هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود روی سرور.. راهنمایی میخوام
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۰:۵۷:۵۱ صبح)newman2006 نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۰:۴۹:۵۳ صبح)lord legolas نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۰:۳۷:۴۵ صبح)newman2006 نوشته است:

چه ربطی داره مگه گفتم من آموزش ها رو گذاشتم، میگم هرجای نصب مشکل داری بگو .

بیاو خوبی کنAngel

منم که حرفی نزدم دوست من..Confused

من میگم الان این قسمت موندم.آپلود کردم حالا باید چی کار کنم واسه ادامه کارم..
پاسخ
[quote='lord legolas' pid='29041' dateline='1300220763']

نقل‌قول: مرسی یاسر جان..

اسم سایتم اینه؟ box9.host1free.com
یا این؟ www.host1free.com
من روی اولی فایلا رو آپلود کردم.البته توی یه پوشه ای به نام قاصدک.

اگه خواستی اطلاعاتمو قبلا share کردم.میتونی بری ببینی و کمکم کنی؟ البته باعث زحمتتم هستش.اما خیلی دوس دارم یاد بگیرمو یه دونه درست و حسابی بسازم.

شما مطمئنی میخوای انجمن بزنی . به نظر من شما اول باید آموزش هاست را فرا بگیری بعد بیا سراغ مای بی بی . اینجا انجمن پشتیبانی مای بی هستش نه انجمن آموزش هاست
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۰:۵۴ صبح)hamidtbt نوشته است: [quote='lord legolas' pid='29041' dateline='1300220763']

نقل‌قول:

شما مطمئنی میخوای انجمن بزنی . به نظر من شما اول باید آموزش هاست را فرا بگیری بعد بیا سراغ مای بی بی . اینجا انجمن پشتیبانی مای بی هستش نه انجمن آموزش هاست

آره میخوام انجمن بسازم..خب هاست رو با کمک احمد جان یاد گرفتم..الان ادامه کارو موندم..

نمیدونی از بین اون دوتا سایتی که دادم الان باید کدومشو بزنم؟

ممنون میشم کمکم کنی داداش.
پاسخ
www.yourhost.com/ghasedak/install/ این مسیر Shy
پاسخ
من یه بار دیگه ام گفتم شما اگه میخوای کامل یاد بگیری یه هاست رایگان فارسی بگیری حداقل بفهمی داری چیکاری میکنی .

برای سوالت باید مثلا اگر آدرس سایتت . برای نصب باید بدونی توی کدوم پوشه آپلودش کردی

که اینجوری میشه :

box9.host1free.com/name poshe modr nazar/install

یا اگه تو هیچ پوشه ای نریختی اینجور میشه

box9.host1free.com/install

البته اگه آدرست این باشه
box9.host1free.com
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۹:۳۱ صبح)YaseR نوشته است: www.yourhost.com/ghasedak/install/ این مسیر Shy

مرسی داداش بابت زحمتات.. به خدا خیلی شرمندم که اینقدر سوال میکنم.

یاسر جان من همین لینکی که گفتی رو زدم.اما فقط تا این قسمتش میاد:http://www.yourhost.com/

یعنی ادامش که /ghasedak/install هستش رو نمیاره.

نمیدونی مشکل از چیه؟

بعدشم یه سوال دیگه.من واسه اینکه مزاحم شما نشم واسه آموزشش باید همینو بخونم دیگه "آموزش نصب MyBB روی LocalHost لوکال هاست "
درسته؟

(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۱۳:۱۶ صبح)hamidtbt نوشته است: من یه بار دیگه ام گفتم شما اگه میخوای کامل یاد بگیری یه هاست رایگان فارسی بگیری حداقل بفهمی داری چیکاری میکنی .

برای سوالت باید مثلا اگر آدرس سایتت . برای نصب باید بدونی توی کدوم پوشه آپلودش کردی

که اینجوری میشه :

box9.host1free.com/name poshe modr nazar/install

یا اگه تو هیچ پوشه ای نریختی اینجور میشه

box9.host1free.com/install

البته اگه آدرست این باشه
box9.host1free.com

مرسی.اما مشکل منم همینه که اسم سایتمو نمیدونم همینه یا اسم سایتیه که هاست رایگان داده.
اما من خودم تو این box9.host1free.com آدرس آپلود کردم و تو پوشه ای به نام قاصدک.

من والا مثل چیزی که تو آموزش ها بوده عمل کردم.

از طریق نرم افزار ftp وصل سرورم شدم.اونجا تو پوشه public_html رفتم و یه پوشه با عنوان ghasedak درست کردم.داخل این پوشه هم آپلود کردم.
پاسخ
مشکل شما اینکه لقمه در سر خودت میگردونی . بجای اینکه اینقدر وقت خدت را سر آپلود تلف کنی . یه هاست راگان فارسی ثبت کنید در عرض د0 دقیقه میتونی مای بی بی رانصبش کنی و شروع کنی باتهاش کار کنی . چون هاست های راگیان تقریبا پنلش مانند cpanel پولی هست.
تو گوگل سرچ کنی راحت چن سایت که هاست راگان فارسی میدن را پیدا میکنی ولی منم همیشه از این دوتسا استفاه میکردم . gigfa.com که فعل اجازه ثبت نام نمیده gigpa.com راحت میتون ثبت کنی و برای آپلود مای بی بی خودش آپلود سریع داره و در یک ثانیه مای بی بی را آپلود میکنی روی هاستت.

اطفا دیگه بحث را همین جا تمومش کن چون بیشتر از این دیگه این نمشه پاسخ گفت
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۳۸:۳۵ صبح)hamidtbt نوشته است: مشکل شما اینکه لقمه در سر خودت میگردونی . بجای اینکه اینقدر وقت خدت را سر آپلود تلف کنی . یه هاست راگان فارسی ثبت کنید در عرض د0 دقیقه میتونی مای بی بی رانصبش کنی و شروع کنی باتهاش کار کنی . چون هاست های راگیان تقریبا پنلش مانند cpanel پولی هست.
تو گوگل سرچ کنی راحت چن سایت که هاست راگان فارسی میدن را پیدا میکنی ولی منم همیشه از این دوتسا استفاه میکردم . gigfa.com که فعل اجازه ثبت نام نمیده gigpa.com راحت میتون ثبت کنی و برای آپلود مای بی بی خودش آپلود سریع داره و در یک ثانیه مای بی بی را آپلود میکنی روی هاستت.

اطفا دیگه بحث را همین جا تمومش کن چون بیشتر از این دیگه این نمشه پاسخ گفت

ok.اما عزیز من اون دفعم گفتی هاست فارسی رو انتخاب کن.داداش اگه میبینی این کارو نکردم واسه اینه که مثل الان این پیغامو بهم میده:
Sorry. We are unable to supply you with an account at this time.

تو که اینقدر میگی هاست فارسی اگه میدونی بگو این پیغام رو واسه چی میده؟ مشکل از کجاس؟
وگرنه منم خودم از خدامه فارسی باشه تا بفهمم چی به چیه.
پاسخ
تو ایملیت را بده من برات ثبت کنم فقط جیمیل باشه
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۵۱:۳۷ صبح)hamidtbt نوشته است: تو ایملیت را بده من برات ثبت کنم فقط جیمیل باشه

shery.bety@gmail.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان