هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جدی با ادیتور پیشرفته
(۱۳۹۰/۱/۱۴، ۲۳:۴۷:۳۵ عصر)Ehssan_it نوشته است: حالا که لطف کردی جواب ما رو هم بده
همه امکاناتش هست ولی فقط رنگ و لعاب 2007 رو نداره!

برای مثال میتونید یکی از صفحاتی که پست داره رو باز کنید.
http://atamalek.ir/showthread.php?tid=83

همه فایل ها رو هم اپلود کردم بی هیچ کم و کاستی

اینجا رو چک کردین ؟
کنترل پنل مدیریت --> پوسته ها --> پوسته مورد نظر --> ادیتور ( یه مدل داره آفیس 2007 با یه معمولی فکر کنم )

ببین از اونجا درست میشه یا نه
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۰۷:۲۴:۴۱ صبح)DJMOKHTAR نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۸:۱۱:۲۹ عصر)carrow نوشته است: اول از class_parser خودت یه بک آپ بگیر ( توی پوشه inc ) .
بعد این فایل پیوست رو جایگزینش کن به احتمال 99 درصد مشکلت با وسط چین و بقیه چین ها حل میشه Big Grin
اگر باز مشکلی پیش اومد اون بک آپ خودت رو دوباره بزار سر جاش

با جایگزینی این فایل پس از 1 روز تست و کار با ادیتور دیگه هیچ کدی ندیدم تو ارسالات بزنه . جز یک مورد که ایجاد کرده اینکه روی بعضی ارسالات قبلی تاثیر میگذاره نوشته های قبلی بعضی هاشون بصورت کد میشه یا فونت تغییر میکنه بخصوص [/b] زیاد میوفته تو نوشته های قبلی ...

خب دوست من ، من که نگفتم هر کسی خواست دانلود کنه.
من اون فایل رو بنا به مشکلی که زننده ی تاپیک داشت آماده کردم. اونم فقط مخصوص کسایی که هات ادیتور نصب کردن Tongue
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۰:۱۰:۰۹ صبح) ، Ehssan_it (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۰:۱۱:۲۸ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۰:۵۰:۰۸ صبح)
کد:
اینجا رو چک کردین ؟
کنترل پنل مدیریت --> پوسته ها --> پوسته مورد نظر --> ادیتور ( یه مدل داره آفیس 2007 با یه معمولی فکر کنم )

ببین از اونجا درست میشه یا نه

اره مشکلم با ظاهرش حل شد ولی یک مساله ای که برام پیش اومده اینه که وقتی فونت یا اندازه رو تعیین میکنیم باید حتما رو همون فونت یا اندازه متن کلیک کنیم تا منوی کشوئی باز شده مخفی بشه ولی تو همین سایت مای بی بی ایران هرجای ادیتور که کلیک کنی منو مخفی میشه
ممنون میشم برای همین هم من رو راهنمائی کنید
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۰:۱۶:۱۱ صبح)Ehssan_it نوشته است: [code]

اره مشکلم با ظاهرش حل شد ولی یک مساله ای که برام پیش اومده اینه که وقتی فونت یا اندازه رو تعیین میکنیم باید حتما رو همون فونت یا اندازه متن کلیک کنیم تا منوی کشوئی باز شده مخفی بشه ولی تو همین سایت مای بی بی ایران هرجای ادیتور که کلیک کنی منو مخفی میشه
ممنون میشم برای همین هم من رو راهنمائی کنید

خوب ادیتور اینجا ادیتور پیش فرض مای بی بی هستش. در ضمن مشکلاتی که هم هست قرار هت نویسنده این پلاگین به زودی آبدیتی قرار بده تا مشکلات که هستش حل بشه البته هنوز زمان مشخصی را تعیین نکرده.

پاسخ
خوب اگه بخوایم مثل همینجا فقط ظاهر داشته باشه با همون صفات پیش فرض چی کار باید کرد؟
اگه بخوام چند تا از دکمه های ویرایشگر رو حذف کنم چیکار باید کنم؟
را ستی روی ویرایشگر یک دکمه هست به نام تغییر ادیتور چطور میشه پیش فرضش رو روی هون یکی حالتش گذاشت با این کار مشکلم حل میشه
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
با فایل class_parser که در صفحه قبل هست خیلی از مشکلات ادیتور حل شده تنها مشکل باقی مانده [/b] هست که بعضی جاها میندازه این هم رفع میکردید دیگه عالی میشد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation مشکل جدی در ادیتور پیشرفته محمد تی ام 4 2,633 ۱۳۹۳/۲/۵، ۱۴:۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  مشکل ادیتور پیشرفته محمد تی ام 2 1,299 ۱۳۹۲/۶/۲۸، ۲۰:۳۴:۴۹ عصر
آخرین ارسال: CSS
Star مشکل با ادیتور پیشرفته mohamad m 0 1,237 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۳:۲۷:۵۸ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان