هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی همه جا نیست
آموزش رو ایشون قبلا قرار داده بودند :

http://community.mybbiran.com/thread-5068.html
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۶:۲۸:۳۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۷:۵۳:۳۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۲:۲۱:۴۷ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۶:۴۰:۱۲ عصر)1STAR نوشته است: دوست عزیز تو این بخش که آموزش اینکه همه اعداد انجمن به فارسی تبدیل شه نیستHuh

خوب قرار نبوده که باشه ! نه این تاپیک کاری به اعداد فارسی و لاتین داره نه اون . فقط در مورد تاریخ شمسی داره صحبت میشه...

(۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۶:۲۷:۳۳ عصر)khp نوشته است: آموزش رو ایشون قبلا قرار داده بودند :

http://community.mybbiran.com/thread-5068.html

ممنونHeart
در مورد قسمت متولدین امروز اینجا هم چیزی گفته نشده . من خودم متولدین امروز رو درستش کردم ، اما برای درست کردنش 3 تا از فایلای هسته رو تغییر دادم که فکر نمیکنم کار درست و استانداردی باشه ، ولی خوب به هر حال الان داره کار میکنهCool
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۸:۲۱:۱۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۰:۱۷:۲۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۲:۲۲:۰۷ عصر)
پیکربندی > زبان ها > ویرایش زبان مورد نظر > global.lang.php

ماه ها رو پیدا کن و به جاشون ماه های شمسی رو بنویس
البته با این کار فقط قسمت انتخاب تاریخ تولد در پروفایل فارسی میشه
خوشا با صدای تو از خود گذشتن صدایم کن صدایم کن صدایم کن

انجمن های دژپل

bluedez.ir
پاسخ
شروع ماه های شمسی و میلادی با هم نیست با این روش نمیشه تاریخ تولد درست رو انتخاب کرد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question متغیر تاریخ تولد چیست ؟ - چگونگی تبدیل تاریخ تولد از میلادی به شمسی ؟ - عرض انجمن ! Divine 2 3,189 ۱۳۹۱/۵/۱۰، ۱۴:۲۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: emir.yanliz
  تاریخ شمسی در 1.6.7 amin_blog 2 2,140 ۱۳۹۱/۲/۱۴، ۱۲:۵۰:۲۵ عصر
آخرین ارسال: amin_blog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان