هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ستاره دار کردن نام کاربری مدیر(مثل همینجا)
Video 
سلام امروز میخوام اولین اموزش خودمو بگم(همین یکی رو بلدم فعلنهBig Grin)

برای اینکه نام کاربر یک یا چند گروه رو ستاره دار کنید باید ابتدا برید توی پنل مدیریت»کاربران و گروه ها » گروه ها » گروه انتخابی(من مدیر کل سایت رو انتخاب کردم)
حالا باید در قسمتی که میشه کد نوشت برای گروه(همونجا که رنگ و ... گروه رو تغییر میدن)(اسمش رو فراموش کردمBig Grin)
باید کد زیر رو باید جایگزین کنید:
کد:»↓

کد php:
<span style="background: url(&quot;http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1323835401.gif&quot;) repeat-x scroll 0% 0% transparent; color: green; text-shadow: 0px 0px 3px;"><strong><em>{username}</em

حالا ذخیره کنید وبعدش برید توی انجمن اسم افرادی که در اون گروه هستند رو ببینیدSmile

نکته: این اموزش رو خودم یاد گرفتمCool اومدم اینجا به شما هم دادم تا شما هم ازش استفاده کنیدHeart

نکته: فکر کنم این اموزش رو توی گروه وی ای پی موجود باشه(من که نیستم اما توی یکجا خوندم که این اموزش هستSmile)

اگه تشکر یا اعتبار بدید من از خوش حالی دق نمیکنم پس نگران من نباشید و تشکر و اعتبار بدیدBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطzesht (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۵:۳۷:۳۸ عصر) ، sajjadgame (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۵:۳۹:۰۶ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۵:۵۳:۴۳ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۳:۱۷:۰۰ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۲:۱۰:۱۰ صبح) ، hadi171 (۱۳۹۰/۲/۱، ۰۱:۲۰:۵۵ صبح) ، issatis (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۱:۲۶:۳۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۱۲:۱۱:۴۲ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۱۶:۵۸:۵۱ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۱۷:۰۱:۲۹ عصر) ، ارزو (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۴:۲۳:۵۲ عصر) ، irannaft (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۸:۳۴:۲۴ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۳:۰۸:۳۹ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۶:۵۰:۰۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳، ۰۱:۰۸:۵۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۳:۵۹:۳۸ عصر) ، saxon (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۳:۵۸:۵۲ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۵، ۱۷:۳۷:۴۱ عصر) ، adnan (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۹:۱۵:۱۷ صبح)
یکم سرچ می کردید اینجا هم بود فکر کنم !
پاسخ
 سپاس شده توسطi-engs (۱۳۹۰/۱/۴، ۱۵:۴۳:۱۱ عصر)
ممنون که جواب دادینHeart

من قبلش سرچ کردم اما چیزی ندیدم حالا شما به بزرگی خودتون ببخشیدWink
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳، ۰۱:۰۹:۱۱ صبح)
بعضی وقت ها پیش میاد که سرچ می کنی ولی پیدا نمی کنی , من خودم خیلی گیر این موضوع بودم
مشکل اینجاست مثلا بعضی وقت یکی یک موضوع ایجاد می کنه بعد از چندتا سوال و حل شدن مشکل یک سوال در این زمینه می کنه و دوستان داخل همون پست آموزش میدن در صورتی که شاید اصلا عنوان موضوع ربطی به این آموزش نداشته باشه و همین یکم مشکل ایجاد می کنه برای سرچ کردن !
همین که شما خودتون یادگرفتید جای سپاس داره

با احترام
پاسخ
 سپاس شده توسطi-engs (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۴۲:۴۱ عصر)
بله هست Wink

ولی بازم ممنون و خسته نباشید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطi-engs (۱۳۹۰/۱/۶، ۱۲:۴۲:۵۰ عصر)
ممنون
ولی من ستاره دارشون میکنه امارنگشون فقط به رنگ ابی پررنگ درمیاد
هرچیم کدکالرروتغییرمیدم بازهمون رنگه
میشه بگیدبایدچکارکنم
پاسخ
اين كد رو بذار درست كار ميده:

کد php:
<strong><font class="Apple-style-span" color="#1E90FF" style="background: url('LINK TASVIR') repeat-x">{username}</font></strong
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsaxon (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۴:۰۰:۲۳ عصر)
این کدروکه گذاشتم فقط رنگ روتغییردادستاره دارنکرد
پاسخ
لینک تصویر رو اضافه کردید ؟؟؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
من دوتاکدروامتحان کردم اولیش که برای همه رنگ ابی میزد
دومی هم که اصلاستاره دارنکرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان