هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ
سلام

نوروزتان پیروز.

میخواستم اگه موافق باشید برنامه صندلی داغ را در مای بی بی ایران هم راه بیاندازیم تا بیشتر باهم آشنا بشیم.
در صورت موافقت در همین جا اعلام کنید ( بالای 20 نفر تایید میشه ) تا در تاپیک جداگانه اولین برنامه را تو همین تعطیلات شروع کنیم.

صندلی داغ : برنامه هست که از دوستان میان از مهمان برنامه که از قبل انتخاب شده سوال میکنند البته سوال های مناسب با سوال های غیر مناسب باید مدیران برخورد کنند. و مهمان برنامه باید به تمام آنها به غیر سوال شخصی خیلی محرمانهBig Grin پاسخ دهد

اولیش خودم موافقم

منتظر نظرات شما هستم

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۳۵:۲۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۴۶:۳۷ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۵۹:۲۵ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۰:۳۹:۳۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۱۸:۵۹ عصر) ، red_boy (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۰:۳۳ عصر) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۰:۴۹ عصر) ، Ahmad (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۲:۱۷ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۴:۲۰ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۵۶:۵۱ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۲:۳۰:۰۴ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۲:۳۷:۲۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۳:۵۴:۳۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۰:۲۱:۴۸ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۱:۰۹:۳۷ صبح) ، c_r_fel (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۱:۱۴:۱۰ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۳:۴۴ صبح) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۳:۲۰:۰۷ صبح) ، ticktack (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۱:۳۳:۳۹ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۱:۵۵:۵۶ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۲:۰۴:۵۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۵۹:۰۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۰۹:۵۶ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۸:۴۷:۴۳ صبح) ، S-ARM (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۰۹:۲۲:۲۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۵:۳۳:۴۴ عصر)
مای بی بی ایران هم داره انجمن تفریحی و اختصاصی میشهTongue
من هم هستمBig Grin
پاسخ
انجمن را تفریحی نمیکنیم از حالت خشکی میخوایم در بیاریم و یکم بیشتر باهم آشنا بشیم . در ضمن سوال های مربوط به مای بی بی هم پرسیده میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۹:۱۹:۵۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۵۹:۱۲ عصر)
فکر خوبیه
هر چی محیط صمیمی تر باشه به نفع این سایت و در آخر به نفع ما خواهد بودHeart
پاسخ
بنده هم موافقم فکر خوبیه Big Grin
پاسخ
با سلام
فكره خوبيه ولي اگه بخواد مثل انجمن تفريحي سوال مطرخ بشه اين انجمن از هدف اصلي خارج ميشه
ولي اگه قوانين بزاريد كه سوال در زمينه ماي بي بي باشه بد نيست !
اگه يك بحث باشه كه اعضا خودشون معرفي كنند بد نيست
ولي بايد يكجوري باشه كه انجمن از هدف اصلي خارج نشه
با تشكر
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۵۹:۴۹ عصر)
راستش منم تو این نظر بودم ولی میترسیدم که اخطار بدن که اینجا تخصصی هست ؛ ولی حالا که شما پیش قدم شدی منم موافقم Big Grin
پاسخ
کلید تشکر == موافقت.Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۳:۳۵ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۴:۳۰ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۵۹:۵۶ عصر)
پس تعداد تشکرها در پست اول اگه 20 تا بشه مساوی هست با موافقت برنامه صندلی داغ
پاسخ
تا الان شده 15تا صبح نشده 20تا هم ميشهSmile
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۴:۴۴ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۳:۰۰:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان