هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ایجاد متن چشمک زن♥
♥ایجاد متن چشمک زن♥
کد:
</strong></span>
</div>
<div align="center"><span style="color: #FF0000"><strong style="text-decoration: blink">متن چشمک زن

</strong></span>

این هم یک متن چشمک زن برای سایت شما.
این کد را هر کجا از قالب خود که میخواهید قرار دهید.
با تشکر
منبع : vbiran
پاسخ
 سپاس شده توسطXAXI (۱۳۸۸/۸/۱، ۱۰:۰۱:۵۹ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۸/۱، ۱۰:۳۰:۳۴ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۱، ۱۵:۰۳:۰۸ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲، ۱۹:۲۱:۰۸ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۸/۴، ۲۳:۳۱:۰۷ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۷، ۰۱:۰۹:۳۵ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۵۵:۲۶ صبح) ، ctu (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۰۰:۴۰:۰۹ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۱:۵۰:۰۱ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۶:۲۰:۱۹ عصر) ، moosa (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۰۸:۲۶:۴۱ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۶:۴۳ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۲۳:۳۵:۳۹ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۵:۴۵:۵۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۰:۲۷:۰۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۰۵:۲۶:۱۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۷:۳۳:۵۸ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۱۴:۲۲:۱۶ عصر)
درود

کد php:
<div align="center"><span style="color: #FF0000"><strong style="text-decoration: blink">متن</span></div
Undecided

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطs.moein.h (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۴:۵۴:۱۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۵، ۲۲:۵۰:۱۷ عصر) ، moosa (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۰۸:۲۶:۳۸ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۶:۵۶ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۹:۳۰:۵۲ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۵:۴۵:۵۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۲۷، ۲۰:۲۷:۰۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۷:۳۴:۰۱ صبح)
درود
چجوری مشه هاله انداخت دور متن ها مثل خود این سایت؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۰۱ عصر)
فک میکنم آموزشش توی انجمن VIP باشه که خب البته اگه شما عضوش بشی خیلی آموزشها و پلاگینهای مفید دیگه هم در اختیارت قرار میگیره
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۱:۳۱:۴۹ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۳:۱۰:۰۰ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۱۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۰:۴۰:۵۴ صبح)
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۰:۳۷:۴۸ صبح)zohair نوشته است: فک میکنم آموزشش توی انجمن VIP باشه که خب البته اگه شما عضوش بشی خیلی آموزشها و پلاگینهای مفید دیگه هم در اختیارت قرار میگیره

درود
یکی کمک کنه VIP چیه ؟ من بخوام عضوش بشم باید چی کار کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۲۱ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-1091-page-1.html
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۲:۱۹:۱۳ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۲۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۰:۴۱:۰۱ صبح)
ببخشید این تشکرو چه جوری ایجاد کنم انجمنشو پیدا نکردم
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۰۰:۴۱:۲۸ صبح)
اگه منظورتون دكمه تشكر هست پلاگين زير دو دانلود و نصب كنيد

http://community.mybbiran.com/thread-2197.html

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۸:۴۴:۲۱ عصر) ، sep@nd (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۸:۵۴:۳۷ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۳۲ عصر)
چجوری نام کاربری رو مثل اقای Pars یا کوین میکنند ؟؟
[تصویر:  53492904803334595786.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۳۸ عصر)
در بخش vip توضیح داده شده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDark Knight (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۱۴:۳۲:۲۳ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۷:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان