هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این چت باکس لینک دانلودشو کسی داره؟؟؟
با سلام خدمت عزیزان گرامی
آقایان من دنبال این پلاگین چت باکس میگردم متاسفانه تو این انجمن طبق جستجویی که من کردم همچنین پلاگینی نبود

[تصویر:  ycblb1ensm7wau4auh9.jpg]

خیلی ممنون میشم یکی بهم لینک دانلود این پلاگین رو بده یا اصلا لینک دانلودش از سایت مادر بده اگر اینجا نیست...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۰:۵۳ عصر)
تا جایی که یادمه این پلاگین مشکل امنیتی داشت و برداشته شد.
http://community.mybb.com/thread-63559.html
پاسخ
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۰:۵۴:۳۰ صبح) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۱:۴۵:۰۱ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۲:۱۰:۱۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۴:۰۱:۱۸ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۷:۴۳:۵۴ عصر) ، takpar33 (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۲:۰۳:۵۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۰:۴۳ عصر)
نقل‌قول: تا جایی که یادمه این پلاگین مشکل امنیتی داشت و برداشته شد.
http://community.mybb.com/thread-63559.html
اه چخدر حیف خیلی خوب چت باکسی بودSad
مهدی خان چت باکسی نیست که همچنین قابلیت هایی داشته باشه یا حداقل راهی نیست که به همون Myshoutbox این دگمه ی رنگ و فونت و ...اینجور چیزارو اضافه کرد؟؟؟
پاسخ
نه فعلا" که وجود نداره مگر دوستان پلاگین نویس بنویسن.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۵:۰۲:۲۸ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۷:۴۳:۵۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۰:۳۴ عصر)
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
آقایان من این چت باکس نصبیم حالا یک مشکلی دارم اونم اینه که کدهای html یا عکس یا شکلک رو نشون نمیده میشه یکی منو راهنمایی کنه که چطوری Html توش فعال کنم
یا اگر نمیشه اصلا روشی هست که اگر یک کد بهش اضافه کنیم کدهای html نشون بده و عکس هارو؟؟؟؟؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۰:۲۴ عصر)
با سلام و احترام

لينك دانلودش و بزار ما هم دانلود كنيم بزرگوار
پاسخ
دوست عزیز مهدی بالا گذاشته دیگه !! ExclamationDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۰:۱۷ عصر)
نقل‌قول: با سلام و احترام
لينك دانلودش و بزار ما هم دانلود كنيم بزرگوار
سلام
خدمت شما دوست عزیز
(اینم بگم که این نسخه ای که من الان آپلود کردم توسط دوست و استاد عزیز mahtab khanom باگ گیری شده است و با اونی که لینک دانلودش در سایت مادر هست فرق داره چون باگ هاش رفع شده)

ChangUonDyU Chatbox
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۰، ۱۶:۱۷:۴۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۱۳:۱۷ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۱:۳۱:۲۹ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۲:۲۴:۳۷ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۴:۰۵:۱۲ صبح)
با سلام من هم این چت باکس را نصب کردم و تنها مشکلی که دارد این است که ادمین و مدیر کل نمیتوانند
چت کنند. البته نوشته را میگذاریم ولی ارسال نمیکند و این پیغام را میدهد.

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /chatbox/index.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

در ضمن وقتی کاربری ادمین را به گروه کاربران عادی تغییر میدهم میتوانم با ادمیت چت کنم .

کسی میداند مشکل از چیست و چه کاری باید انجام بدهم.
پاسخ
فایل index.php در مسیر chatbox/index.php وجود نداره آپلودش کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۶/۵، ۱۹:۲۰:۴۰ عصر) ، salmanzadeh (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۵۵:۳۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان