هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین بازدید کنندگان موضوع
Lightbulb 

من دنبال پلاگینی هستم که در زیر تاپیک یه کادر مستطیلی شکل ایجاد کنه و نام کاربری تمامی کاربرانی که از اون موضوع دیدن کردند رو نشون بده اما فکر می کنم در مای بی بی چنین پلاگینی وجود نداره. یکی با این عنوان دیدیم اما اون یه لینک میاد که باید روش کلیکی کنید و به صفحه ی دیگر ی میرید و برای مدیریان در دسترس هست.
چنین پلاگینی که گفتم در وی بولتن وجود داره . همه می تونند ببینند که چه کسانی از تاپیک بازدید کردند. مثل پلاگین بازدید کنندگان پروفایل ولی این آخرین بازدید کنندگان تاپیک نباشه و نام کاربری همه بازدید کنندگان تاپیک رو در زیر تاپیک درج کنه
اگر چنین پلاگینی وجود داره لطفاً لینک بدید
اگر وجود نداره به عنوان یه درخواست از تیم مدیریت مای بی بی ایران می خوام که چنین پلاگینی طراحی کند ون بسیار کاربردی و مفید هست
[تصویر:  mihanpetbanner100.gif]

برای حمایت از حیوانات
پاسخ
 سپاس شده توسطsaaaaam (۱۳۹۰/۲/۸، ۱۲:۲۳:۰۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۱:۲۵:۲۴ صبح)
درخواست کاملاً به جایی بود، بنده هم مدت خیلی زیادیه که دنبال این پلاگین هستم ولی متاسفانه ...
الان هم دارم سعی میکنم این پلاگین رو بنویسم ولی هنوز موفق به این کار نشدم. !!!
پاسخ
درود

این پلاگین نوشته و ترجمه شده ولی غیر رایگان است. و در قسمت vip این سایت و همچنین vip سایت اصلی مای بی بی موجود است ...
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۸، ۲۱:۲۸:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پلاگین تعداد بازدید موضوع Age Of 3 2,442 ۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۲۳:۴۰:۰۸ عصر
آخرین ارسال: geo
  زمان آخرین بازدید و اسامی بازدید کنندگان از یه مطلب only-only 4 2,952 ۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۵:۳۹:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ahmadb
  درخواست پلاگین نمایش آخرین بازدید کنندگان از تاپیک DJMOKHTAR 1 2,429 ۱۳۸۹/۸/۲۷، ۲۱:۰۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان