هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکلک
برای نمایش یک شکلک توی ویرایش گروهی شکلک ها یکی رو بله کن و بقیه رور خیر
پاسخ
نمیشه!!!هیچ تغییری ایجاد نمیشه!!!
پاسخ
نصب شکلکهای بیشتر کدوم پلاگین هست؟
پاسخ
نقل‌قول: نصب شکلکهای بیشتر کدوم پلاگین هست؟
دوست عزیز نیاز به پلاگین نیست شما میتونید با وارد شدن به پنل مدیرکل <<پیکره بندی<<شکلک ها <<افزودن شکلک <<لینک شکلک های جدید رو اضافه و شکلک های بیشتری برایتان ایجاد شودWink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
ببخشید بیشتر شکلک های من میره تو بخش شکلکهای بیشتر
چی کار کنم که تعداد شکلکهای نمایش داده شده زیاد بشه؟Heart
پاسخ
پنل مدیر کل >> پیکره بندی >> تنظیمات>> Clickable Smilies and BB Code >> فکر میکنم No. of Smilies to show باید باشه تست کن انشاالله درست میشه موفق باشیWink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
ببخشید چطور میشه در یکبار ارسال بیشتر از 10 شکلک ارسال کرد
بعدش هم وقتی شکلک هی زیاد ارسال می کنم حتی کمتر از 10 تا این شکلی میشه
hibig1big1cooklove2love1agree1dans1playballmom1sillypartylaughinghapy1love2RoseR​oseRose
پاسخ
واسه گروه کاربری ادمین که محدودیتی واسه تعداد شکلک یا عکس وجود نداره . اما برای سایر گروه ها مسیر زیر رو دنبال کنید :

کنترل پنل ادمین --> پیکربندی --> تنظیمات --> Posting --> و در آپشن Maximum Images per Post مقدار مورد نظرتون واسه ماکزیمم تعداد تصویر در هر پست رو قرار بدین .

در مورد نحوه نمایش تصاویر هم که سوال کردین من چیزی نفهمیدم . تو سایتتون هم حتما باید ثبت نام کرد . یه شات از مشکلتون همینجا قرار بدین
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۹/۱، ۱۱:۲۲:۱۴ صبح) ، reptal (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۰:۳۴:۱۷ صبح)
حل شد
در کنار نام هر شکلک باید :: می ذاشتم
این کارو کردم درست شدTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان