هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
1- برای کم یا اضافه نمودن شکلک شما اول باید یه پک آماده شکلک داشته باشید و اونها رو در مسیر مناسب به حالت پیشفرض در images/smiles در هاستتون آپلود و سپس به مسیر زیر رفته و تغییرات دلخوه رو اعمال کنید

کنترل پنل ادمین / پیکربندی / شکلک ها

2- این مربوط میشه به خود پلاگین که فکر نکنم شما بتونی ویرایشش کنی !
این خاصیت مای بی بی هست!
مثلاً بعد از ورود به انجمن هم به صفحه جدید هدایت میشه کاربر

بازم دیگران بهتر از من میدونند
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۹:۴۲:۲۸ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۲:۲۲:۴۶ صبح)
بسیار ممنون و متشکر
فکر کنم روشی که فرمودید مربوط به کل ارسالها باشه
لیکن اضافه کردن در اصل امکان استفاده از شکلک و فقط به همین پلاگین مد نظر بود، چون این پلاگین ساده هست و بصورت پیشفرض نمیشه از شکلک درش استفاده کرد
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۱:۴۳:۵۸ صبح)
اوکی منظورتون رو کامل متوجه شدم.
بنده اشتباهاً حواسم به جای دیگه پرت شد.

برای من هم سوالِ که چرا شکلک ها تو این قسمت ظاهر نمیشه.
بهتره این موضوع رو مدیران گرامی پی گیری کنند
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۲:۱۶:۴۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۳:۰۵:۳۴ صبح)myavarahmadi نوشته است: 1.راه حل اضافه کردن شکلک به این یادداشت در پروفایل بالاخره چطور شد ؟
خیلی صفحات رو خوندم اما فقط توی صفحه ی 13 یکی یه راهی گفته که برای من کار نکرد ، یعنی لیست شکلکها رو درست می آورد اما کار نمیکرد بگونه ای که اصلا دیگه هیچ یادداشتی قابل ثبت نبود

2.مسئله ی اینکه صفحه ی جدید باز نشه و ننویسه یادداشت چطور ؟ یعنی اینکه درجا همون جا یادداشت ثبت بشه ، چون الان میره یه صفحه ی جدید و بعد دوباره برمیگرده توی پروفایل
یه جایی درباره ی پلاگین تشکر خوندم که همین مشکل رو داشت ، یه راه حلی ارائه شده بود، چطور میشه از اونجا برای اینجا الگو گرفت؟
این هم آدرسش: http://community.mybbiran.com/thread-2412.html

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوستان راهکاری پیدا نشد ؟
myavarahmadi سابق
پاسخ
سلام

شاید بعضی ها مشکلی داشته باشند که مربوط میشه به فایل زبان فارسی برای این پلاگین.

منم همین مشکل رو داشتم و فایلش رو اصلاح کردم.

اگر کسی این مشکل رو داشت از این فایل استفاده کنه به احتمال زیاد مشکلش حل میشه.
باید در پوشه ی \inc\languages\persian\ آپلود کنید فایل رو.

لینک فایل : http://www.qurangloss.ir/uploads/profile...s.lang.zip

(اگر مدیران صلاح دونستند فایل رو به سرور منتقل کنند!!)
(۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۶:۰۹:۰۳ عصر)myavarahmadi نوشته است: 2.مسئله ی اینکه صفحه ی جدید باز نشه و ننویسه یادداشت چطور ؟ یعنی اینکه درجا همون جا یادداشت ثبت بشه ، چون الان میره یه صفحه ی جدید و بعد دوباره برمیگرده توی پروفایل
یه جایی درباره ی پلاگین تشکر خوندم که همین مشکل رو داشت ، یه راه حلی ارائه شده بود، چطور میشه از اونجا برای اینجا الگو گرفت؟
این هم آدرسش: http://community.mybbiran.com/thread-2412.html

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای مورد دوم، در تنظیمات پلاگین گزینه ای به نام "Send comments via AJAX? (If supported)" هست که باید روی بله باشه!
پاسخ
سلام
یه راه کوچیک برای اضافه کردن شکلکها به ادیتور این پلاگین پیدا کردم.
راه بدی نیست.امتحان کنید.

این روش از این صفحه اقتباس شده : http://community.mybb.com/thread-92534.html
ولی کمی متفاوته روشی که من میگم.

این راه در واقع باعث میشه که عبارت "لیست شکلک ها" در زیر ادیتور قرار بگیره و با کلیک بر روی اون لیست شکلکها میاد و میتونید هر کدوم از شکلک ها رو که خواستید انتخاب کنید و با کلیک به روی شکلک، اون رو در ادیتور قرار بدید.

و اما روش :
مرحله اول -
ابتدا کد زیر رو
کد php:
<span style="float: right; font-weight: bold" class="smilie_css"><a href="javascript:clickableEditor.openGetMoreSmilies('clickableEditor');">لیست شکلک ها</a></span><br />{$codebuttons
در:
گروه قالب ها » قالب های سراسری » profile_comments_form_edit
بعد از :
کد php:
<textarea name="editmessage" id="editmessage" rows="15" cols="105" tabindex="3">{$comment['text']}</textarea
قرار بدید.
و سپس همین کد رو بعد از همین عبارت، در قالب گروه قالب ها » قالب های سراسری » profile_comments_form، قرار بدید.

مرحله دوم -
کد زیر رو در بالای global.css قرار بدید.
کد php:
.smilie_css {

border-color#FFBE7D;

border1px solid #FFBE7D;

color#000000;

padding2px;

background#FFE6CC;

-moz-border-radius3px;
    -
webkit-border-radius:3px;

} 

مرحله سوم -
در بالای دو عبارت زیر :
کد php:
eval("\$comments_form = \"".$templates->get("profile_comments_form")."\";"); 
و
کد php:
eval("\$comments_form_edit = \"".$templates->get("profile_comments_form_edit")."\";"); 
، کد زیر رو وارد کنید :
کد php:
$codebuttons build_mycode_inserter(); 
. که در واقع دو عبارت بالا به شکل زیر در می آیند :
کد php:
eval(
"\$comments_form = \"".$templates->get("profile_comments_form")."\";"); 

کد php:
eval(
"\$comments_form_edit = \"".$templates->get("profile_comments_form_edit")."\";"); 
.
کار تمام شد و الان شما در قسمت زیر ادیتور در یادداشت های پروفایل، عبارت "لیست شکلک ها" رو مشاهده میکنید.

اگر به مشکل برخوردید بگید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۰:۵۵:۰۲ صبح) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۴۷:۳۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۸:۵۰:۵۲ عصر) ، tokkistar (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۶:۴۷:۵۹ صبح) ، Pars (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۰۲:۱۹:۵۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۲/۱۱/۴، ۰۳:۵۶:۲۶ صبح) ، alireza_k (۱۳۹۲/۱۱/۲۹، ۲۲:۰۶:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۳۰، ۱۱:۴۱:۴۴ صبح) ، mohammadprh (۱۳۹۳/۱/۸، ۱۱:۳۳:۱۹ صبح) ، lovemee (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۲۲:۲۸:۲۹ عصر)
من نسخه قدیمیشو نداشتم مستقیم جدید زدم خراب شد چه کار کنم
پاسخ
نقل‌قول: من نسخه قدیمیشو نداشتم مستقیم جدید زدم خراب شد چه کار کنم

مشکلتون چیه ؟

لطفا مشکلات خودتون رو کامل مطرح کنید و قبلش یکم سچ کنیدBig Grin
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
من نسخه قدیمیشو نذاشته بودم رو انجمن حالا اون جدیده رو مستقیم گذاشتم که تو صفحه اول بود هنگام نصب ارور میده
پاسخ
نقل‌قول: من نسخه قدیمیشو نذاشته بودم رو انجمن حالا اون جدیده رو مستقیم گذاشتم که تو صفحه اول بود هنگام نصب ارور میده
مو در آوردTongue

خوب چه اروری ؟

من از این نسخه استفاده میکنم مشکلی هم نداره

http://community.mybbiran.com/thread-169...B%8C%D9%84
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۴:۱۶:۳۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,314 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,429 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,998 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,570 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,707 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,820 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,008 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,474 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,171 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان