هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین سایت مپ
نقل‌قول: اولش خالیه ولی تو تاپیکش توضیح داده که در بخش انجمن ها و ارسال ها در کنترل پانل یک پانلی (سمت راست) ایجاد میشه که از اونجا میتونی دستور ایجاد سایت مپ رو به طور جداگانه هم برای انجمن ها و هم سایر زیر مجموعه ها اجرا کنی لطفا اونجارم چک کن
یه ارور می داد که با ریختن ادمین داخل فایل زبان فارسی حل شد .
بله دوست خوبم ،در مدیریت و قسمت انجمن ها و ارسال ها تنظیماتش میاد .
که می تونیم برای کل فروم و ایندکس ، همه ی پست ها و .. به طور جداگانه سایت مپ درست کرد .
نکته ی جالبش اینه که در قسمت add service می تونیم sitemap رو در موتور جست و جوها ثبت کنیم و ازشون verfication بگیریم .
به نظر من که پلاگین قوی و مفیدی هستش و فوق الاده در SEO تاثیر داره .هم نقشه ی سایت و انجمن و پست ها رو به صورت جدا تهیه می کنه و به همه ی search engin ها معرفی می کنه ..
راستی یک warning هم می داد که باید یک فایل robots.txt درست کنی ، که خیلی مفید هست و من درست کردم و در روت قرار دادم .
اگه دوستان وقت فارسی سازی اش رو دارن دست به کار شن چون من وقت نمی کنم فعلا !Big Grin
فرومم شیلتر شد ! ولی مث مرد جلوشون واسادم !
چند روز دیگه با ظاهر جدید افتتاح می شه ، لینک می زارم .Cool
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۹/۱/۱۶، ۱۶:۰۲:۱۸ عصر)
سلام من پلاگین رو برای 1.6 اپلود کردم در پلاگین نوشته برای 1.6.1 ناساز گاره اون وقت در انجمن ها وارسال ها دیده نمیشهHeart

درود استفاده کنید ببینید باز همون ارور رو میده

فایل‌(های) پیوست شده
.php   sitemap_generator.php (اندازه: 39.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
بازم مثل قبلی شده اقاHuh
به 1.6 نمیخوره ؟
(۱۳۸۹/۱/۱۲، ۱۶:۱۱:۴۳ عصر)s.moein.h نوشته است:
نقل‌قول: اولش خالیه ولی تو تاپیکش توضیح داده که در بخش انجمن ها و ارسال ها در کنترل پانل یک پانلی (سمت راست) ایجاد میشه که از اونجا میتونی دستور ایجاد سایت مپ رو به طور جداگانه هم برای انجمن ها و هم سایر زیر مجموعه ها اجرا کنی لطفا اونجارم چک کن
یه ارور می داد که با ریختن ادمین داخل فایل زبان فارسی حل شد .
بله دوست خوبم ،در مدیریت و قسمت انجمن ها و ارسال ها تنظیماتش میاد .
که می تونیم برای کل فروم و ایندکس ، همه ی پست ها و .. به طور جداگانه سایت مپ درست کرد .
نکته ی جالبش اینه که در قسمت add service می تونیم sitemap رو در موتور جست و جوها ثبت کنیم و ازشون verfication بگیریم .
به نظر من که پلاگین قوی و مفیدی هستش و فوق الاده در SEO تاثیر داره .هم نقشه ی سایت و انجمن و پست ها رو به صورت جدا تهیه می کنه و به همه ی search engin ها معرفی می کنه ..
راستی یک warning هم می داد که باید یک فایل robots.txt درست کنی ، که خیلی مفید هست و من درست کردم و در روت قرار دادم .
اگه دوستان وقت فارسی سازی اش رو دارن دست به کار شن چون من وقت نمی کنم فعلا !Big Grin

این robots.txt چجوری باید درست کنی و کجا بریزیم

گوگل از یه سری لینک ها خطا میگیره چکارش کنم
http://community.mybbiran.com/thread-397...B%8C%D8%AA
کسی نیست راهنمایی کنه
با سلام
آقایان من این پلاگین رو نصب کردم الان منتها اول میگفت که یک فایل با نامه: robots.txt بساز که ساختم و در هاست اپلود کردم و داخل اون فایل هم اینو نوشتم(اگر درست نیست لطفا یکی راهنماییم کنه)
کد php:
"Sitemap: 
http://http://www.iran-p30.tk/your_forum_root/sitemap.xml 

و بعد اون ارور از بین رفت حالا هم رفتم sitemap_threads_1.xml هم ساختم البته یک فیلد خالی بود ولی بهرحال ساخته شد و در صفحه ی اصلی اومد حالا وقتی رویه sitemapکلیک میکنم با این پیغام روبرو میشم

[تصویر:  r5ltjaeu8htykibzsza.jpg]

لطفا یکی کمک کنه تا من بدرستمش و اگر زحمتی نیست یک آموزش هم برای کار با این سایت مپ بدین که خیلی ممنون میشیم از شما...[تصویر:  139fs108574.gif]
درسته از دیگر قسمت ها هم سایپ مپ بساز
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۱۷:۴۶:۲۷ عصر)
از robots.txt موجود در پلاگین گوگل سئو میتونی کمک بگرید و در سایت مادر هم اگر robots.txt را در فرومش سرچ کنی نوشته چطور باید بسازیش
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۰۲:۱۰:۵۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان