هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
فایل profilecomments.lang.php در پوشه زبان رو درست آپ نکردید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۵۸:۱۱ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۲:۳۴:۵۵ عصر) ، scratali (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۵۹:۲۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۱:۰۵:۲۹ صبح) ، king92 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۶:۲۷:۵۱ عصر)
سلام pars عزیز ، ممنون بابت این پلاگین

آقا من این مشکل رو دارم ، شما فرمودید که cols , rows برای تغییرات سایزه . من تغییر دادم اما اون دکمه ارسال افتاده زیر ویرایشگر متن ، هر کاری که می کنم اندازه ویرایشگر کوچیک می شه اما اون آبیه فقط ،،، اندازه سفیدی که توش متن نوشته میشه فرقث نی کنه .

راهنمایی کنید ممنون میشم .

[img][تصویر:  13028543191.jpg][/img]

....
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۱:۳۶:۵۵ صبح)
آقایون من کلا با این پلاگین مشکل دارم.هیچ کدوم از پلاگین ها اینطوری نیستن.
کسی میدونه چطوری باید درستش کنم؟من واقعا به این پلاگین احتیاج دارم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۲:۳۱:۵۹ عصر)turboo نوشته است: سلام pars عزیز ، ممنون بابت این پلاگین

آقا من این مشکل رو دارم ، شما فرمودید که cols , rows برای تغییرات سایزه . من تغییر دادم اما اون دکمه ارسال افتاده زیر ویرایشگر متن ، هر کاری که می کنم اندازه ویرایشگر کوچیک می شه اما اون آبیه فقط ،،، اندازه سفیدی که توش متن نوشته میشه فرقث نی کنه .

باید عرض را بیشتر کنید تا نوار ابزار درست شده و کادر سفید هم سر جای خودش برود.

(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۳:۵۶:۵۲ عصر)pouya نوشته است: آقایون من کلا با این پلاگین مشکل دارم.هیچ کدوم از پلاگین ها اینطوری نیستن.
کسی میدونه چطوری باید درستش کنم؟من واقعا به این پلاگین احتیاج دارم.
مشکلات تخصصی پلاگین را در تاپیکی که سازنده برای آن قرار داده مطرح کنید
http://community.mybb.com/thread-51431.html

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۰۷:۴۶ عصر) ، mr-m (۱۳۹۱/۳/۳، ۰۵:۰۷:۴۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۵:۳۱:۵۵ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۲:۳۱:۵۹ عصر)turboo نوشته است: سلام pars عزیز ، ممنون بابت این پلاگین

متاسفانه عرض و زیاد می کنم می ریزه بهم (جایی برای افزایش نداره) ، میخوستم بیاد زیر اطلاعات تماس ، امکانش هست ؟ یک مشاهده می کنید ؟

http://www.vsb.ir/member.php?action=profile&uid=1

متشکر

....
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۵:۵۲:۳۳ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۵:۳۱:۵۵ عصر)Pars نوشته است:

متاسفانه عرض و زیاد می کنم می ریزه بهم (جایی برای افزایش نداره) ، میخوستم بیاد زیر اطلاعات تماس ، امکانش هست ؟ یک مشاهده می کنید ؟

http://www.vsb.ir/member.php?action=profile&uid=1

متشکر
می توانید پلاگین را سراسری کنید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Member Templates > در member_profile کد زیر را به همین صورت جابه جا کنید:
کد:
<!-- ProfileComments -->{$comments_index}<!-- /ProfileComments -->
{$footer}

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۳۰:۲۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۳۷:۲۶ صبح)funset نوشته است: فایل profilecomments.lang.php در پوشه زبان رو درست آپ نکردید

چرا، چک کردم. این فایل در پوشه‌ی inc/languages/persian قرار داره. حتی دوباره آپلودش کردم ولی فایده نداره. به کاربر نه اجازه‌ی ورود میده و نه خروج (علارغم پیغام موفقیت آمیز بودن).
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۵۸:۴۲ عصر)scratali نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۱:۳۷:۲۶ صبح)funset نوشته است: فایل profilecomments.lang.php در پوشه زبان رو درست آپ نکردید

چرا، چک کردم. این فایل در پوشه‌ی inc/languages/persian قرار داره. حتی دوباره آپلودش کردم ولی فایده نداره. به کاربر نه اجازه‌ی ورود میده و نه خروج (علارغم پیغام موفقیت آمیز بودن).

همین فایل رو با نرم افزار cuteftp باز کنید و چنین کدی رو قبل از کد های پی اچ پی حذف کنید درست میشه
کد:

پاسخ
 سپاس شده توسطscratali (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۸:۲۵:۲۰ عصر)
اصلاحش کردم ولی هنوز تست نکردم!
یه سوال دیگه: نباید آخر فایل
کد:
?>
باشه (برای بستن کد php)؟
پاسخ
 سپاس شده توسطsnap (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۴:۵۶:۵۹ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۷:۱۱:۴۰ عصر)cniran نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۶:۵۸:۴۲ عصر)scratali نوشته است:

همین فایل رو با نرم افزار cuteftp باز کنید و چنین کدی رو قبل از کد های پی اچ پی حذف کنید درست میشه
کد:

مشکل دقیقا همینی بود که دوستمون گفته بودن. من فایل اصلاح شده رو آپلود کردم، مدیر / مترجم محترم اصلاح کنند.
http://www.4shared.com/file/a16PgFkP/pro...slang.html
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammadRN (۱۳۹۰/۱/۲۸، ۰۴:۴۱:۴۹ صبح) ، M A T R I X (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۲۰:۴۴:۲۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۱۰:۰۱:۱۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,307 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,421 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,990 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,567 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,701 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,819 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,005 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,474 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,171 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان