هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور مای بی بی 1.6
سلام خدمت دوستان،
میخوام آب پاکی رو روی دست همه بریزمBig Grin
چون دیدم بعضی ها منتظر آمدن مای بی بی 1.6 و ادیتورش هستند و بعضی ها هم برای دلخوشی و از بین بردن اشاره ها از خودشون به سمت دیگه گفتن که ادیتور 1.6 مثل وی بی هستش!
اما بر اساس سخنان آقای Tomm M که دیولاپر سایت Mybboard هست ایشون می گن که
نقل‌قول: The Editor in 1.6 is just like this one with some more inbuilt media tags (Youtube, etc.).

ادیتور در مای بی بی 1.6 دقیقا مثل همین یعنی مال 1.4 هستش با چند تغییر جزیی مثل مدیا تگ یوتیوب.
پس بیخودی نباید دلمون رو صابون بزنیمBig Grin
ببخشید نخواستم نا امید کنم چون میدونم اگه الان یه کم نا امید بشیم بهتر از اینه که وقتی 1.6 اومد بازم ادیتور همین باشه ببینیم عصابمون خراب بشه.
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۶:۱۱:۰۹ عصر) ، XAXI (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۶:۱۲:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۶:۱۵:۰۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۷:۱۸:۲۵ عصر) ، Andy (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۷:۳۰:۴۳ عصر) ، orbitnic (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۹:۵۴:۱۳ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۹:۳۰:۵۳ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۸/۱۲، ۱۷:۰۹:۵۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۱۹:۲۲:۳۶ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۴:۵۴:۱۵ عصر) ، mihanword (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۱:۲۸:۵۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۷:۴۹ صبح)
به نظر من مای بی بی 1.2 نصب کنیم و از هات ادیتور استفاده کنیم هرچی نسخه مای بی بی بالاتر میره امکاناتش کمتر میشه !!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۶:۱۵:۰۸ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۶:۱۵:۳۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۷:۱۹:۳۱ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۹:۳۰:۵۹ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۷:۴۷ صبح)
(۱۳۸۸/۸/۸، ۱۷:۳۴:۰۳ عصر)Andy نوشته است: فكر ميكنم ماهسون فكر ميكرده كه اديتور پيشرفته مانند ويبولتين هست (‌در حالي كه همين الان هم اديتور پيشرفته منظورم همون ماي كد وجود داره )‌ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شاد باشيد
درود
من فکر می کنم شما در نقل قول مسایل مشکل خیلی بزرگی دارید.
این ضعف خیلی بزرگیست. نمیدونم چرا مطالب را دقیق نمی خوانید و دقیق نقل نمی کنید. این کار شما فقط باعث اختلاف می شود درحالی که کمتر کسی از ضعف اطلاع رسانی شما آگاهی دارد.
ماهسون به نقل از مای بی بی ترکیه گفت که ادیتور پیشرفته در نسخه 1.6 هست و متن ماهسون یک ترجمه بود.
مثلا اگر در نسخه 1.6 ادیتور پیشرفته بیاد و شما به این تاپیک مراجعه کنید باید در مورد کوین هم یک نظر مثل همین نظر فعلی بدهید.

متاسفانه شما هنوز فرق نقل قول (ترجمه) با منبع را نمی دانید!!!!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۹:۴۳:۳۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۸، ۲۲:۳۴:۳۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۸، ۲۲:۵۳:۱۰ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۸/۹، ۱۰:۳۴:۱۹ صبح) ، mr.amir (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۶:۴۳:۱۰ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۹:۳۲:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۰۱:۰۸:۰۵ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۴:۵۵:۱۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۷:۴۳ صبح)
دوست عزیز من چیزی بلد نیستم.
ولی طرز بیان شما برای جو سایت هم مناسب نبود.
من دوست ندارم از حرف من ناراحت بشید. اما گفتم که دشمنی بین اعضا پیش نیاد.
از حرف من دلخور نشوید. Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۸/۸، ۲۲:۳۴:۳۱ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۸، ۲۲:۵۳:۲۲ عصر) ، sungilgook (۱۳۸۸/۸/۸، ۲۳:۳۶:۱۴ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۸/۹، ۱۰:۳۴:۲۵ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۸/۹، ۱۳:۵۲:۰۷ عصر) ، mr.amir (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۶:۴۳:۲۹ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۱۰، ۱۹:۳۱:۵۵ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۴:۵۵:۱۴ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۱:۱۰:۱۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۸:۰۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان