هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب جدید و زیبای Inspired Montakhab
Rainbow 
سلام دوستداران مای بی بی!

این اولین قالبی است که من تا حد 50 فیصد در طراحی آن دخالت دارم. یعنی قالب های را تا حال فقط راست چین مینمودم ولی اینبار دست طراحی را کمی دراز تر کردم و طراحی گرافیکی قالبی را کاملاً تغیر دادم. این قالب که طرح اصلی آن مربوط به Nick Paolini میشود، آنرا از لحاظ گرافیکی کاملاً تغیر داده طرح و رنگ جدیدی در آن پیاده نمودم. امید است که از استفاده آن لذت ببرید.

طراح گرافیکی
MSTF

طرح پایه
Nick Paolini

با مراعات نمودن مسائل کاپی رایت ما را حمایت و تشویق نمائید.

.zip   InspiredMontakhab.zip (اندازه: 289.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,184)

کسانیکه مشکل تصویر ذیل را دارند جهت رفع آن وارد کنترل پنل مدیر شده سپس به این مسیر بروید:
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب inspiredMontakhab >> قالب Header > بعد header_welcomeblock_guest را گشوده و کدهای زیر را جایگزین کدهای قبلی کنید.

[تصویر:  igkac9.png]
کد:
<script type="text/javascript">
<!--
    lang.username = "{$lang->login_username}";
    lang.password = "{$lang->login_password}";
    lang.login = "{$lang->login}";
    lang.lost_password = " &mdash; <a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw\">{$lang->lost_password}<\/a>";
    lang.register_url = " &mdash; <a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register\">{$lang->welcome_register}<\/a>";
    lang.remember_me = "{$lang->remember_me}";
// -->
</script>
<span class="float_left">{$lang->welcome_current_time}</span>
<div class="float_right"><span id="quick_login">{$lang->welcome_guest} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login" onclick="MyBB.quickLogin(); return false;">{$lang->welcome_login}</a> &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register">{$lang->welcome_register}</a>)</span></div>
<div class="clear"></div>

این قالب را بروز شده به ورژن 1.6.6 مای بی بی و عرض دینامیک از آدرس زیر دانلود کنید!

Inspired Montakhab 2

[تصویر:  72635675184033039646.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۰۱:۵۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۰۸:۱۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۱۴:۴۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۲۵:۱۷ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۳۱:۱۵ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۵:۵۹:۱۹ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۶:۴۸:۱۱ عصر) ، red_boy (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۷:۴۸:۳۴ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۱/۶، ۰۰:۲۴:۳۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۲:۳۰:۳۷ صبح) ، zesht (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۵:۲۹:۵۵ صبح) ، Mobile (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۵:۰۶:۱۰ عصر) ، sajjadgame (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۵:۳۸:۴۱ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۹:۴۷:۵۰ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۲۳:۳۱:۱۲ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۰۰:۵۹:۱۸ صبح) ، ariyan (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۹:۴۱:۴۲ عصر) ، karinapc (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۹:۵۱:۴۶ عصر) ، khalilonline (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۰۷:۵۹ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۴۹:۱۰ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۳:۲۸:۱۰ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۱:۰۳:۵۱ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۱:۴۱:۱۷ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۶:۱۶:۰۳ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۱۶ عصر) ، hadei (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۵:۲۲:۱۰ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۳۲:۴۲ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۶:۵۲:۳۷ عصر) ، Siavash.F (۱۳۹۰/۲/۵، ۲۱:۴۲:۱۹ عصر) ، mastermind (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۲:۴۶:۱۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۱۶:۲۰:۳۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۳/۲۳، ۰۰:۵۰:۴۵ صبح) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۰:۴۷:۵۴ صبح) ، sott (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۰۰:۴۱:۰۶ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۸:۴۰:۳۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۰:۱۹:۰۳ صبح) ، sara a.k (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۶:۲۴:۱۱ عصر) ، khorshidvash (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۸:۲۰:۱۶ عصر) ، KamyaB (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۴۹:۵۵ صبح) ، mahdi11 (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۰:۴۷:۱۹ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۸:۰۱:۱۵ عصر) ، wwedni (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۲۳:۴۳:۲۶ عصر) ، Royaei (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۱:۳۶:۴۷ صبح) ، Poorya-P (۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۴:۲۲:۲۶ صبح) ، YASAMANN (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۰۰:۳۶:۲۲ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۱۴:۲۹:۲۱ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۸:۴۹:۰۳ صبح) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۵:۴۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۲۱:۰۹:۲۰ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۱۹:۵۶:۴۸ عصر) ، Shahim (۱۳۹۱/۱۲/۱۵، ۱۳:۲۲:۱۸ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۱:۴۸:۵۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۱۹:۱۶ عصر) ، kingdom986 (۱۳۹۳/۵/۳، ۱۸:۲۸:۳۹ عصر)
درود
لطفا گروه قالب تست کرده و به قسمت قالب ها منتقل کنند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMSTF (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۶:۵۶:۵۶ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۲۲ عصر) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۶:۴۰ صبح)
چجوری میشه عریض ترش کرد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۲۴ عصر) ، sara a.k (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۵:۴۸:۴۸ عصر)
قالب ها و پوسته ها >>> پوسته مورد نظر>>> شاخه global.css >>> کادر سوم رو تغییر بدید
کد:
auto !important
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۲۷ عصر) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۷:۰۸ صبح)
]چی جاش قرا بدم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۳۲ عصر)
قالب قشنگی هست من نصب کردم http://forum.vatanfa.com اما یه مشکلی داره این که با افزونه امار پیشرفته پرواستاتس مشکل داره یعنی توی تنظیمات الان دو تا تنظیم برای ایت امارگیر به وجود اومده و همینطور هم دو تا نمایش دهنده امار هم توی صفحه اول است اگه ببینین در ضمن تنظماتی که من توی بخش تنظمات بهش میدم هم انجام نمیشه یعنی اون قسمت هایی که من فعال کردم رو نمایش نمیده

[تصویر:  e83wtivwewbr692u7old.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۳۶ عصر)
دوست عزیز این مشکل قالب نیس که Big Grin پلاگین رو دوبار نصب کردین

یکی رو تو همون تنظیمات >> بالای تنظیمات تب اصلاح تنظیمات رو بزن و یکی که استفاده نمیشه رو حذف کن ...

موفق باشید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطkarinapc (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۳۲:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۳۴:۲۶ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۳۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۵، ۱۶:۲۱:۲۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۸:۴۹:۵۲ صبح) ، hashtbandi (۱۳۹۳/۵/۱۹، ۱۸:۰۴:۲۵ عصر)
سلام
چجوری میتونم رنگ پائین صفحه رو از مشکی به یه رنگ دیگه تغییر بدم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۴۲ عصر)
جالب این جاس که وقتی میرم اونجا اون گزینه امار هست اما جلوش که یه مربع هست روش نوشته گزینه ها اون غیر فعال هست وقتی میام امار گیر رو غیرفعال می کنم،اون گزینه امار توی قسمت اصلاح تنظیمات دیگه نیست
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۴۱ عصر)
یه مشکل دیگه هم این قالب داره
آخرین بازدید از پروفایل رو نشون نمیده!!!!؟
کسی تست کرده؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۲۰:۳۰:۴۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow قالب جدید و زیبای Montakhab Red - Music Edition MSTF 25 23,921 ۱۳۹۲/۳/۱۲، ۲۲:۴۶:۴۴ عصر
آخرین ارسال: salondaran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان