هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال در مورد قالب the cure
سلام خدمت اساتید محترم. یه سوال داشتم:

1. چطور می تونم کاری کنم که چینش پست ها از حالت خطی (اطلاعات کاربر در بالای پست) به حالت موضوعی (اطلاعات کاربر در سایدبار) تغییر کنه؟
2. چطور می تونم تب های بالای صفحه رو (خروج/کنترل پنل مدیریت/کنترل پنل ناظم/کنترل پنل کاربر) از حالت چپ چین به وسط چین تغییر مکان بدم؟
3. پلاگین نمایش لیست دوستان در پروفایل رو نصب کردم، و برای آواتار کاربرایی آواتار آپلود نکردن آواتار پیشفرض نشون داده میشه ولی بجای 70×70 در ابعاد 44×44 نشون داده می شه. چیکار کنم 70×70 بشن؟
4. چطور می تونم کاری کنم تو قسمت اطلاعات ارسال کننده پست، لیست اعضا و پروفایل کاربرانی که آواتار انتخاب نکردن، حتما آواتار پیشفرض نشون داده شه؟

ممنونم.
پاسخ
دوست عزیز جست و جو هم کار خوبی هستش فکر کنم !!Dodgy

جواب 1 ) پنل مدیر >> پیکربندی >> تنظیمات >> Show Thread Options ،>> Display posts using the classic layout تیکش رو بزن !!

جواب 2 ) اونو هم از آموزش ترجمه نگا کن و یاد بگیر !!

جواب 3 ) تنظیمات داره !! و میتونی خود پلاگین رو از فالب های سراسری درس کنی !! Dodgy

جواب 3 ) پلاگین آواتار پیش فرض وجود داره !! بگرد Dodgy
پاسخ
پس جواب 1 ) هزار بار قبل از اینکه شما بگید و 9 هزار بار بعد از فرمایش شما انجام دادم. حتی از تنظیمات پروفایل هم امتحان کردم؛ باور کنید نمی شه!

پس جواب 2 ) نیازی به آموزش ترجمه نیست اگه فقط می گفتند کدش توی کدوم فایل قالبه خودم انجام می دادم. مشکل اینجاست که از بین انبوه کدها نمی شه اون یدونه رو پیدا کرد!

پس جواب 3 ) اینو متوجه نشدم!

پس جواب 4 ) یعنی مای بی بی اونقدر ضعیفه که برای فعال کردن آواتار پیشفرض تو پروفایل و پست ها باید پلاگین نصب کرد!!؟ یعنی خودش این امکان رو نداره!!؟
پاسخ
1- برای تمامی کاربرا باید از دیتابیس هم تغییر بدید - آموزش کاملش هست

2- در قسمت قالب ها و پوسته در بخش هدر ویرایش کنید

3- در قسمت پیکربندی تغییر بدید - دقیق نمیدونم کجاست اما تک تک گزینه ها رو بگردید پیدا میکنید

4- پلاگینش رو نصب کنید

بعدش هم هر سوال رو در جای مربوطه بپرسید

به تمامی سوالات شما قبلا پاسخ داده شده

پاسخ
 سپاس شده توسطnumber-one (۱۳۹۲/۵/۵، ۰۶:۰۴:۳۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد هدر قالب alimasumi 4 3,139 ۱۳۸۹/۹/۳۰، ۲۲:۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: mahtab khanom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان