هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB SQL Error اين خطا مربوط به چيه ؟
(۱۳۹۰/۱/۱۲، ۱۸:۰۶:۰۵ عصر)mybb1 نوشته است: داداش شما که از نت افراز استفاده میکنین نمیدونین مشکلات اخیر به خاطر چیه؟

من چنتا سایت و انجمن میشناسم که از نت افراز استفاده میکنن ولی به سختی باز میشن یا اصلا باز نمیشن

سایت و انجمن که به سختی باز میشه اکثرا از قالبها و پلاگینها میباشد مخصوصا قالبها
ولی در طول این هفته 2 ساعت قطعی داشتیم اونم به خاطر رعایت نکردن حق کپی رایت توسط یکی از کاربران بوده که بنده خدا ها کارمندان پشتیبانی مجبور به تغییر ای پی شدند تا قطعی رفع شد و کاربر خاطی از نت افراز حذف شد
دیگه مشکلی نیست من قبلا با هاست ؟ کار میکردم ولی پوستم کنده شد چون سی پنل بود هر روز تحریم قطعی انتقال دادم به نت افراز راضی راضی هستمBig Grin
سلام دوستان عزیز من روی یه هاست رایگان مای بی بی رو نصب کردم خوب بود یه مطلب نوشتم وقتی واسه دفعه بعد خواستم بخونمش کلیک کردم رو مطلبه این خطا رو میده هر چی مطلب میزارم نشونشون نمیده فقط این خطا رو نشون میده ببینید

[تصویر:  di-7YFA.png]
سؤالتون رو یک جا مطرح کنید، پیشنهاد من نصب دوباره هست ...
myavarahmadi سابق
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۵:۲۹:۰۰ عصر)
با سلام
بنده هم در سایت خودم با این خطاها مواجه شدم
افزونه عضویت ویزه رو که پرداخت اینترنتی داره داخا هاستم قراردارم - اما موقعی که بر روی نصب و فعال سازی کلیک میکنم پیام خطای زیر رو نشون میده

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:1366 - Incorrect integer value: '' for column 'gid' at row 1Query: INSERT INTO mybb_settinggroups (`gid`,`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('','mybss','تنظیمات پلاگین عضویت ویژه','','0','no')
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۱:۰۶:۴۷ صبح)khorshidico نوشته است: با سلام
افزونه عضویت ویزه رو که پرداخت اینترنتی داره داخا هاستم قراردارم - اما موقعی که بر روی نصب و فعال سازی کلیک میکنم پیام خطای زیر رو نشون میده

SQL Error:1366 - Incorrect integer value: '' for column 'gid' at row 1Query: INSERT INTO mybb_settinggroups (`gid`,`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('','mybss','تنظیمات پلاگین عضویت ویژه','','0','no')

شما لینک افزونه را قرار دهید منظورتان این افزونه میباشد؟

http://community.mybbiran.com/thread-16967.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۲:۵۶:۴۷ عصر)HOssE!N-B نوشته است:
(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۱:۰۶:۴۷ صبح)khorshidico نوشته است: با سلام

شما لینک افزونه را قرار دهید منظورتان این افزونه میباشد؟

http://community.mybbiran.com/thread-16967.html

سلام و تشکر

نه منظورم این افزونه هست : عضویت ویژه (بانک ملّت | بانک سامان | بانک پاسارگاد | زرین پال)
 که 15000 تومان هم هزینش شده

http://community.mybbiran.com/thread-9814.html

آدرس انجمن؟
نسخه ی انجمن ساز؟
مهم بودن رو فراموش کن!

(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۳:۰۶:۰۶ عصر)HOssE!N-B نوشته است: آدرس انجمن؟
نسخه ی انجمن ساز؟

انجمن بونسای ایرانی :
www.iranibonsai.com\forum

نسخه 1.8.6 مای بی بی
(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۳:۰۶:۰۶ عصر)HOssE!N-B نوشته است: آدرس انجمن؟
نسخه ی انجمن ساز؟

انجمن بونسای ایرانی :
http://iranibonsai.com/forum

نسخه 1.8.6 مای بی بی
جهت پشتیبانی از پارسی ساز تیم مای بی بی ایران استفاده کنید.

همچنین پلاگین قبلاً توسط یکی از کاربران خریداری و توسط بنده برای ایشان نصب شده است که مشکلی نداشت احتمالا در روند نصب مشکلی داشتید!
مهم بودن رو فراموش کن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان