هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین موسیقی مورد علاقه MyMusic
نسخه سازگار با 1.6.5 را میتوانید از پست اول دانلود کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۳۸:۲۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۵:۰۶:۲۸ عصر) ، s.moein.h (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۰:۵۰:۱۷ صبح)
اگه بشه یه کاری کنین که مثل عکس اواتار همونجا browes رو بشه زد و اهنگرو انتخاب کرد خیلی خوب میشه
همچین امکانی هست ایا؟؟Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۱:۲۴:۴۴ صبح)
متغیر این پلاگین چی هست؟ فقط میخوام تو پروفایل نمایش بده تو ارسالات نمایش نده
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۵، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر)S_N نوشته است: متغیر این پلاگین چی هست؟ فقط میخوام تو پروفایل نمایش بده تو ارسالات نمایش نده

این پلاگین متغیر نداره و توی user_details اضافه میشه . برای اینکه توی ارسالات نمایش داده نشه ، فایل mymusic.php که ضمیمه کردم رو جایگزین کنید .

فایل‌(های) پیوست شده
.php   mymusic.php (اندازه: 7.24 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۷/۲۱، ۰۶:۴۲:۰۴ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۳:۳۹:۱۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۳:۲۸:۲۱ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۴/۱۰، ۱۷:۰۱:۵۳ عصر)
حاج احمد دستت طلاء
من از طریق قالب های سراسری ، هرچی کد تو postbit این پلاگین بود خالی کردم مشکلم حل شد.
و در پست بیت نمایش نمیده.
باز ممنون برای زحمتت.پلاگینات حرف نداشتن .
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۹:۰۸:۵۰ عصر)
من نصب کردم مشکل نداشت فقط یه چیزی که هست اول میخوام فیلدهارو توی پروفایل نشون نده توی لیست فیلدها هم نبود.دوم اینکه ادرس اهنگی رو که اپلود کردم دادم ولی نمیخونه.!!!!
پاسخ
اول که باید فرمت اهنگ شما MP3 باشه
دوم اینکه به صورت اتوماتیک نمیخونه شما باید روی فلش دومی کلیک کنی
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۲:۳۲:۱۲ عصر)
(۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۲:۰۰:۱۶ عصر)rezandy نوشته است: من نصب کردم مشکل نداشت فقط یه چیزی که هست اول میخوام فیلدهارو توی پروفایل نشون نده توی لیست فیلدها هم نبود.دوم اینکه ادرس اهنگی رو که اپلود کردم دادم ولی نمیخونه.!!!!

فیلدها رو فقط مدیرا میبینن و کاربرای عادیتون نمیبینن. توی لیست فیلدها هم هست ، یه بار دیگه چک بکنید ...
فایلتون حتما باید mp3 و با لینک مستقیم باشه و خودتون play بکنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۳:۰۶:۱۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۳:۲۸:۱۰ عصر)
اقا ببخشید من یه مشکل دیگه هم دارم البته این از خود پلاگین میشه که وقتی اسم رو میذارن پست بیت میریزه به هم.من تعداد کلمات فیلد رو کم کردم.ولی میخوام این پلاگین توی پست بیت نشون نده.میشه کمک کنید؟
پاسخ
خب فدات شم پیشنهاد میکنم مثه من
از قالب های سرارسری mymusic_postbit رو هرچی هست توش بردار ذخیره کن...
نیازی نیست در پست بیت نمایش بده
سعی کنید فیلد پیشفرض رو هم دستکاری نکنید ...
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۸/۱، ۱۰:۲۱:۱۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین موضوع های مورد علاقه Favorite Threads Pars 7 10,179 ۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۶:۵۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: jiji

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان