هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اندازه آواتار در لیست دوستان
سلام
من پلاگین نمایش دوستان در پروفایل رو نصب کردم ولی آواتار دوستان به اندازه واقعی است .
مثل اینکه 1.6 خودش اندازه آواتارا رو یه دست میکنه ولی من 1.4 دارم و آواتارا اندازشون واقعی است و زشت شده
میشه کمکم کنید که اندازه آواتار رو درست کنم ؟
پاسخ
درود
باید پلاگین ویرایش بشه که باید به نویسنده پلاگین بگید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۲۳:۰۵:۵۷ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۵۲:۳۱ عصر)
اسونه که بلدی کجا اندازه اواتار رو تو پستا تغییر میدن؟ اونو کوچیک کنی تو لیست دوستان هم کوچیک میشه

متوجه نشدی بگو واضح تر توضیح بدم
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۵۲:۴۰ عصر)
فکر نکنم ربطی داشته باشه ها دادا
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۵۲:۴۲ عصر)
چرا جیگر دادا من الان کوچیک کردم تو پست بیت ها رو الان اونجام کوچیک شده واسم بستگی به عکسام داره

منظورش نظم لیست دوستانه که نمیشه کاریش کرد مگر لیست دوستان به سبک فیس بوک نصب کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۵۲:۵۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۸، ۲۳:۱۵:۱۶ عصر)*F-Majidi* نوشته است: چرا جیگر دادا من الان کوچیک کردم تو پست بیت ها رو الان اونجام کوچیک شده واسم بستگی به عکسام داره

منظورش نظم لیست دوستانه که نمیشه کاریش کرد مگر لیست دوستان به سبک فیس بوک نصب کنه

محمد دوستم پلاگین رو ویرایش کرد و گزینه اندازه آواتار را به تنظیمات پلاگین اضافه کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط*F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۰۰:۰۴:۲۱ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۲۳:۵۲:۵۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان