هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پ.خ./ایمیل خوش آمد گویی Welcome PM/Email
مگه متغیر داره ؟ کدوم پلاگینو میگین ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۹، ۱۷:۱۷:۳۶ عصر)arianik نوشته است: مگه متغیر داره ؟ کدوم پلاگینو میگین ؟

همین پلاگین که در ارسال اول ارائه شده، این پلاگین برای من بخوبی کار میکرد، الان 10 روزی میشه که برای کاربران جدید پیام خصوصی ارسال میشه اما دیگه اون نوار اطلاع رسانی پیام خصوصی رو براشون نمایش نمیده

در حالیکه سایر پیامهای خصوصی با موضوعات مختلف رو نشون میده و فقط پیام خصوصی ای که از طریق این پلاگین ارسال شده هست رو نوار اطلاع رسانی ش رو نشون نمیده

گفتم ببینم متغیرش چیه که شاید در قالبم حذف شده باشه

myavarahmadi سابق
پاسخ
از دوستان اگر کسی با خطای هدر بالای سایت مواجه شد این قایل رو آپلود کنن بجای فایل قبلی ...

Heart
http://up98.org/upload/server1/02/g/uxkj...tk3pmw.zip
پاسخ
ویرایش شد
myavarahmadi سابق
پاسخ
با این پلاگین نمیشه html فرستاد. یعنی یک متن به صورت html آماده بشه و کدهای اون رو در قسمت متن پیام خصوصی وارد کرد؟ من امتحان کردم همون کدها ارسال میشه و به صورت html دیده نمیشه (حتی توی ایمیل)
پاسخ
بله، نمیشه html فرستاد چون html بصورت پیشفرض توی صفحات انجمن غیرفعال هست، چرا که اگر کاربرانتون بتونن کدهای html توی انجمنتون ویرایش کنن براتون مشکلات امنیتی بوجود میاره
در هر حال بسیاری از نیازهای شما در این پلاگین با bbcode قابل انجام هست
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۳:۰۱:۳۱ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۱۴، ۲۲:۲۹:۵۸ عصر)myavarahmadi نوشته است: بله، نمیشه html فرستاد چون html بصورت پیشفرض توی صفحات انجمن غیرفعال هست، چرا که اگر کاربرانتون بتونن کدهای html توی انجمنتون ویرایش کنن براتون مشکلات امنیتی بوجود میاره
در هر حال بسیاری از نیازهای شما در این پلاگین با bbcode قابل انجام هست

اگر بخوام از طریق bbcode حالت rtl رو (مخصوصاً برای زمانی که ایمیل ارسال می‌شه) داشته باشم باید چکار کنم؟
پاسخ
توی همون انجمن خودتون توی یکی از ادیتورهای خالی، هر بلایی خواستین میتونین سرش بیارین، بعد حالت ادیتور رو بزنید به "کد"
و ادیتور هم کدهاش رو براتون به نمایش میذاره
اما جواب سؤال شما میتونه این باشه:
کد:
[align=RIGHT]متن[/align]
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۷:۳۱:۴۶ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۳:۱۲:۱۹ عصر)myavarahmadi نوشته است: توی همون انجمن خودتون توی یکی از ادیتورهای خالی، هر بلایی خواستین میتونین سرش بیارین، بعد حالت ادیتور رو بزنید به "کد"
و ادیتور هم کدهاش رو براتون به نمایش میذاره
اما جواب سؤال شما میتونه این باشه:
کد:
[align=RIGHT]متن[/align]

سلام
میشه بگید حالت " کد" ادیتور رو از کجا فعال کنم؟
هرچی گشتم نبود
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
پاسخ
داداش من اینو نصب میکنم قالب مدیریت بهم میریزه باز غیر فعال که میکنم درست میشه
مشکل از کجاست؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین محروم کردن آدرس های ایمیل زاید Banning Trash Email Adresses Pars 0 3,090 ۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۱:۵۸:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان