هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی انتقال بک آپ از یک سایت به یک سایت دیگه
سلام .
چجوری میشه یه بک آپ رو که روی یه سرور هست به یه سرور دیگه انتقال بدن ؟ منظورم بدون دنلود و بعد اپلود بک آپ .
مثلا من یه هاست دارم که حجم بک آپم شده 200 و خورده ای ! و قصد دارم این بک آپ رو منتقل کنم رو یه هاست دیگه . اما سرعت اینترنتم اونقدر نیست که 200 مگو دنلود و بعد بد تر از اون اپلود کنم .
نرم افزاری یا راهی برای انتقال فایل از یه هاست به هاست دیگه هست ؟
پیشاپیش ممنونم
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۰۹:۳۹:۲۹ صبح)Master. نوشته است: سلام .
چجوری میشه یه بک آپ رو که روی یه سرور هست به یه سرور دیگه انتقال بدن ؟ منظورم بدون دنلود و بعد اپلود بک آپ .
مثلا من یه هاست دارم که حجم بک آپم شده 200 و خورده ای ! و قصد دارم این بک آپ رو منتقل کنم رو یه هاست دیگه . اما سرعت اینترنتم اونقدر نیست که 200 مگو دنلود و بعد بد تر از اون اپلود کنم .
نرم افزاری یا راهی برای انتقال فایل از یه هاست به هاست دیگه هست ؟
پیشاپیش ممنونم

بكاپ رو به مدير سرور بديد ، براتون منتقل كنه .

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۰:۵۹:۵۹ صبح)
توي گوگل سرچ كنيد اسكريپت ليچ (leech)
اين اسكريپت رو روي هاست مقصد آپلود كن و اجراش كن،فايل مبدا رو زيپ و لينكش رو به ليچ بده بزن دانلود و خلاص،توي چند ثانيه منتقل ميشه

اسكريپتش رو از سايتهاي معتبر بگير
مثل p30vel.ir
اینم اسکریپتش
http://www.p30vel.ir/3996-rapidleech-2_3...se-t2.html
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۰:۵۹:۵۵ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۳:۱۰:۵۸ صبح)
واسه انتقال فایل باید allow_url_fopen روی هاستتون فعال باشه.
exiler, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۱۰:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان