هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با عدم تشخیص تصاویر فروم در فیس بوک
درود بر همه دوستان
من نزدیک به 1 سال پیش یک انجمن با mybb درست کردم. اوایل وقتی لینک یه مطلب رو در فیس بوک share میکردم عکسهای مرتبط با اون صفحه در فیس بوک نمایش داده میشد که من یکی رو انتخاب میکردم و بعد از share شدن ، لینک مطلب با عکس انتخاب شده در فیس بوک نمایش داده میشد. ولی به دلیل نامعلومی دیگه فیس بوک نمیتونه عکسهای فروم منو بخونه و فقط عنوان مطلب رو تشخیص میده . البته در روت هاست وردپرس نصبه و عکسهای اون کاملاً درست تشخیص داده میشه ولی فروم در یک فولدر مجزا نصبه و این مشکل رو باهاش دارم البته مجدداً بگم که اوایل این مشکل اصلاً نبود و حتی آواتار کاربرها هم توسط فیس بوک تشخیص داده میشد. هر کاری که به نظرم میرسید انجام دادم ولی باز هم مشکل حل نشد. به پشتیبانی هاست هم ایمیل زدم که شاید فایروال اونا جلوی این کار رو میگیره ولی اونا هم گفتن مشکل از اسکریپت شماست. نسخه mybb من 1.6 هست. از زمانی که 1.4 بود همین مشکل برام پیش اومد و هنوز هم پابرجاست. چندین تمپلیت هم عوض کردم ولی باز هم حل نشد. یه بار از اول انجمن رو نصب کردم باز هم مشکل حل نشد. به هاستینگ هم ایمیل زدم گفتن هیچ مشکلی نیست و مشکل از اسکریپت شماست.خواهش میکنم اگر اطلاعی از این مشکل و راه برطرف کردنش دارید منو راهنمایی کنید. باور کنید بصورت ویژه دعاتون میکنم .
اینم لینک انجمن : http://www.irdrs.com/forum
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۲:۴۱:۰۵ عصر)
یکی به من کمک کنه لطفاً Angel
takpar33 از May 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام

این مشکل یعنی عدم نمایش عکس ها با وارد کردن لینک تاپبک انجمن، برای من هم از هفته پیش ایجاد شده.

سایر دوستان مشکلی در این خصوص ندارند ؟

با سپاس Heart
پاسخ
مشکل خاصی نیست فقط عکس هارو کوچیک نشون میده البته باید بهش فرصت بدید تا روخوانی کنه از روی مطلب شما تا کامل شه اسکن مطالب واسه بارگذاری.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۵:۵۵:۵۱ عصر)
(۱۳۹۱/۱۰/۸، ۰۴:۲۰:۳۹ صبح)jiji نوشته است: مشکل خاصی نیست فقط عکس هارو کوچیک نشون میده البته باید بهش فرصت بدید تا روخوانی کنه از روی مطلب شما تا کامل شه اسکن مطالب واسه بارگذاری.

Heart

آره گویا فقط برای سایت خودم این جوری شده، چون الان از لینک یک انجمن دیگه گذاشتم و مشکل در لود کردن نداره.

عجیبه که یک دفعه این جوری شدهHuh
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۵:۵۶:۵۸ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۸، ۰۴:۲۰:۳۹ صبح)jiji نوشته است: مشکل خاصی نیست فقط عکس هارو کوچیک نشون میده البته باید بهش فرصت بدید تا روخوانی کنه از روی مطلب شما تا کامل شه اسکن مطالب واسه بارگذاری.

Heart

آره گویا فقط برای سایت خودم این جوری شده، چون الان از لینک یک انجمن دیگه گذاشتم و مشکل در لود کردن نداره.

عجیبه که یک دفعه این جوری شدهHuh

سلام

ممکنه هاستم آی پی فیسبوک را مسدود کرده و علت عدم برقرای ارتباط و نمایش عکس ها، به دلیل عدم دسترسی رباط فیسبوک

به سایتم باشه؟

با سپاسHeart
پاسخ
سلام

در خصوص این مشکل، توی نت که جستجو کردم یکی از ایرادان مربوط به نبودن OG tags می شود.

مثلا برای یکی از لینک های سایتم، این اخطار داده می شود:

http://developers.facebook.com/tools/deb...%23pid2747

در خصوص قرار دادن تگ Open Graph در صورت امکان توضیح فرمایید.

با سپاس

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان