هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جدید با ادیتور
دوست عزیز من امروز به مشکل شما خوردم علتش هم این بود که فایل جدید با نام class_parser را جایگزین قبلی کرده بودم تعدادی از مطالب خود بخود بصورت کد درآمده بود یا فونت و رنگ و... تغییر کرده بود . با جایگزینی فایل قبلی مشکلم حل شد. اگر شما هم این فایل را جایگزین کرده اید دلیلش همین هست. در اینصورت ابتدا از فایل class_parser در پوشه inc بکاپ بگیر که داشته باشی و بعد فایل زیر را جایگزین کن . امیدوارم مشکل شما هم رفع شود ...

فایل‌(های) پیوست شده
.php   class_parser.php (اندازه: 35.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۸:۴۱:۰۱ عصر)
نه عزیز هنوز مشکل من پابرجاست Sad
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
سایتتون که بسته بود اصلا.
ولی ظاهرا از هات ادیتور استفاده می کنید . درسته ؟
اگر آره این پست رو یه نگاهی بکنین فکر کنم مشکل شما رو داشته باشه
http://community.mybbiran.com/thread-483...l#pid32363
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
دیگه دارم روانی میشم Sad

نه هات ادیتور نیستش ولی هرکاری که بگید رو فک کنم انجام دادم ولی جوابی نگرفتم تا الان Sad
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
3 تا حالت بیشتر نداره

1- اشکال از یک پلاگین خراب هست
2- اشکال از قالب هست
3- اشکال از کلاس پارسر هست

راه حل ها :
1- اول از فایل کانفینگ توی پوشه Inc + قالب هاتون بک آپ بگیرین.
حالا کامل پلاگین ها رو غیر فعال کنید. اگر مشکل حل شد که می تونید پلاگین ها رو یکی یکی فعال کنید تا ببینید مشکل از کدوم بوده و بعد پاکش کنید

2- قالب دیفالت رو از اول نصب کنین و ببینین بازم مشکل داره یا نه

3- از کلاس پارسر خودتون یه بک آپ بگیرین و بعد فایل توی پکیج اصلی مای بی بی رو جایگزینش کنین ببینین مشکل حل میشه یا نه

Angel
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۲:۱۷:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان