هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{آموزش} سایز پیش فرض برای آواتار
Thumbs Up 
درود

نویسنده : AoRGuN

توضیحات : با این کد میتونین سایز آواتار رو بصورت پیش فرض تعریف کنین تا سایزش همونی که شما میخواین باشه !!

مسر زیر رو بروید :

AdminCP >>> Templates >>> Edit/Delete >>> Your Theme >>> Expand >>> PostBit Templates >>> postbit_avatar
ادمین پنل >> قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظر >> ویرایش، postbit template ؛ >> postbit_avatar

کد زیر را یافته :

کد php:
alt="{$avatar_width_height}

و کد زیر را جایگزین کنید :

کد php:
alt="" width="150" height="150"" 

که 150 سایز هست که خودتون میتونین تغییر بدین !!

البته اگه قبلا گذاشته شده باشه ؛ من معذرت میخوام از مدیران مای بی بی ایران

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۳:۰۳:۳۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۸:۱۳:۴۴ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۱:۴۳:۲۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۰:۴۷:۳۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۷:۵۳:۵۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۷، ۱۱:۳۵:۲۳ صبح)
این کد برای پلاگین کادر آواتار هم صدق میکنه ؟
پاسخ
احتمالا نه
میدونین چرا ؟ چون کادر آواتار که از عکس تشکیل شده و اندازه ی عکسها بی شک ثابت هستن !!

اگه آواتار از اون عکس ها بزرگ باشه شاید اون از کادر بزنه بیرون !!

البته به نظر من Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۶:۱۷:۱۴ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۹، ۲۲:۲۵:۱۲ عصر)
نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۶:۳۱:۰۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۳:۰۱:۰۰ عصر)YaseR نوشته است: درود

نویسنده : AoRGuN

توضیحات : با این کد میتونین سایز آواتار رو بصورت پیش فرض تعریف کنین تا سایزش همونی که شما میخواین باشه !!

مسر زیر رو بروید :

AdminCP >>> Templates >>> Edit/Delete >>> Your Theme >>> Expand >>> PostBit Templates >>> postbit_avatar
ادمین پنل >> قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظر >> ویرایش، postbit template ؛ >> postbit_avatar

کد زیر را یافته :

کد php:
alt="{$avatar_width_height}

و کد زیر را جایگزین کنید :

کد php:
alt="" width="150" height="150"" 

که 150 سایز هست که خودتون میتونین تغییر بدین !!

البته اگه قبلا گذاشته شده باشه ؛ من معذرت میخوام از مدیران مای بی بی ایران
واقعا از شما ممنونم.
با این که نسخه مای بی بی من 1.6.3 است ولی با روش هایی که گفته شده بود هیچ تغییری پیدا نکرد.
ولی حالا تغیرر کرد.

ممنون به خاطر آموزش خوبتون

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان