هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی ایران، در لیست 200 سایت برتر ایران
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۰۰:۱۴:۳۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: اولش همينجوريه از 2000 كه بياي پايين روندش كند ميشه

از من یه بار اومد رو 1100 ایران بعد دوباره برگشت 3000
پاسخ
نميدونم والا من رو تجربه خودم گفتم. چند روز اول ميليوني افزايش پيدا ميكنه بعد هي خورده خورده كم ميشه به 2000 و پايينتر كه ميرسه ديگه خيلي كم ميشه. من هنوز زير هزار نرفتم ببينم چجوريهBig Grin
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
برای افزایش رتبه سایتت:

- نصب تولبار الکسا
- نصب تولبار جستجوگر گوگل
- قرار دادن سایت اصلیت به عنوان صفحه خانگی مرورگرت
- لینک کردن (تبادل لینک) با سایت هایی با رتبه بالاتر نسب به سایت تو (از نظر رتبه گوگل)
- قرار دادن مطالب تک (کپی نکردن از مطالب سایر سایت ها ، مرجع بودن)
- استفاده از افزونه بهینه سازی

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۰۱:۰۴:۳۰ صبح)
نصف بيشترشو انجام دادم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۰:۴۹:۲۷ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۰۰:۴۰:۴۱ صبح)Cancer9003 نوشته است: نصف بيشترشو انجام دادم

درود

به چه دردی میخوره آمار الکسا و...؟ آمار الکسا 1 هم باشی وقتی کاربر نداشته باشی به چه دردی میخوره؟

من فقط و فقط و فقط جذب کاربر برام مهم هست و برای الکسا هیچ ارزشی قائل نیستم و به هیچی هم حسابش نمیکنم...

در ضمن با نرم افزار خیلی راحت میتونی آمار الکسا رو کم کنی و به قول اون دوست عزیز دورش بزنی . هرکی خواست بهش معرفی کنم مسئولیتش با خودش ...Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۰۲:۱۲:۰۴ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۰:۳۹:۱۱ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۰۱:۴۳:۱۵ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: درود

به چه دردی میخوره آمار الکسا و...؟ آمار الکسا 1 هم باشی وقتی کاربر نداشته باشی به چه دردی میخوره؟

من فقط و فقط و فقط جذب کاربر برام مهم هست و برای الکسا هیچ ارزشی قائل نیستم و به هیچی هم حسابش نمیکنم...

در ضمن با نرم افزار خیلی راحت میتونی آمار الکسا رو کم کنی و به قول اون دوست عزیز دورش بزنی . هرکی خواست بهش معرفی کنم مسئولیتش با خودش ...Sleepy

آمار الکسا اگر بخوام خیلی ساده و روان بگم به سایت شما بها و شخصیت میده
آمار الکسا با جستجوگرها رابطه مستقیم داره به همین دلیل میگن که هرگز و هرگز آمار الکسا رو دور نزیند چون در جستجوگرها مخصوصا گوگل بلاک می شید
الکسا فقط یه رقم نیست - شما پیشرفت و عملکرد سایت خودتون رو در جستجوگرها و لینک های اصلی و اساسی داده شده و پر بازدید شما رو نمایش میده و همچنین هر چقدر رتبه شما در الکسا بهتر باشه به مراتب در جستجوگرها هم بهتره
بعدش در فروم کاربر دارای اهمیت هست اما پیشرفت شما در دنیای نت متکی بر تعداد مهمان های هستند که از فروم شما بازدید میکنن
یعنی اگر کاربر آنلاین شما در فروم 10 نفر باشه اما بازدید کننده های شما روزانه میانگین بالای 1000 یا 2000 باشه پیشرفت چشمگیری خواهید داشت
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۴:۱۶:۴۲ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۶:۱۱:۵۹ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۰۴:۳۲:۴۱ صبح)
امروز
11/02/1390

136 هستش تو ایران و جهان 11.926

فکر نمی کنم جای فیس بوک را بگیری .!

می دونید چرا ؟!!!HuhHuhHuh

چون نمی توانی پهنای باند لازم را تامین کنی

همین رتبه خوبه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
اینم رنک جدید مای بی بی ایران

[تصویر:  globe-sm.jpg]10,126

[تصویر:  ir.png]148
[تصویر:  graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=r&b=ffffff&...biran.com&]

فک کنم همینکه فصل امتحاناس بروبچ نمیان به سایت ترافیک بدن اینجوری شده چون ماله خودمم از یه هفته پیش 100پس رفت داشته

راستی اینم یه سایت واسه کسایی که میخوان رنک الکساشون پیشرفت کنه کاملا تضمینی و وطنیhttp://www.amirrank.com/

در ضمن اون دوستی که گفته بودن استفاده از این راه ها باعث میشه الکسا سایتتون رو بزاره تو بلک لیستش باید عرض کنم اگه اینجوری بود خیلیا واسه اینکه سایت یکی دیگه بره تو black list میرفتن واسه سایت رقیبشون از این راه ها مثه همین امیر رنک و ..... رو استفاده میکردن در نتیجه این گونه سایتا مثه همین امیر رنک به هیچ عنوان باعث نمیشه الکسا شما رو بزاره تو لیست سیاهش
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۰۶:۵۰:۴۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۱۵:۲۹:۵۱ عصر)
این تایپک یک تایپیک قدیمی است اما !

رتبه مای بی بی ایران 135 کجا و امروز 1,835 کجا !

شاید کمی به خودمان بیاییم و این رتبه را کمی کاهش دهیم Undecided
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۲۰:۳۶ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۳۴:۳۸ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۳:۴۳:۳۸ عصر)
من فکر نمی کنم سایت مای بی بی ایران بازدید هاش کم شده یک تغییر تحول خاصی توی الکسا اتفاق افتاده یا سایت های دیگر بهتر کار کردند در هر صورت خیلی از سایت های ایران از 6 ماه سال اول نود به اینور تغییر بسیار در رنکشون اتفاق افتاد به طور مثال سایتی مثل فری دانلود دات آی آر تابستان سال پیش بین 60 تا 70 بود الان 207 ! اگر به ترافیک رنک دقت کنید کاهش یافته ولی باز هم فکر میکنم در معیار های الکسا تغییر ایجاد شده نه بازدید
به عنوان مثال سایت بنده شهریور سال پیش 1600 ایران بود الان بازدید از سایت بنده بیشتر شده 2 یا 3 برابر ولی رنک الکسای سایت من 4468 شده است !!! Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۱:۱۶:۵۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مای بی بی ایران سومین سایت محبوب MyBB در جهان Pars 25 26,449 ۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۵:۴۹:۰۰ صبح
آخرین ارسال: 123
  حمایت از مای بی بی ایران در سایت خود Pars 1 3,370 ۱۳۸۸/۶/۲۵، ۰۲:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان