هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست رایگان cPanel ایرانی
suspendedBig GrinBig GrinBig Grin
کسی هاستینگ رایگان می زنه خوشکل به فکر امنیتش باید باشه ... مانیتورینگ بالا دلیلی بر امنیت نیست ...
اینم مثل sepidfa Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسطDroseraCqq47 (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۹:۱۱:۲۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۴، ۰۴:۰۳:۳۶ صبح)Mors نوشته است: ممنون ولی شما اولین شخصی هستید که سایتتون بسته شد ..

نصب وی بولتین روی هاست های رایگان در صورت نداشتن لیسانس غیر مجاز است

لطفا قبل از ثبت نام فقط همین طوری یک تیک به پذیرش قوانین نزنید ، بخونید خواهش می کنم

بازم ممنون

بله میدونم.من فقط واسه نشون دادن پنل مدیریت وی بی به دوستم نصبش کردم و میدونستم زود suspend میشه.البته جالب نیس!
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
(۱۳۹۰/۱/۸، ۱۸:۵۶:۲۵ عصر)N3td3v!l نوشته است: suspendedBig GrinBig GrinBig Grin
کسی هاستینگ رایگان می زنه خوشکل به فکر امنیتش باید باشه ... مانیتورینگ بالا دلیلی بر امنیت نیست ...
اینم مثل sepidfa Big GrinBig GrinBig Grin

من نمیفهمم شما واسه چی این کارارو میکنی؟!Sleepy

کسی تو ایران یه کاری میکنه شما به جای اینکه بیاید و حمایت کنید و کمکش کنید میاید این کارهارو میکنید! که چی؟

واقعاً متاسفم.Dodgy
عزیز شما نباید متاسف باشی بلکه باید خوشحال هم باشی چون اگه من این کار رو نمی کردم مطمئن باش که یه خارجی این کار رو می کرد ... این کار ها جهت تذکر بود و الا کار های دیگه هم می شد کرد ...
متاسفانه سرور های ایرانی همه این مشکل رو دارند ... خودم به شخصه یه بار سایت یه دانشگاه رو دیفیس نکردم به ادمینش خبر دادم ... آقا بزرگترین کاری که کرد این بود که پسورد رو عوض کرد من هم بی خیالش شدم ...
ادمین همین سرور هم الان به فکر امنیت افتاده و یه کار هایی کرده Big Grin
یا علی
درود
من هاست رایگان رو اصلن پسشنهاد نمیکنم
بدرد دوستانی میخوره که تازه میحوان انجمن مای بی بی رو نصب کنند روش کار کنند تا بتونند .
روی هاست اصلی دچار مشکل نشن Smile
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۴:۳۵:۲۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۸، ۲۱:۴۰:۰۱ عصر)N3td3v!l نوشته است: عزیز شما نباید متاسف باشی بلکه باید خوشحال هم باشی چون اگه من این کار رو نمی کردم مطمئن باش که یه خارجی این کار رو می کرد ... این کار ها جهت تذکر بود و الا کار های دیگه هم می شد کرد ...
متاسفانه سرور های ایرانی همه این مشکل رو دارند ... خودم به شخصه یه بار سایت یه دانشگاه رو دیفیس نکردم به ادمینش خبر دادم ... آقا بزرگترین کاری که کرد این بود که پسورد رو عوض کرد من هم بی خیالش شدم ...
ادمین همین سرور هم الان به فکر امنیت افتاده و یه کار هایی کرده Big Grin
یا علی

عزیز من شما از یه سهل انگاری تونستی این کار رو بکنی وگرنه ما هرکاری میکنیم تا امنیت این سرور رو بالا ببریم.

مطمئن باشید همینطوری باقی نمیمونه که هرکی خواست بیاد یه دوری توش بزنه و بره.
شما درست می فرمایید ولی خوب یکی باید به ادمین سرور گوشزد کنه یا نه ؟؟؟ منم اینجوری گفتم دیگه تازه پول هم نخواستم Big GrinBig Grin می دونی که واسه pentest بول می گیرن ...
یا علی
فغلا که سایت اصلی اصلاٌ باز نمیشه!!!TongueTongue
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
اطلاعیه

ما سعی خودمون رو کردیم تا سایت بسته نشه تا یک حدی هم امروز امنیتش رو بردیم بالا ، اما متاسفانه نشد که ادامه بدیم خوشبختانه سایت ها رو چک کردیم اطلاعاتی روش نبود جز چندتا نیوک و فروم که فقط نصب شده بودن و دیتابسشون اطلاعات نداشت .

سایت ها همه پاک و حذف شدن ...

دیگه حرفی ندارم :-|

لطفا این تاپیک قفل بشه Sad(
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۰:۵۳:۰۶ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۳:۰۸:۵۲ صبح)
ای داده بی داد
!!!
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان