هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین موسیقی مورد علاقه MyMusic
(۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۷:۴۳:۰۱ عصر)rezandy نوشته است: اقا ببخشید من یه مشکل دیگه هم دارم البته این از خود پلاگین میشه که وقتی اسم رو میذارن پست بیت میریزه به هم.من تعداد کلمات فیلد رو کم کردم.ولی میخوام این پلاگین توی پست بیت نشون نده.میشه کمک کنید؟

تو این پست توضیح دادم : Wink

http://community.mybbiran.com/thread-474...l#pid97361
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۴، ۰۴:۰۶:۱۴ صبح)
میشه این پلیر رو جایگزینش کرد؟
http://kalkal-forum.ir/upload/images/862...061797.swf

جایگزین کردم اما نخوند ، اندازش بهم ریخت!
این پلیر خوبیش اینه نیازی به پلی کردن نداره ، وارد پروفایل کاربر بشیم به صورت خودکار میخونه

البته زمانی که وی بی داشتم اینطوری بود ، نمیدونم اینجا میشه همین کارو کرد یا خیر... اینکه به صورت اتوماتیک بخونه بهتره ، چون کم پیدا میشه کسی خودش بخواد پلی کنه آهنگ رو

خودم پیداش کردم Rolleyes
هرکی خواست به محض ورود به پروفایل بخونه

کافیه وارد قالب سراری و بعدش mymusic_profile بشه

<param name='FlashVars' value="src={$mymusurl}&amp;autoload=yes&amp;autostart=yes&amp;repeat=yes">

این خط همه no ها رو yes کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۸/۲، ۱۱:۴۷:۱۷ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۲، ۱۲:۳۹:۵۸ عصر)
داداش من نصب کردم ولی میشه توضیح بدی چجوری کار میکنه؟
لینک مستقیم باید بزاری تو قسمتش؟
بعد چه فایلهایی رو میخوهه؟
فقط MP3 ؟؟؟؟
پاسخ
لینک مستقیم میزاری
mp3
نحوه کارشم تو پست اول توضیح داده شده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۲:۲۹:۴۳ عصر)
نمیشه کاری کنید قابلیت پخش چند آهنگ رو داشته باشه ؟
فکر نمیکنم کار سختی باشه... در همو فیلد جلو هر لینک مستقیم یه @ بذاریم بعد لینک بعدی...

خیلی کد آهنگ آنلاین ها اینطورین... ممنون میشم این قابلیت رو ایجاد کنید
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۸:۳۴:۴۶ عصر)Plugins نوشته است: نمیشه کاری کنید قابلیت پخش چند آهنگ رو داشته باشه ؟
فکر نمیکنم کار سختی باشه... در همو فیلد جلو هر لینک مستقیم یه @ بذاریم بعد لینک بعدی...

خیلی کد آهنگ آنلاین ها اینطورین... ممنون میشم این قابلیت رو ایجاد کنید

روش کار میکنم ، اما خب به دلیل مشغله زیاد ، متأسفانه نمیتونم در مورد زمانش قولی بدم ... Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۲۰:۱۸:۰۶ عصر) ، Plugins (۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۲:۴۰:۱۹ صبح)
سپاس از زحماتتون
چندتا پیشنهاد داشتم که برای ورژن جدید ارائه بدید عالیه.

1- عرض پلیر ، لااقل 300 تا 400 باشه ، قبلی زیاد کوچیک بود
2- قابلیت اجرای بیشتر از یک آهنگ
3- تنظیمات جداگانه در کنترل پنل کاربر
-الف) لینک موسیقی "برای قرار دادن آهنگ بیشتر بعد از هر لینک @ قرار دهید"
-ب) پخش اتوماتیک ؟
-ج) پخش مجدد بعد از اتمام آهنگ؟
(یعنی این تنظیمات اضافه بشه کاربر خودش تعیین کنه پخش اتوماتیک بشه یا خیر ، طبق روش S_N پخش آنلاین رو فعال کردیم اما مصرف ترافیک کاربران رو افزایش میده و سخت میتونن وارد پروفایل هرکاربر بشن ، اینکه کلا پخش اتوماتیک غیرفعالم باشه جالب نیست نمیدونن خیلیا آهنگ پروفایل هست یا خیر یا نمیدونن روی چه گزینه ایی کلیک کنند تا پخش بشه.. هرکاربر خودش تعیین کنه پخش اتوماتیک باشه یا نه بهتره)

ممنونBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۲۲:۵۳:۲۵ عصر)
استاد احمد ، میشه متغییر لینک آهنگی که کاربران قرار میدند رو بدید؟
میخواستم لینک دانلود آهنگ رو قرار بدم درپروفایل! هر کاربری آهنگی قرار میده لینک آهنگ هم برای دانلود در اختیار سایر کاربران قرار بگیره. سپاسBlush
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۴:۱۷:۵۰ صبح)Plugins نوشته است: استاد احمد ، میشه متغییر لینک آهنگی که کاربران قرار میدند رو بدید؟
میخواستم لینک دانلود آهنگ رو قرار بدم درپروفایل! هر کاربری آهنگی قرار میده لینک آهنگ هم برای دانلود در اختیار سایر کاربران قرار بگیره. سپاسBlush

متغیر نداره ، در بخش ACP->Configuration->Custom Profile Fields (معذرت میخوام ، چون کنترل پنلم انگلیسیه‌، نمیدونه پارسی شده شون چیه ! Blush ) دو تا فیلد با نامهای "نام موسیقی مورد علاقه" و "آدرس فایل موسیقی" هست . هر کدوم رو که خواستید توی پروفایل نمایش داده بشه ، ویرایشش کنید و Hidden رو روی No قرار بدید .
پاسخ
 سپاس شده توسطPlugins (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۵:۳۰:۴۴ عصر)
با سلام ورژن جدید این پلاگین با امکانات اشاره شده در مطالب بالا در حالا آماده سازی نیست؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین موضوع های مورد علاقه Favorite Threads Pars 7 10,176 ۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۶:۵۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: jiji

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان