هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست رایگان داررررررررررررررررم !!1
سلام دوستان یه طرحی اومده حمایت از اونایی که میخوان سایت بزنن پس بسم الله قالب و دمین از شما هاست از من هر چقدر که بخوای با هر امکانی نترسید تبلیغات در کار نیست و قرار نیست بنر منو بزنید تو سایتتون پس 09195723002 یا kinghost_ir@yahoo.com
رو یارد نره خواهشن این تاپیک رو پاک نکنید بزارید دوستان استفاده کنن
با بزرگ و کوچک نباید مزاح کرد زیرا بزرگ کینه ور گردد و کوچک دلیر
( ارسطو )
پاسخ
به جز شماره و ای دی ،آدرس هاستیگ را نمی دهید ببنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۴:۴۴:۳۲ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۲:۰۱:۴۰ عصر)
اینجوریشو دیگه ندیده بودم

آدرس سایتو معمولا میدن و اگه قراره معرفی هم کنید حداقل مزایا و امکاناتشو بگید

اینی که دادید چیزی جز اسپم نسیت
پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۲۳:۱۲:۰۱ عصر)

ببین دوست عزیز من خودم سرور اختصاصی دارم اما فروشی نیست ، و برای کسایی که واسشون طراحی سایت می کنم ارائه میکنم ، من هم میتونم الان بصورت رایگان (برای حمایت از اونایی که میخوان سایت داشته باشند) هاست هر چقدر که بخوای بدم و فردا برای حمایت ازجیب خودم سرویسشون رو قطع کنم و تقاضای پول کنم و یا تبلیغ رو سایتشون بندازم .

البته اصلا و ابدا منظورم با شما نیست ، منظورم رو خدمت کسایی که 7-6 سال پیش سایت من رو مسدود کردن هست (با کلی پست که ارسال کرده بودم) و تقاضای پول البته چند برابر قیمت اصلیش رو داشتند .

....
پاسخ
با سلام
معمولا سایت هایی که هاست رایگان میدن برای تبلیغات هست , من خودم تو فکر همچین سایتی بودم که حالا به دلایلی نشد و در مورد این خیلی جستجو کردم و مطالبی بسیاری خوندم که در آخر به این جمله میرسیدم که هاست های رایگان هیچ تضمینی برای نگه داری سایت شما ندارند
ببینید من مشخصات یک هاست خوب رو میدم
1- آپتایم بالای سرور
2- سرعت مناسب سرور Uplink
3-سرعت لود بالای صفحات
4- پشتیبانی
5-امنیت
6- بک آپ گیری
میشه گفت هاست های رایگان هیچکدام اینها رو ندارندWink
من به اونایی که میخوان به صورت حرفه ای سایت داشته باشند پیشنهاد می کنم حتما هاست بخرند
اگه خواستید می تونم هاست های رایگان معرفی کنم که تا 20gb هم هاست رایگان میدنWink
پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۹:۰۳:۵۱ عصر)
دقيقا هم همينطوره . معمولا افرادي كه ميخوان يه سايتي رو احداث كنن ، ميگن كه اول بريم سراغ هاست رايگان . به نظر من اين اصلا كار معقولي نيست . معمولا الان ديگه 1 گيگ هاست رو ميشه با سالي 15 تا 20 هزار تومان گرفت . به نظر من اين هزينه در برابر وقت و انرژي و هزينه اي كه براي اينترنت تو طول يه سال ميديد خيلي ناچيزه . عوضش خيالتون هم راحته كه هر وقت نياز به فضاي بيشتر يا امكانات بيشتر داشتين ، يه بكاپي هست و زحماتتون به هدر نرفته .
نظر من براي اونايي كه ميخوان تازه شروع به ياد گيري كنن . استفاده از نرم افزارهاي easy php يا wamp server روي كامپيوتر خانگي هستش .

يه نكته رو هم بايد عرض كنم ، اگه ميخواين حرفه اي كار كنيد از ريسلر هاست نگيرين . چون اون خودش يه واسطه هستش و سرور دستش نيست . در صورت هر گونه مشكل ، ريسلر هم هيچ كاري نميتونه بكنه و بايد منتظر بمونه تا مدير سرور مشكل رو برطرف كنه .
I Want Free Life in Earth

پاسخ

بلاخر من نفهمیدم باید بگیرریم یا نه Huh من که یه بار از گیگا هاست گرفتم اون همه زحمتم

دود شد مجبور شدم دوباره از نوع شروع کنمConfused ولی دیگه عمرا از هاست رایگان اغستفاده کنم

تضمینش زیر صفر Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۲:۰۳:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱، ۲۰:۰۶:۴۶ عصر)TARA نوشته است:

بلاخر من نفهمیدم باید بگیرریم یا نه Huh من که یه بار از گیگا هاست گرفتم اون همه زحمتم

دود شد مجبور شدم دوباره از نوع شروع کنمConfused ولی دیگه عمرا از هاست رایگان اغستفاده کنم

تضمینش زیر صفر Dodgy

خوب حالا که می دونی چرا میگی بگیرم یا نه ؟ Big Grin

ببین دوست عزیز هر چیزی که اسمش رایگان باشه ، چه از یک چیز خیلی بی ارزش گرفته تا با ارزش ترینش بدرد نمی خوره و باید آخرسر طرف به هر نحوی سود خودش رو در میاره (چه با تبلیغ یا گرفتن هزینه یا آپ تایم و پهنای باند پایین و یا پشتیبانی و قطع سرویسش ) .

الان دیگه عیدی هم که به آدم میدن فردا ازت پس می گیرن چه برسه به سرویس هاست Big Grin (البته دیگه ما بابابزرگ شدیم و خودمون باید عیدی بدیم Wink )

....
پاسخ
 سپاس شده توسطTARA (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۱:۲۲:۰۵ عصر)
من خودم می خوام بیام تو کار هاستینگ با چند نفر از این مدیران هاستینگ که حرف زدم گفتن بهتره از رسیلر شروع کنی
نقل‌قول: يه نكته رو هم بايد عرض كنم ، اگه ميخواين حرفه اي كار كنيد از ريسلر هاست نگيرين . چون اون خودش يه واسطه هستش و سرور دستش نيست . در صورت هر گونه مشكل ، ريسلر هم هيچ كاري نميتونه بكنه و بايد منتظر بمونه تا مدير سرور مشكل رو برطرف كنه .
به نکته خوبی اشاره کردن
ولی به نظر من اصلا این درست نیست , اگه بخوای اینجوری حساب کنی خوب همین مدیران هاستینگ دیتاسنتر که دست خودشون نیست ممکن دیتاسنتر براش مشکل پیش باید , خوب حالا اون شرکت هاستینگ میتونه کاری بکنه ؟
چون من می خوام این کارو به صورت حرفه ای شروع کنم فلا دنبال یک شرکت خوب می گردم و شاید مستقیما از یک دیتاسنتر رسیلر بگیرم !
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۲، ۰۲:۴۵:۰۹ صبح)zesht نوشته است: من خودم می خوام بیام تو کار هاستینگ با چند نفر از این مدیران هاستینگ که حرف زدم گفتن بهتره از رسیلر شروع کنی
نقل‌قول: يه نكته رو هم بايد عرض كنم ، اگه ميخواين حرفه اي كار كنيد از ريسلر هاست نگيرين . چون اون خودش يه واسطه هستش و سرور دستش نيست . در صورت هر گونه مشكل ، ريسلر هم هيچ كاري نميتونه بكنه و بايد منتظر بمونه تا مدير سرور مشكل رو برطرف كنه .
به نکته خوبی اشاره کردن
ولی به نظر من اصلا این درست نیست , اگه بخوای اینجوری حساب کنی خوب همین مدیران هاستینگ دیتاسنتر که دست خودشون نیست ممکن دیتاسنتر براش مشکل پیش باید , خوب حالا اون شرکت هاستینگ میتونه کاری بکنه ؟
چون من می خوام این کارو به صورت حرفه ای شروع کنم فلا دنبال یک شرکت خوب می گردم و شاید مستقیما از یک دیتاسنتر رسیلر بگیرم !

One & One که بهترین دیتا سنتر هست رو بهت پیشنهاد می کنم .

البته این رو هم فراموش نکن که اصلا کار آسونی نیست اگر احیانا به هر دلیلی اون دیتا سنتر بهت سرویس نداد ، شما میمونی و پاسخ گویی به مشتریانی که میزبانی شون رو داری ..
برای همین هم هست که ما هیچ فضایی رو از سرور اختصاصی به فروش نمی گذاریم و فقط برای کسایی که واسشون طراحی سایت داریم این کار رو انجام میدیم ، البته مال ما سرور اختصاصیه و دست خودمونه ولی رسیلر که بدتر .

....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان