هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین Bookmarks همانند وی بی محصول مای بی بی ایران
سلام خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: Bookmarks همانند وی بی
نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: AR@KST@R & Kevin
[تصویر:  d.png] معرفی: 25th March 2011
آخرین بروزرسانی: 25th March 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: --

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین بوکمارک را به مای بی بی اضافه میکند.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Bookmarks.zip (اندازه: 6.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 166)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
---
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۱:۱۰:۱۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۳:۱۳:۲۴ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۵:۴۲:۲۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۹:۲۱:۲۷ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۹:۳۰:۵۸ صبح) ، d3adlY (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۰:۳۴:۰۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۱:۳۶:۳۰ صبح) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۲:۱۸:۴۶ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۴:۰۹:۱۸ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۸:۵۳:۱۵ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۹:۵۵:۲۸ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۰/۱/۷، ۲۳:۴۳:۳۷ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۳:۲۴:۰۶ عصر) ، arix (۱۳۹۰/۲/۷، ۰۰:۰۸:۵۴ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۷:۱۵:۱۶ عصر) ، moro1374 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۲۱:۲۵:۱۰ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۷:۳۳:۱۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۰۰:۱۷:۲۵ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۳:۲۳:۲۲ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۶:۰۷:۰۱ عصر) ، Rahi (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۲:۴۸:۵۷ عصر) ، mohsen88 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۳:۰۷:۲۱ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۳:۳۳:۲۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۴:۲۷:۱۹ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۴:۵۰:۰۰ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۲:۳۰:۲۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۰۰:۳۱:۴۹ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۶:۱۹:۳۸ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۰۰:۲۸:۴۶ صبح) ، salehkhan (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۰۱:۳۹:۵۹ صبح) ، mafi90 (۱۳۹۰/۸/۹، ۰۸:۴۱:۵۶ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۰۲:۲۹:۳۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۳:۳۶:۳۲ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۱/۱۳، ۱۸:۰۶:۰۱ عصر) ، NiCK+ (۱۳۹۴/۸/۲۰، ۱۴:۰۹:۰۶ عصر) ، abnuse (۱۳۹۸/۸/۶، ۱۹:۴۲:۰۹ عصر)
مجدد در دسترس قرار گرفت.
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۳:۳۸:۳۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۱۴:۳۵:۲۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۳:۳۶:۵۳ عصر)
خیلی ممنون

اما مشکل داره انگار

من وقتیکه این رو روشن میکنم هیچکدوم از تاپیک هام باز نمیشن ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۱:۳۶:۰۰ عصر)
چک شد مشکلی نداشت.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۱:۳۶:۱۲ عصر)
dمنم همین مشکلو دارم
تاپیکام باز نمیشه
با ادیتورپیشرفته مشکل داره؟
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۱:۳۶:۲۰ عصر)
درود

تاپیک ها باز نمیشوند و با ارور زیر مواجه میشویم. از ادیتور پیشرفته نیست من از ادیتور جدید سایمون استفاده میکنم :

Fatal error: Cannot redeclare find_replace_templatesets() (previously declared in /home/----/public_html/inc/adminfunctions_templates.php:22) in /home/-----/public_html/inc/adminfunctions_templates.php on line 101

پاسخ
مشکل از همین پلاگین هست
یک بار حذف و دوباره بریزیدAngel
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
فکر کنم این مشکل بخاطر اینه که توی خوده تاپیک ها اشتراک گذاری وجود داره !
پاسخ
بر روی نسخه 1.6.3 نصب و چک شد مشکلی نبود.
باز نشدن تالارها شاید به دلیل تنظیمات engine friendly URLs هست,در حالت دیفالت به خوبی کار میکنه.
به زودی کدها رو قرار میدم به صورت دستی قرار بدین شاید براتون درست بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۶:۱۸:۳۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۲۰:۲۸:۲۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۰:۴۹:۱۵ عصر)
مشکلی نداره ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان