هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{1.6} پلاگین تاریخ تولد در ثبت نام
Brick 
درود

نام پلاگین : dobonreg

نام نویسنده : MattRogowski

ترجمه شده توسط : YaseR

کارایی : اضافه کردن فیلد تاریخ تولد به فرم ثبت نام و امکان ایجاد محدودیت سنی برای ثبت نام
ورژن : 0.4

سازگاری با مای بی بی 1.6

نمونه پیوست شد .

موفق باشید Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   birthday in reg.zip (اندازه: 4.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 155)
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۹:۲۶:۳۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۹:۳۶:۰۸ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۹:۴۰:۲۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۲۰:۲۷:۴۰ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۲۱:۳۹:۱۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۰۰:۴۴:۳۱ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۰:۰۳:۴۸ عصر) ، mohre (۱۳۹۰/۵/۱۳، ۱۴:۵۶:۰۱ عصر) ، collegiantab (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۵:۱۵:۰۰ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۶:۴۱:۰۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۲:۳۲:۵۵ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۵:۲۵:۴۷ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۴:۲۸:۳۷ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۰۷:۵۴:۲۸ صبح) ، Divine (۱۳۹۱/۵/۷، ۲۱:۳۴:۵۲ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۱۸:۴۳:۴۴ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۴/۲۰، ۱۸:۲۵:۰۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۳:۲۸:۵۸ عصر)
این پلاگین بسیار خوبیه . مخصوصا اگر در حالت اجباری بودن قرارش بدهیم یه جورایی کار کد امنیتی رو هم انجام میده.

بزرگترین مشکلش اینه که تاریخ رو به میلادی می خواهد و من الان 3 ماهی هست دارم ازش استفاده می کنم . 90% کاربرا چون تاریخ تولدشون رو به میلادی نمی دونند همین جوری یه تاریخ الکی وارد می کنند .
حتا در خواست این رو دادم که اگر کسی بتونه این پلاگین رو کاری کنه که تاریخ رو به شمسی بگیره من حاضرم ازش بخرم ، که کسی جوابی نداد !
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
ممنون به راحتی کار کرد

ولی متاسفانه همونطوری هم که دوستمون گفت تاریخ میلادی خیلی بده و برای کاربر حس سردر گمی ایجاد میشه

یکی بزرگی کنه و این مشکل حل کنه ممنون میشم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
دوست عزیز وقتی میخوای تو پروفایل هم تولد رو تغییر بدی میلادی هست Wink انشالله درست میشه یه پلاگین جدید واسه ایرانی ها Cool
پاسخ
نقل‌قول: یکی بزرگی کنه و این مشکل حل کنه ممنون میشم

ياسر جان اين كاره خودته , خواسته دوستمون رد نكن ديگهSmile

اين پلاگين خوبيه اگه شمسي بشه
پاسخ
دوستان من تست نکردم ولی یکی تست کنه ببینین اگه پلاگین تاریخ جلالی رو نصب کنین درست نمیشه؟
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
نه نمیشه عزیز Heart من خودم هر دوشو دارم
پاسخ
این پلاگین یه جورایی مکمل پلاگین تبریک تولد هست . اما وقتی کاربرا یه تاریخ الکی میزنند چه فایده ای داره توی یه روز بی ربط براشون ایمیل تبریک تولد بیاد !
پلاگین تبریک تولد هم به نظر من یکی از مهمترین پلاگین ها هست . همه می دونیم که اگه توی انجمنمون 1000 تا کاربر ثبت نام کرده باشند 800 تاش فقط ثبت نام کرده که یه عکسی ببینه یا یه مطلبی بخونه و دیگه آدرس سایت رو هم یادش رفته. با تبریک تولد در واقع همچین کاربر غیر فعالی رو تشویق به بازگشت به سایت می کنید
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۲:۱۷:۳۰ عصر)
من این پلاگین رو شمسیش کردم یعنی هم شمسیه هم میلادی. وقتی زبان سایت رو انگلیسی باشه تاریخ های میلادی رو میاره و وقتی زبان رو فارسی باشه تاریخ ها رو شمسی میاره
البته تو بخش پروفایل گزینه ای واسه تغییر تاریخ تولد هست که اون خودش پیش فرض میلادی هست نمیشه هم تغییرش داد، یعنی mybb هیچ هوکی واسه این قسمت تعریف نکرده که بتونیم واسش پلاگین بنویسیم (و هیمنطور بخش نمایش تاریخ تولد که میلادی نشون میده)
واسه اینکه این قسمت ها رو درست کنیم باید بریم تو کار هسته، یعنی قسمتی از کد های بعضی از فایل ها رو باید تغییر بدیم. حالا اگر دیدیم درخواست زیاد بود و عمری موند آموزش تغییر اون قسمت ها رو هم می ذاریم Big Grin

واسه نصبش هم کافیه فایل zip رو تو روت mybb آپلود کنید سپس extract کنید تمام

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   birthday in reg_shamsi va miladi.zip (اندازه: 6.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 146)
پاسخ
 سپاس شده توسطhesam_esf (۱۳۹۰/۵/۱۳، ۰۰:۲۴:۲۸ صبح) ، mohre (۱۳۹۰/۵/۱۳، ۱۴:۵۶:۱۳ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۷:۴۹:۱۳ عصر) ، snap (۱۳۹۰/۸/۵، ۲۲:۰۰:۴۶ عصر) ، vahsh (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۱:۱۰:۱۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۲:۳۳:۲۷ عصر) ، only-only (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۱۱:۲۲:۳۴ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۱۵:۰۹:۳۰ عصر) ، gerashboys (۱۳۹۱/۲/۸، ۰۷:۲۷:۰۵ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۲/۸، ۱۲:۲۸:۱۹ عصر) ، yeganeh64 (۱۳۹۱/۳/۶، ۱۳:۲۳:۴۹ عصر) ، s2s2x (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۲:۳۶:۰۷ صبح) ، monfared (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۳:۰۰:۰۸ صبح) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۵/۱۷، ۰۲:۰۶:۱۱ صبح) ، مهندس حمید جیگر (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۷:۱۰:۴۹ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۱۵:۵۰:۲۱ عصر) ، kamran0080 (۱۳۹۲/۶/۲۹، ۱۳:۱۱:۴۶ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۳:۳۱:۵۴ عصر)
ایول دمت گرم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان