هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
google seo
دوستان من سایتم رو در گوگل اد کردم و میخوام از گوگل سئو استفاده کنم.این صفحه میاد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  21csddbneet1hutkejg.png]
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
سرچ ... سرچ ... سرچ

http://community.mybbiran.com/thread-1738.html
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۱۲:۵۹ صبح) ، M48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۱۳ عصر)
یه تاپیک تفریبا 13 صفحه ای هست در باره آموزش این پلاگین . سرچ کن آموزش جامع گوگل سئو.

ولی به نظر من نصب نکن پشیمون میشی
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۱۲:۵۷ صبح) ، M48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۱۸ عصر)
آموزش كامل نصب اين پلاگين هست يه سرچ كوچولو بزني پيداش ميكني
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۱۲:۵۲ صبح) ، M48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۲۰ عصر)
فکر کنم طرف پیشمون شد کلا نصب کن در عرض سه دقیقه ستا پاسسخ دادیم سرچ کنBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۱۲:۴۸ صبح) ، M48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۲۳ عصر)
Big Grin من ارسالهاي جديد رو باز ميكنم يه 20-25تا تب باز بود تا رسيدم اينجا و پست زدم 2 تا جواب ديگه ارسال شده بودBig Grin بعد ميگن پشتيباني ماي بي بي ضعيف شده. كو؟ بيا ببين چقدر سريعهTongue
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۱۲:۴۵ صبح) ، M48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۲۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۴۷:۴۲ صبح)hamidtbt نوشته است: ولی به نظر من نصب نکن پشیمون میشی

راستش منم مثل شما فکر میکردم که این همه وقت برای نصبش گذاشتم چه پلاگین بی ارزشی هست چون اوایل تغییرات محسوس نبود ولی خب گذاشتم فعال باشه . الان بعد از گذشت 2 ماه تازه یک هفته هست کم کم داره خودشو نشون میده و متوجه تاثیرش شدم با گذشت زمان و با بهینه سازی فوق العاده ای که انجام میده کاربر به سایت سرازیر میکنه واقعا و به نظرم بهترین پلاگین مای بی بی هست تا امروز HeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۶:۵۲:۳۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان