هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در ظاهر ارسال ها و یک منو برای انجمن
Wink 
سلام

من یک چیزی شبیه به عکسی که پیوست کردم میخواستم برای مشخصات کاربران انجمن ..... چیزی که الان دارم استفاده میکنم خیلی ساده و درهم ریختست ....

و اینکه یک منو میخواستم برای انجمن که در سمت راست قرار بگیره و بتونم چیزهایی مانند صفحه اصلی همین سایت رو توش بذارم .

ممنون میشم کسی جواب بده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

....
پاسخ
قبلا" کامل گفتیم سرچ کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۲۲:۱۲:۰۸ عصر)
دوست عزیز عنوانش پاپ آپ کردن هست !! پیدا کن هست !!Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۲۳:۰۶:۱۷ عصر)
خیلی ممنون

....
پاسخ
میخواهید دور کلمات کادر باشد یا گزینه ها پاپ آپ باشد ؟

پاسخ
کادر باشه ، مثل عکس

من سرچ میکنم اما پیدا نکردم

....
پاسخ
1.به قسمت :

Admin cp >> theme and templates>>templates >>your templates>>postbit templates>>postbit_classic
کنترل پنل مدیریت >> قالب و پوسته >> قالب ها > قالب مربوطه ی شما >> postbit templates>> و سپس در قسمت postbit_classic

برید و کد های :

کد:
{$post['usertitle']}<br />
{$post['groupimage']}
{$post['userstars']}
            {$post['useravatar']}<br />
            {$post['user_details']}

رو پیدا کنید و سپس کد :
کد:
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$post['usertitle']}</fieldset><br />
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$post['userstars']}</fieldset>
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$post['groupimage']}</fieldset>
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$post['useravatar']}</fieldset><br />
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$post['user_details']}</fieldset>
            <fieldset style="border:2px solid #dddde8;background:#FFFFE0;margin:2px;padding:3px;">{$lang->thx_thank}</fieldset>

رو جایگزینش کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۰:۵۴:۴۹ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۱:۰۲:۵۱ صبح)
ممنون
بله تا حدودی درست شد اما کمی فاصله ها زیاد است ،، پیوست گذاشتم .

بعد اینکه امکانش نیست گوشه هاش کمی گرد باشند ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

....
پاسخ
دوستان مشکل پست بیت ایشون حل شد.ارسال اضافه ایجاد نگردد.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان