هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در رابطه با نام و دومین سایت من چیه ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
خوبه
25.00%
1 25.00%
بده
75.00%
3 75.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون در رابطه با اسم سایت من چیه ؟
فکر نمیکنم کسی‌ توی گوگل فان هوس رو سرچ کنه چون اسم چیز خاصی‌ نیست اگه هم خاص باشه ک دیگه نیازی به سرچ نداره مستقیم وارد میشن. در کلّ چیزی که گفتین خیلی‌ بی‌ ربط و بی‌ اساس بود.

به نظر من اگه محتویات سایت خوب باشه اسمش هر چقد هم بد باشه مردم بخاطر میسپارنش تا باز برای استفاده از مطالبش برگردن. اینجاست که اسم روون و با معنی‌ لازمه چون باعث می‌شه راحت تر بتونن حفظش کنن.

اسمش بد نیست ولی‌ خوب روی زبون نمیچرخه. بین اس و آرم که مکث میافته جالب نیست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۵ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۳:۲۲:۳۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۱:۳۶:۴۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: فکر نمیکنم کسی‌ توی گوگل فان هوس رو سرچ کنه چون اسم چیز خاصی‌ نیست اگه هم خاص باشه ک دیگه نیازی به سرچ نداره مستقیم وارد میشن. در کلّ چیزی که گفتین خیلی‌ بی‌ ربط و بی‌ اساس بود.

به نظر من اگه محتویات سایت خوب باشه اسمش هر چقد هم بد باشه مردم بخاطر میسپارنش تا باز برای استفاده از مطالبش برگردن. اینجاست که اسم روون و با معنی‌ لازمه چون باعث می‌شه راحت تر بتونن حفظش کنن.

اسمش بد نیست ولی‌ خوب روی زبون نمیچرخه. بین اس و آرم که مکث میافته جالب نیست

مرسی دوست عزیز
کاشکی افراد بیشتری نظر میدادند و کمک میکردند
این دومین چطوره ؟ farsclub
پاسخ
بد نیست ولی‌ اگه عجله نداری خوب روی اسم فکر کن که بعد پشیمون نشی‌. از دوست و آشنا نظر بخواه. بین کاربرات نظر سنجی بذار جایزه بده. به هر حال خرد جمعی‌ خیلی‌ بهتره. ایشالا که یه اسم مناسب پیدا میکنی‌
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۳ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۳:۲۳:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان