هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال بعد از انتقا هاست
عرضم به حضور شما با تبدیل روی ANSI مشکل اون خطا ها داره برطرف میشه. ممنونم

مشکلی که نفهمیدم چکارش کنم اینه که نام کوکی و مسیرش درسته! در پست اول اگر اشتباه نکنم عرض کردم. ولی توی پنل مدیر روی هر آیتمی که من کلیک میکنم، از سایت خارج شده دوباره باید لاگین کنم!

و هر تغییری که توی فایل settings.php بدم، توی پنل ادمین تغییر جدید رو نمیبینم! و همینطور هر تغییری که توی پنل ادمین توی general configuration میدم، اعمال نمیشه! همین منو گیج کرده!!!!
پاسخ
شما تو فایل ستینگ اون 3تا دبلیو را پاک کنید
مشکل منم اینطور حل شد
بعد تو پنل ادمین هم حذف کنید
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۸، ۰۱:۱۲:۴۱ صبح)newman2006 نوشته است: درباره اینکه باید برای هر بار وارد شید مشکل از مرورگر با یک مرورگر دیگه امتحان کنید (90%)
درباره تغییرات میشه مثال بزنید؟
یک سوال دیگه الان فایل ها روی هاست هستند؟ چون صفحه سفید میاد؟

با گوگل کروم هم تست کردم همینه!

فرض کن توی تنطیمات، مسیر کوکی رو هرچی دلم بخواد مینویسم! هرچیزی... چه توی نوت پد، چه از پنل ادمین در تنظیمات! ولی وقتی در تنظیمات وارد میشم می بینم که تغییری که من در مسیر کوکی اعمال کردم نیست! همون مقدار قبلی / هست!

آره فایلها هستند ولی برای اینکه کاربرا اوضاع بیریخت رو نبینن صفحه اول رو ریدایرکت کردم روی یه page
پاسخ
دوستان

مشکل خروج و لاگین دوباره نیز حل شد! با همون تغییرات ansi الان هیچ مشکلی نداره و مثل بچه آدم هم کار میکنه!

از لطف همتون ممنونم...

تو این ارسال یه سوال پرسیدم ولی ارسال رو ویرایش کردم!

یه قسمتی ایراد پیدا کرده دارم درستش میکنم... ببینم چی میشه! شرمنده!
(۱۳۹۰/۱/۸، ۰۱:۲۵:۰۷ صبح)newman2006 نوشته است: دوست عزیز کوکی اصلاً مسر نداره فقط زمان داره و بدین شکل تعریف میشه setcookie("نام کوکی",time() + 3600);
وtime() + 3600 زمان.

شما expiry کوکی رو گفتین! ولی کوکی مسیر هم میگیره!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان