هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا بردن امنیت هاست و فروم
شما سایتت هک میشه یا از هاست هک میشی ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطarta (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۹:۲۲:۵۹ صبح)
سلام

1- هاست خود را به هاست امن تري انتقال دهيد

2- براي مديريت هاست خود از دايركت ادمين استفاده كنيد

3- در انجمن آشيانه برنامه هاي اسكن باگ را دريافت كرده و سايت خود را اسكن و چك كنيد

4- مشكلات و باگ ها را برطرف كنيد

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطarta (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۹:۲۷:۲۰ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۴:۵۰:۳۸ صبح)arianik نوشته است: شما سایتت هک میشه یا از هاست هک میشی ؟

راستش من نمیدونم از چه طریقی هک میشم
مرتبه اول بهم گفتند از طریق هاست هک شدم اما وقتی با مسئولین هاست در میون گذاشتم اظهار کردند که غیر ممکنه و . . .
البته با تمام حرفهایی که زدند ، بکاپ نداشتند
آخرین مرتبه که هک شدم جناب بهروز که از مدیران همین تالار است فرمودند که به روش جالبی هک شده و هکر با پسورد خودم اومد و اول چند تا تغییر جزیی در ظاهر سایت داد و بعد که من اونها رو تصحیح کردم ، یک دفعه زد و صفحه اول سایت رو تغییر داد و نوشت هک شدی !
آقا بهروز گفتند که کاربرانم رو پاک کرده و قرار شر بکاپ ریستور کنیم که متأسفانه ایشون وقت نکردند و من هم اطلاعات کافی نداشتم و طبق آموزش های همین تالار هم که پیش رفتم با ارور مواجه شدم
اما در کل فکر میکنم که سایتم هک میشه نه هاستم
(۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۸:۳۳:۰۲ صبح)xman68 نوشته است: سلام

1- هاست خود را به هاست امن تري انتقال دهيد

متأسفانه هاست امن را که نتونستم از لحاظ مالی تهیه کنم چون بهم گفتند ماهیانه 400 هزار تومانه !!!!!

2- براي مديريت هاست خود از دايركت ادمين استفاده كنيد

این برنامه یا هر چیزی که هست نمیشناسم Blush و ممنون میشم اگر راهنمایی بهتری داشته باشید

3- در انجمن آشيانه برنامه هاي اسكن باگ را دريافت كرده و سايت خود را اسكن و چك كنيد

روش کار با این برنامه هم در آشیانه موجوده ؟ یکی از دوستان هم دیشب همین پیشنهاد رو داد

4- مشكلات و باگ ها را برطرف كنيد

طبق تعاریف مدیران در همین فروم ، نسخه 1.6.5 از امنیت بالایی برخورداره اما میدونم که امنیت هیچ چیزی در دنیای مجازی 100% نیست ، متأسفانه روش برطرف کردن باگ را هم بلد نیستم Blush

موفق باشيد

انجمن تخصصی مشاوره غیر حضوری ایران مشاور
ازدواج،اعتیاد،کودک،خانواده،تحصیلی
www.iran-moshaver.com
پاسخ
دوستان هیچ پلاگین امنیتی برای ورژن 1.6.5 وجود نداره ؟
انجمن تخصصی مشاوره غیر حضوری ایران مشاور
ازدواج،اعتیاد،کودک،خانواده،تحصیلی
www.iran-moshaver.com
پاسخ
یکم سرچ کن پیا میشهExclamation

http://community.mybbiran.com/thread-7649.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
سلام

1- هاست امن ماهي 400 هزار تومان !!!!!! به حق چيز هاي نشنيده

دوست گل منظور از هاست امن ؛ قوي بودن شركتش در مسائل امنيتي هست نه هاستش

شركتي كه مسائل امنيتي هاست هاي خود را بخوبي پوشش بدهد همه ي هاست هاش داراي امنيت خواهند بود

2- در مورد دوم با اطلاعاتي كه بدست آوردم جديدا هم سي پنل و هم دايراكت ادمين تقريبا در امنيت خوب هستند و از اين لحاظ تفاوتي نميكنه از كدوم استفاده كنيد در نتيجه ==== منتفي ميشه اين نظر Big Grin

3- حتما انجام بده و نتيجه اش را بده برات واكاوي كنند و راه حل هاي مناسب را توي همون انجمن بهتون ارائه بدهند

4- بطور كلي سيستم هايي مثل جوملا . ماي بي بي و . . . از لحاظ امنيت داراي سطح بالايي هستند
ولي تغييرات زياد افراد باعث كاهش اين امر ميشه

در كل نگراني از هك هاي معمولي ديگه وجود نداره رفيق اين بحث بيخودي شاخ شده بين ما
نهايت هك شما اينه كه برنامه تون از بين ميره كه با بازگرداني بك آپ به حالت اول بر ميگرده

رفيق سايت ياهو و گوگل نيستيد كه ميليون ها اطلاعات مهم و ضروري را در خود داشته باشيد كه اينقدر از هك ميترسيد

ضمنا كسايي كه هك ميكنند يه عده بچه مدرسه اي هستند كه مرض دارند و هكر هاي حرفه اي كشور ميهن پرستي و احترام به هموطنان خود را بار ها و بارها اثبات كردند مثل گروه بزرگ آشيانه و گروه گرداب

موفق باشيد
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۱:۲۵:۴۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۱:۳۲:۰۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۳:۲۷:۲۹ صبح)
قیمت گرون بودن دلیلی برای داشتن امنیت نیست شما سابقه هاستیگ ها را ببین کدوم بهتره اون ماهیانه 400 هزار تومان مگه می خواهید سرور اختصاصی بگیرید؟Tongue
بهترین راه برای جلوگیری هک بکاپ هست که اگه روزانه بگیرید هیچ ترسی نداریدSmile البته بعضی هاستیگ ها خودشون اینکارو می کنند که تو قسمت اطلاعات پنل ها نوشته شده است
البته در مای بی بی 1.6.5 یک قسمت به نام بررسی قالب‌ها در ابزار تعمیر و نگهداری داره که کارایش
نقل‌قول: این فرایند قالب‌های شما را در برابر مشکلات امنیتی که ممکن است بر روی انجمن و سرور شما اثر بگذارد، بررسی می‌کند. در صورتی که شما پوسته‌های زیادی را نصب کرده باشید این عملیات زمان بیشتری می‌برد.
است
موافق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۱:۳۵:۱۴ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۲:۰۳:۲۲ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۳:۲۵:۰۸ صبح)
دوستان سلام
می خواستم موضوع جدید بزنم سایت بهم اجازه نداد .
من آخرین نسخه ی انجمن ساز(1.6.5) MyBB رو نصب کردم و الان هم در حال تنظیمات امنیتی هستم
و هنوز قفله یعنی از سی پنل قفلش کردم تا امن بشه بعد آزادش کنم
یه انجمن ادبیاتی که آدرسش :
http://ham3da.ir/forums
--------
خودم هم تا حالا چند تا برنامه ی خوب در زمینه ادبیات نوشتم که در انجمن وسو3.کام موجود است و از مدیران انجمن وسو3 هستم با همین user
------
در مورد امنیت وب اطلاعات پایینی دارم و امدم از شما کمک بگیرم
سوالات :
1. شل ها در کدام پوشه قرار می گیرند یا به عبارتی شخصی که شل را آپلود می کند در انجمن mybb آن شل به کدام پوشه انتقال می یابد.
2. هکرها از کدام قسمت انجمن اقدام به آپلود شل می نمایند مثلاً آپلود عکس ، و ...
3. سطح دسترسی پوشه ها در چه حدی باید باشد که شل نتواند اجرا شود مثلاً 644 یا ...
4. اگر پوشه ی ادمین از طریق cpanel قفل شود در این صورت آیا امنیت برقرار می شود یا هنوز هم خطر باقی است.
5. دیتابیس ها را باید در چه سطحی تنظیم کنیم یعنی Alter - Insert و ...
6. فایل های Config و index باید در چه سطحی از دسترسی باشند تا هم اجرای انجمن به درستی انجام شود و هم امنیت بقرار باشد
-------
ممنون می شوم پاسخ دهید
اگر هم نکات دیگری برای امنیت هست که ذکر نکرده ام به خاطر نا آشنایی با دنیای هک می باشد لطفاً شما راهنمایی کنید.
پاسخ
نقل‌قول: 2. هکرها از کدام قسمت انجمن اقدام به آپلود شل می نمایند مثلاً آپلود عکس ، و ...
از طریق پیوست در ارسال ها

نقل‌قول: 3. سطح دسترسی پوشه ها در چه حدی باید باشد که شل نتواند اجرا شود مثلاً 644 یا ...
به گفته مدیر عزیز و چیزی که خودم استفاده میکنم

Anti-Zionism
chmod برای فایلها 664 و برای پوشه ها 775 است.

نقل‌قول: 4. اگر پوشه ی ادمین از طریق cpanel قفل شود در این صورت آیا امنیت برقرار می شود یا هنوز هم خطر باقی است.

نام پوشه ادمین خود را تغییر دهید (سرچ کنید)

نقل‌قول: 6. فایل های Config و index باید در چه سطحی از دسترسی باشند تا هم اجرای انجمن به درستی انجام شود و هم امنیت بقرار باشد
میتوانید فایل کانفیک رو هم برای امنیت بیشتر تغییر نام و تغییر سطح دسترسی دهید که به نظرم همون 644 خوب باشه
نقل‌قول: اگر هم نکات دیگری برای امنیت هست که ذکر نکرده ام به خاطر نا آشنایی با دنیای هک می باشد لطفاً شما راهنمایی کنید.

مای بی بی امنیتش خیلی خوبه اما من همیشه گفتم امنیت 100% وجود نداره شما میتونید بعد از تغییر نام پوشه ادمین خود یک صفحه جعلی برای فریب هکر ها هم درست کنید
http://community.mybbiran.com/thread-7649.html

درمورد بقیه چیز ها اطلاعات کافی ندارم

موفق باشی
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۱:۴۴:۱۴ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۱۷:۰۳:۵۸ عصر)
برا سی پنل این 664 نمیدونم چی هست
ما که سی پنل نداریم چی؟؟؟
بعد در مورد قسمت ارسال دادا فک کنم فقط عکس خطر داشته باشه چون بقیه برا دانلوده و قابل اجرا نیست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان