنگه

يا اين سايت مرخرفه يا سئو مزخرفه و كلاهبرداري جديده

سئو بعضي از سايت هاي معتبر :

تابناك : 62%
تبيان : 57%
ايران فروم : 61%
فارس نيوز : 72%
عصر ايران : 61%

البته تعدادي از سايت ها تا 80 هستند مثل ميهن دانلود

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۲:۲۸:۴۶ عصر)
ممد جان به نظر من این سایته مزخرفه

چون ایران فروم اقای رحیمی کارش درسته نباید سئوش 61 باشه

مثلا خود من کل 16خرده ای پستم ایندکس و سئو شده ولی

باسه من زده 70 درصورتی که باید حداقل 90 باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطgolforosh (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۳:۵۳:۳۳ عصر)
ممنون

www.kamyabfarsi.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان