هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حملات DDOS
درود بر اساتید گرامی.الان چند وقتیه که روش حملات دی داس(DDOS) خیلی رایج شده و تمام زحمت های یک مدیر رو به راحتی بر باد میده.میخواستم بپرسم آیا نرم افزار آنتی دی داس و یا روشی و یا فایروالی وجود داره که بشه رویه هاست نصب کرد تا حملات دی داس رو دفع کنه یا نه.
ممنون
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
برای پیشگیری از حملات DDos راه های مختلفی وجود دارد .یکی از راه های مفید و آسان پیدا کردن آی پی هست که تعداد اتصالاتش (منظور همون connection هست) به سرور از حالت عادی بیشتر باشه . برای این کار کافیه از دستور زیر استفاده کنیم تا IP های که به سرور متصل هستند رو پیدا کنیم.

netstat -anp |grep 'tcp\|udp' | awk '{print $5}' | cut -d: -f1 | sort | uniq -c | sort -n

و با دستور زیر می تونیم تعداد اتصالات به سرور را مشخص کنیم :

netstat -n | grep :80 |wc -l

اگر این تعداد بیش از حد معمول بود شما باید به حمله شک کنید و آی پی مورد نظر رو از دستور اول پیدا کنید. حال که آیپی رو پیدا کردیم به راحتی می توانیم در Iptable یا فایروال خودتون قرار بدین و از این طریق دسترسی اون آی پی رو به سرور ببندین و باعث جلوگیری از حمله DDos اون فرد بشین.
فرمان های بستن یک آی پی به وسیله آی پی تیبل :

iptables -A INPUT 1 -s IPADRESS -j DROP/REJECT

service iptables restart

service iptables save
به جای IPADRESS آی پی مورد نظر رو وارد میکنین.سپس تمامی اتصالات به آپچی رو Kill میکنین و آپاچی رو رستارت می کنین :

killall -KILL httpd

service httpd startssl

راه حل های دیگه ای هم میتونه وجود داشته باشه مثلا شما میتونید به دیتاسنتر ارائه دهنده سرویس اطلاع بدید .قوانین خارج از کشور به گونه ای هست که حملات d dos بگونه ای هست که در همه دنیا به شدت پیگیری میشه و صرفا با ارسال یک ایمیل به دیتاسنتر الی الخصوص اگر این دیتاسنتر خارج از کشور باشه (چون بیشتر تابع قوانین فنی هستند تا قوانین اجتماعی و سیاسی ) .
بطور معمول ip های متخلف حال چه این جرم را عمدا یا غیر عمد انجام داده باشند پس از 6 ساعت مسدود خواهدشد
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۶:۴۱:۰۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۶:۴۴:۰۴ عصر) ، ali_hidden (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۶:۴۵:۱۷ عصر) ، vBulletin (۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۶:۳۱:۳۳ صبح)
خوب اگه اشتباه نکنم این مال زمانیه که سرور در اختیار خودمون باشه ، اگر یه هاست معمولی داشته باشیم چی ؟
پاسخ
درود بر شما.دوست عزیز نرم افزار یا برنامه ای وجود نداره که بشه رویه هاست نصب کرد که هنگام حمله جلوی اون رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
شما با حد اکثر 4 دستور سرور خودتون رو از حمله نجات بدید.ابتدا وارد ssh میشیم با یوزر روت برنامه رو میگیریم

کد:
wget http://www.inetbase.com/scripts/ddos/install.sh

ران کردن اینستال
کد:
sh install.sh

دستور ران کردن برنامه:
کد:
cd /usr/local/ddos/;./ddos.sh
sh /usr/local/ddos/ddos.sh

اگه خواستین تنظیمات هم از اینجا ادیت کنید
کد:
pico /usr/local/ddos/ddos.conf
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۷:۳۲:۱۸ عصر)
ssh كجاهه؟ميشه دسترسي بدم اينكار رو برام بكنيد؟
پاسخ
من می خوام اینکارو واسم بکنی
پاسخ
این هک تست شده و واقعاً میتواند با بستن آی پی ها با مدت زمان مشخص از دی داس جلوگیری کند.
Features:
- Anti DDos
- Anti Flood
- Anti Attack
- Anti Spam
- Anti Localhost
- Anti block IP diversity

All code can view source file td_firewall.php
decoder it
Install

Step 1 - Upload all files/folders in folder "upload" into your forum root
Step 2 - Import XML file (as product): AdminCP > Plugin System > Manage Products > [Add/Import Product

این برای vBulletin هست. اگر نیاز به تغییری دارد برای مای بی بی تغییر بدیم...

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Anti Fiwall_update_08-may-2010.zip (اندازه: 140.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
پاسخ
 سپاس شده توسطvBulletin (۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۶:۳۲:۳۳ صبح)
یه نفر لطف کنه کامل توضیح بده چیکار کنیم.
من که نفهمیدم.
من به تازگی تهدید شدم به حمله و هک.
کمک کنین.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۳:۵۱:۴۲ صبح)
دمت گرم برای وی بی گذاشتی کار منو راه انداختیBig Grin
من همش بندویچ سایت میزنه بالا مدیرسرو من لطف میکنه دوباره میده بهم
یه هفت هشت باری پر شده دوباره بهم داده...دمش گرم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان