هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری
برید در قسمت گروه ها و بعد گروه کاربران ببینید دسترسی ویرایش مطالب برای کاربران فعال هست یا خیر
خوب دوست عزیز من تمامی این ها را چک کردم درست بود.اگر شک دارید یا میتونید درست کنید بگویید من رمز هم رو به پیام برای شما بفرستم.Smile
لطفا سریع تر جواب بدین! من می خواهم دو کلاس مجازی تحت این تالار با پاسخ گویی آنلاین راه بندازم
forum.itsc.ir/index.php
من شکی ندارم

شما میخواید تمامی کاربراتون تمامی مطالب رو بتونن ویرایش کنن ؟! حتی مطالب دیگران ؟! یا نه فقط عده ایی خاص در انجمنی خاص ؟!
شما ابتدا گروه مورد نظر را ویرایش کن سپس به تظیمات گروه مورد نظر برو از قسمت انجمن ها و ارسالها و سپس
گزینه های ویرایش/حذف چهار تا گزینه داره که باید با توجه به گزینه هایی که میخوای انها را تیکش را بزنی . ولی توی تمام انجمن ها اینجوری هست که معمولا کاربران معمولی حق حذف موضوع خود را ندارن حالا اگه شما میخوای چنین امکانی بهشون بدی گزینه مورد نظر را تیکش را بزن
خوب دوست عزیز من خودم خیلی وقت با مای بی بی کار می کنم و این مطالب را می دانم.من تمامی کار های بالا را نگاه کردم و درست بودن ویا حتی به یک یوزر حق دسترسی مدیر را دادم ولی او هم نتوانست مطلب خودش را ویرایش کند.چه برسه به مطالب دیگران!!!
در مای بی بی به صورت پیش فرض خصوصیت ویرایش برای مطلب خود فعال است.
خوب حالا من موندوم این مشکل
از راهنمایی های همتون متشکرم
لطفا اگر کسی باز هم میدونه مشکل از چیست بگه!!!!Huh
forum.itsc.ir/index.php
این مشکل واسه منم هست چرا نمیشه ویرایش کنن کاربرا مدیرا هیچکی

عجیب اینجاست
مدیرا پسته خودشونو نمیتونن ویرایش کنن ولی کاربرای دیگرو میتونن!!!!!
اینم نصب کردیم باز مشکل حل نشد

حتی اون دوستی که گفت 777 کن رو هم انجام دادم باز نشد
به نقل از حامد:

کد تمپلیت showthread را نیز یک چک بکنید یا بازنشانی کید
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان