هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لرد هاست (كيفيت و سرعت را از ما بخواهيد)
با سلام و عرض خسته نباشيد
خدمات لرد هاست افتتاح شدHeart خيلي در گير انتخاب سرور كه يك سرور با كيفيت و سرعت بالا پيدا كنيم و خوشبختانه سرور كه الا گرتيم از سرعت بالايي برخوردار است و سيستم ها داراي ride 10 مي باشد يعني اگه 2تا هارد بسوزه بازم اطلاعات شما كاري نميشه

خوب حالا چرا لرد هاست؟

1. هدف ما از کاهش قيمت افزايش قدرت خريد مشتري و همان قيمت کمتر و فروش بيشتر است.

2. پشتيباني قوي 24 ساعته که بيشتر وقت ها مي توانيد با گفتگوي آنلاين , ارسال تيكت و يا مي توانيد با شماره 09357507617 در تماس باشيد.

3. گارانتي برگشت وجه تا مدت 7 روز.

4. ثبت دامنه به نام شما و مالکيت 100% همراه با کنترل پنل اختصاصي.

5. امنيت بالاي تمامي پلن هاي ارائه شده.

6.بك آپ روزانه , هفتگي و ماهانه

7.انتقال رايگان وب سايت شما

لرد هاست يک سايت خدماتي در زمينه هاستينگ مي باشد که خدمات خود را با بالاترين کيفيت و پشتيباني و کمترين قيمت در اختيار مشتريان عزيز قرار مي دهد.

شما مي توانيد به راحتي و با کمترين هزينه يک سايت حرفه اي داشته باشيد.

سرور ما در کاندا قرار دارد

و داراي قويترين سخت افزارها و به روز ترين نرم افزارها مي باشد.

اگر سوال يا درخواستي داشتيد مي توانيد با بخش پشتيباني ما مطرح نمايد. بخش پشتيباني ما بيشتر ساعات با گفتگوي آنلاين در دسترس است. اگر هم آنلاين نبود مي توانيد با ارسال درخواست پشتيباني يا همان تيکت و يا ارسال ايميل گفتگو نماييد.

دوستان براي تعرفه هاي ميزباني وب , نمايندگي و سرور اختصاصي به سايت مراجعه كنيد http://lordhost.net/

اگه انتقاد يا پيشنهادي داريد حتما با ما در ميان بزاريد چون هدف ما فقط رضايت شماست

يك نكته بايد بگم ما ميتونيم همه جوري براي كسايي كه عضو ماي بي بي هستند راه بيايم

يك نكته ديگه در رابطه با گرانتي برگشت وجه اين كه اين جمله براي قشنگي گذاشته نميشه حالا چه از ما چه از هر هاستينگ ديگه هاست خريديد از اين گرانتي استفاده كنيد و تو اين چند رو خوب سرور رو تست كنيد اگه از سرور ناراضي بوديد شما با ذكر دليل بيايد بگيد ما همونجا با كمال ميل پول شما رو برميگردونيم

شما ميتونيد با آي دي ياهو من nice_bad_ugly@yahoo.com و يا با آي دي جميل faramarzi.hamidreza در ارتباط باشيد

من اطمينان دارم كه همه شما مشتري ما خواهيد شد

با سپاس و احترام http://lordhost.net/
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۳:۱۲:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۵۶:۲۶ عصر)zesht نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشيد
خدمات لرد هاست افتتاح شدHeart خيلي در گير انتخاب سرور كه يك سرور با كيفيت و سرعت بالا پيدا كنيم و خوشبختانه سرور كه الا گرتيم از سرعت بالايي برخوردار است و سيستم ها داراي ride 10 مي باشد يعني اگه 2تا هارد بسوزه بازم اطلاعات شما كاري نميشه

خوب حالا چرا لرد هاست؟

1. هدف ما از کاهش قيمت افزايش قدرت خريد مشتري و همان قيمت کمتر و فروش بيشتر است.

2. پشتيباني قوي 24 ساعته که بيشتر وقت ها مي توانيد با گفتگوي آنلاين , ارسال تيكت و يا مي توانيد با شماره 09357507617 در تماس باشيد.

3. گارانتي برگشت وجه تا مدت 7 روز.

4. ثبت دامنه به نام شما و مالکيت 100% همراه با کنترل پنل اختصاصي.

5. امنيت بالاي تمامي پلن هاي ارائه شده.

6.بك آپ روزانه , هفتگي و ماهانه

7.انتقال رايگان وب سايت شما

لرد هاست يک سايت خدماتي در زمينه هاستينگ مي باشد که خدمات خود را با بالاترين کيفيت و پشتيباني و کمترين قيمت در اختيار مشتريان عزيز قرار مي دهد.

شما مي توانيد به راحتي و با کمترين هزينه يک سايت حرفه اي داشته باشيد.

سرور ما در کاندا قرار دارد

و داراي قويترين سخت افزارها و به روز ترين نرم افزارها مي باشد.

اگر سوال يا درخواستي داشتيد مي توانيد با بخش پشتيباني ما مطرح نمايد. بخش پشتيباني ما بيشتر ساعات با گفتگوي آنلاين در دسترس است. اگر هم آنلاين نبود مي توانيد با ارسال درخواست پشتيباني يا همان تيکت و يا ارسال ايميل گفتگو نماييد.

دوستان براي تعرفه هاي ميزباني وب , نمايندگي و سرور اختصاصي به سايت مراجعه كنيد http://lordhost.net/

اگه انتقاد يا پيشنهادي داريد حتما با ما در ميان بزاريد چون هدف ما فقط رضايت شماست

يك نكته بايد بگم ما ميتونيم همه جوري براي كسايي كه عضو ماي بي بي هستند راه بيايم

يك نكته ديگه در رابطه با گرانتي برگشت وجه اين كه اين جمله براي قشنگي گذاشته نميشه حالا چه از ما چه از هر هاستينگ ديگه هاست خريديد از اين گرانتي استفاده كنيد و تو اين چند رو خوب سرور رو تست كنيد اگه از سرور ناراضي بوديد شما با ذكر دليل بيايد بگيد ما همونجا با كمال ميل پول شما رو برميگردونيم

شما ميتونيد با آي دي ياهو من nice_bad_ugly@yahoo.com و يا با آي دي جميل faramarzi.hamidreza در ارتباط باشيد

من اطمينان دارم كه همه شما مشتري ما خواهيد شد

با سپاس و احترام http://lordhost.net/

براتون آرزوي موفقيت ميكنم .
ريسلر هاست پليس هستيد ؟ يا ازشون سرور داريد ؟
I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطzesht (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۱:۵۴:۲۹ عصر)
با سلام

نه میشه گفت رسیلر نه میشه گفت سرورSmile یا شاید بشه گفت فقط یک بازار یاب Smile
خوشبختانه از سرور خوبی استفاده می کنیم من الا نزدیک 2هفته که این سرور دستمه و تست کردم از لحاظ آپتایم و سرعت که واقعا خیلی خوب دارند عمل می کنند و امروز دیگه سایت راه انداختم بعد 2هفته
من با یکی از اعضاشون یه سری حرفا زدم که چیکار کنم بهتره سرور اختصاصی بگیرم , vps بگیرم یا رسیلر
ایشون گفتن بهترین راه اینه که اول رسیلر بگیر
چرا ؟ چون تازه اومدم تو این کار ممکنه اگه وی پی اس یا سرور بگیرم به احتمال زیاد به مشکلات زیادی میخورم از لحاظ امنیت , کیفیت و پشتیبانی و...
کلا می خواست بیخیال شم چون همه در مورد رسیلر طرز فکر درستی ندارند خوب البته حق دارند
من با ایشون که در این رابطه حرف زدن گفتند ما هوا شما رو داریم و تو این چند روزه هم واقعا خیلی بهم کمک کردن من الا با ایشون با google talk همیشه در تماسم البته کمتر کسی پیدا میشه اونم کسی که دیتاسنتر داره به کسی بخواد آی دی یاهو یا جمیل بده
خلاصه این که اگه لحاظ پشتیبانی یا سرعت و ... اگه خاطر جعم نبود کلا وارد این کار نمی شدم , چون خودم هاست قبلیم خیلی اذیت شدم نمی خوام بقیه مثل خودم بشه من الا با هزینه که به دیتاسنتر پولیس دادم میتونستم با همون هزینه یه رسیلر 80 گیگ بگیرم ولی دیگه مشخص نبود چی به چیه !

البته یک نکته که باعث افتخار ماست اینه که یک تیم ایرانی در کانادا دیتاسنتر زدن

آقا اگه جمله بندی یا غلط املایی دارم ببخشید دیگه الا یکم عجله دارم Smile

اگه سوال دیگه داشتید در خدمتم

خوشحال میشم اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید چون هنوز من اول کار هستم و نیاز به افرادی دارم که بتونند بهم کمک کنند در این زمینه

با سپاس و احترام
پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۰:۵۷:۵۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۳:۱۶:۳۴ عصر)
آقا يه چي ديگه يادم رفت
الا انجمن خودم رو همين سرور و كلا سايت خود ديتاسنتر هم رو همين سرور هست
مي تونيد سرعت لود رو رو انجمن خودم ببينيد
البته نه قالب بهينه شده نه كاري كه سرعت سايت ببره چون هنوز وقت نشده كه رو انجمن كار كنم فقط يه قالب انداختم و موضوع ايجاد كردم Smile

http://forum.lordpersia.com/

يا حق
پاسخ
با سلام
قیمت ها شکسته شد

فضا 50mgj ترافیک 1gb قیمت 4,000

فضا 150mg ترافیک 5gb قیمت 6,000

فضا 300mg ترافیک 10gb قیمت 9,000

فضا 500mg ترافیک 15gb قیمت 14,000

فضا 1gb ترافیک نامحدود قیمت 2,0000

فضا 2gb ترافیک نامحدود قیمت 3,0000

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر بروید

http://www.lordhost.net/index.php?option...&Itemid=58
پاسخ
اینحا رو کردید تاپیک تبلیغات خود هر شب اسپم می کنید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۲۲:۳۶:۲۲ عصر)
AngelAngel
اگه تو امصات بنویسی خوبه و اینقدر هم اسپم نمی دی
پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۲۲:۳۶:۲۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان