هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای ساخت فروشگاه FunSet
سلام خدمت تمامی وبمسترهای عزیز

اول از همه عید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو در پیش داشته باشید

قصد راه اندازی یک فروشگاه رو دارم اما متاسفانه اطلاع زیادی در این زمینه ندارم

از هر کاربری که اطلاعی در مورد این زمینه داره ممنون میشم که کمک کنه

این رو هم بگم که هزینش موردی نداره - فقط خواهشا دقیق و کامل توضیح بدید

میدونم اسکریپ های متفاوت و زیادی هست اما میخوام یک فروشگاه با پشتیبانی بالا ، هماهنگ با پست ، محصولات جدید و متفاوت و ...

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۵۱:۲۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۴:۰۷:۴۵ عصر)
سلام
.

اول برای اینکه کاربران راحتر خرید کنند بای سیستم خریدپستی را بیانداز. که بهترین هاش تو ایران پارس پیک و دنیا گستر هستش که سالیانه حدود 100 تومان هزینه داره . و اگر از دنیا گستر بگیری 3 درصد از کم میکنه ولی بقیه 5 درصد
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۳:۱۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۰۳:۳۰ عصر)funset نوشته است:
سلام خدمت تمامی وبمسترهای عزیز

اول از همه عید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو در پیش داشته باشید

قصد راه اندازی یک فروشگاه رو دارم اما متاسفانه اطلاع زیادی در این زمینه ندارم

از هر کاربری که اطلاعی در مورد این زمینه داره ممنون میشم که کمک کنه

این رو هم بگم که هزینش موردی نداره - فقط خواهشا دقیق و کامل توضیح بدید

میدونم اسکریپ های متفاوت و زیادی هست اما میخوام یک فروشگاه با پشتیبانی بالا ، هماهنگ با پست ، محصولات جدید و متفاوت و ...

با تشکر

به نظر من فروشگاه ساز اوپن كارت خيلي عاليه . من خودم يه مدت ازش استفاده ميكردم . سايت پشتيباني فارسي هم داره . ماژولهاي پرداخت آنلاين هم براش طراحي شده .

لينك پشتيباني فارسي : اينجا

دمو از محيط فروشگاه : اينجا

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۳:۳۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۲۹:۱۹ عصر)hamidtbt نوشته است: سلام
.

اول برای اینکه کاربران راحتر خرید کنند بای سیستم خریدپستی را بیانداز. که بهترین هاش تو ایران پارس پیک و دنیا گستر هستش که سالیانه حدود 100 تومان هزینه داره . و اگر از دنیا گستر بگیری 3 درصد از کم میکنه ولی بقیه 5 درصد

مرسی - نحوه کار به چه شکل است ؟! یعنی هزینه برای پرداخت محصول به صورت پرداخت آنلاین و درب منزله ؟!
محصولات هم گسترده است ؟!
پشتیبانی ؟!
پاسخ
اگر سیستم خرید نقدی با بانک میخوای باید مجوز داشته باشی. بانک ملی اقتصاد نوین پاسارگارد و یکی دوتا با نک دیگه هست که نیاز با ثبت شرکت نداره.

بدون بانک میخوای . باید از سیستم واسطه زرین پال استفاده کنی که خوب 3 درصد کم میکنه

برای نرم افزار فروشگاه .
مارکت ساز پیشرفته
حامد 3D
ولی بازم مارکت ساز پیش نهاد میشه چون با بیتشر سیستم ها و مازول های بانک ها هماهنگ هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۷:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۲:۱۷ عصر)Ahmad نوشته است: به نظر من فروشگاه ساز اوپن كارت خيلي عاليه . من خودم يه مدت ازش استفاده ميكردم . سايت پشتيباني فارسي هم داره . ماژولهاي پرداخت آنلاين هم براش طراحي شده .

لينك پشتيباني فارسي : اينجا

دمو از محيط فروشگاه : اينجا

محیط زیبایی داره - محیط زیبا یکی از شرایطش هست ؟!
پشتیبانی خوب ؟! پرداخت وجه نقدی محصول درب منزل ؟! گوناگونی محصولات هم خوبه ؟!
هزینش چقدره ؟!

(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۵:۲۳ عصر)hamidtbt نوشته است: اگر سیستم خرید نقدی با بانک میخوای باید مجوز داشته باشی. بانک ملی اقتصاد نوین پاسارگارد و یکی دوتا با نک دیگه هست که نیاز با ثبت شرکت نداره.

بدون بانک میخوای . باید از سیستم واسطه زرین پال استفاده کنی که خوب 3 درصد کم میکنه

برای نرم افزار فروشگاه .
مارکت ساز پیشرفته
حامد 3D
ولی بازم مارکت ساز پیش نهاد میشه چون با بیتشر سیستم ها و مازول های بانک ها هماهنگ هست .

بله میخوام با شرکت زرین پال فعالیت کنم
عضو هم هستم

بعضی از فروشگاه ها اینگار خودشون محیط فروشگایه رو آماده کردن اما بعضی ها اینگار باید خودت طراحی کنی !؟ درسته ؟!
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۵:۱۴ عصر)funset نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۲۹:۱۹ عصر)hamidtbt نوشته است: سلام
.

مرسی - نحوه کار به چه شکل است ؟! یعنی هزینه برای پرداخت محصول به صورت پرداخت آنلاین و درب منزله ؟!
محصولات هم گسترده است ؟!
پشتیبانی ؟!

ببین یه چیزی یادم رفت بگم . خوبی پارس پیک اینکه 90 درصد فروشگاه ساز ها اون پشتیبانی میکنند و سیستم بسیار قوی هستش و .

نحوه کار خرید پستی

مشتری میاد خرید میکنه شما بعد از مراحل آماده سازی گزینه آماده به ارسال را میزنی و سپس مامور پست میاد جلوی محل کارت بسته را که قبلا بسته بندیش کردی میگره میروئسنه به به دست مشتری . مشتری هم پول میده و بعدز از 15 الی 20 روز میاد تو حسابت .

سیستم خرید نقدی هم که معلومه به از 3 ی 4 روز میاد تو حسابت

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۴۲:۳۰ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۵۴:۰۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۳۶:۱۵ عصر)newman2006 نوشته است: دوست عزیز شما می توانید از اسکریپت پرستا شاپ استفاده کنید و برای فعالسازی خرید پستی با شرکت ایران مارکت سنتر قرارداد ببندی

مرسی از همه ... میدونم برای داشتن یه فروشگاه سایت ها و اسکریپ های زیادی است اما لطفا هر کدوم رو که نام یبرید مزایا و خصوصیاتش رو هم بگید تا بعد مقایسه بین این همه بشه یکی رو انتخاب کرد

محیطش به چه نحویه ؟! هزینش به چه شکلیه ؟! محصولاتش متنوع هست یا خیر ؟! و .....

مرسی
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۴۰:۰۹ عصر)hamidtbt نوشته است: ببین یه چیزی یادم رفت بگم . خوبی پارس پیک اینکه 90 درصد فروشگاه ساز ها اون پشتیبانی میکنند و سیستم بسیار قوی هستش و .

نحوه کار خرید پستی

مشتری میاد خرید میکنه شما بعد از مراحل آماده سازی گزینه آماده به ارسال را میزنی و سپس مامور پست میاد جلوی محل کارت بسته را که قبلا بسته بندیش کردی میگره میروئسنه به به دست مشتری . مشتری هم پول میده و بعدز از 15 الی 20 روز میاد تو حسابت .

سیستم خرید نقدی هم که معلومه به از 3 ی 4 روز میاد تو حسابت

یعنی من باید خودم بسته رو آماده کنم ؟!
پاسخ

بله میخوام با شرکت زرین پال فعالیت کنم
عضو هم هستم

بعضی از فروشگاه ها اینگار خودشون محیط فروشگایه رو آماده کردن اما بعضی ها اینگار باید خودت طراحی کنی !؟ درسته ؟!

[/quote]

در ضمن میتونی از پوسته فروشگاه ورد پرس هم استفاده کنی. ولی خوب اسکیریپت فروشگاه ساز بهتره.

بیین تمامی فروشگاه سازی چند پلن دارن شما با توجه به کارت پلن مورد نظر را خریداری میکنی .
اگر میخوای از فروشگاه سازی های رایگان هم استفاه کنی فقط پرستا شاپ و یا اوپن کارت پیش نهاد میشه ولی خوب اوپن کارت با اینکه پشتیبانیش ضعیف هستش.

ولی پرستا شاپ پشتیبانی قوی داره و همچنین ماژول های مورد نیاز را برای فروش گذاشته.

فروشگاه ساز ها محیط فروشگاهی را آماده دارن . ؟ منظور شما را نفهمیدم

[quote='funset' pid='30195' dateline='1300871451']

نقل‌قول: یعنی من باید خودم بسته رو آماده کنم ؟!

آره دیگه شما خودت بسته بندی را آماده میکنی و تحیول مامور پست میدی و نیاز نیست بری اداره پست

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۳:۵۴:۵۲ عصر)
نقل‌قول: محیط زیبایی داره - محیط زیبا یکی از شرایطش هست ؟!
پشتیبانی خوب ؟! پرداخت وجه نقدی محصول درب منزل ؟! گوناگونی محصولات هم خوبه ؟!
هزینش چقدره ؟!

اوپن كارت يه فروشگاه ساز اوپن سورسه و ماژولش هم براي زرين پال موجوده . محيطش هم نصف و نيمه ايجكسه . در كل به نظر من گزينه خوبيه .Wink
I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۰۸:۰۶ عصر) ، falijojo (۱۳۹۰/۳/۸، ۰۸:۳۱:۵۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان