هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور برای تنظیم درجات
با سلام دوستان عزیز

من امروز تالار گفتمانم رو راه اندازی کردم ، ولی وقتی به این قسمت رسیدم که درجاتم رو تنظیم کنم و انتخابشون بکنم این ارور رو بهم داد رو گزینه درجات که کلیک می کنم این میاد
کد:
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /home/musicbo2/public_html/1/forum/inc/languages/farsi/admin/user_group_promotions.lang.php on line 1

البته من از فارسی ساز helpmybb استفاده می کنم ...

راستی دوست عزیز اقا پارس بابت اون حرفی که در مورد ادیتور نوشتید من یادم نبود از فارسی ساز شما استفاده کنم باز کار من دزدیه ؟؟؟؟؟؟؟ Huh با اون فونتی که نوشتی کم مونده بود خودم رو ببرم تحویل بدم Sad
پاسخ
در ایران یک پشتیبانی مای بی بی ایران وجود دارد که این هم ، همین سایت است

اگر از امکانات سایت های دیگر استفاده میکنید مشکلات خودتون رو اینجا مطرح نکنید چون ما هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات شما در برابر پکیج های سایت های دیگر نداریم
پاسخ
یعنی چی ؟؟؟؟
حالا رفتم استفاده کردم ، اطلاعاتم رو روی اون ریختم ، فروم و جمع کنم که به خاطر اینکه شما با اون ها مشکل دارید ، بابا دیگه نوبر نخواستم حاضرم بدونه درجه کل سیستم پیش ببرم ولی این حرف ها بچه بازی ها رو نبینم ، واقعا واسه خودم و شما متاسفم
پاسخ
اول از همه لطفا طرز حرف زدنتون رو اصلاح کنید

دوم در ایران مای بی بی یه پشتیبانی داره - اینم اینجاست بعد شما میرید از یه پلاگین در یه سایت دیگه استفاده مکینید بعد فرمتون مشکل پیدا میکنه ، بعد ما مسئول رسیدگی هستیم ؟!

هر سوالی یا هر مشکلی در مورد پوسته ، پلاگین و آموزش های این سایت دارید مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگو شما باشیم در غیر این صورت اگر بار دیگر خلاف قوانین فروم رفتار کنید مجبور خواهیم بود با شما برخورد کنیم
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۸:۱۱:۱۲ عصر)music2box نوشته است: یعنی چی ؟؟؟؟
حالا رفتم استفاده کردم ، اطلاعاتم رو روی اون ریختم ، فروم و جمع کنم که به خاطر اینکه شما با اون ها مشکل دارید ، بابا دیگه نوبر نخواستم حاضرم بدونه درجه کل سیستم پیش ببرم ولی این حرف ها بچه بازی ها رو نبینم ، واقعا واسه خودم و شما متاسفم
درود
استفاده از خدمات هر جایی ضوابط خود را دارد.
شما هم برای اینکه ضوابط ما را رعایت نمی کنید باید برای خود متاسف باشید.
این خدمات گیرنده نیست که برای خدمات دهنده شرایط می گدارد بلکه خدمات دهنده استفاده که قوانینی را وضع می کند تا هر کس در صورت قبول آن ها، از خدمات استفاده می کند.
این سایت هم طبق شرایط و قوانین خود عمل می کند.
----
در ضمن شما می توانید به سادگی فارسی ساز خود را تغییر دهید و آن طور که شما به مساله جو می دهید سخت نیست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۰۱:۴۰:۱۵ صبح)
مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

جالب بهتون هم می خوره

خدا نگه دارتون

راستی یادم رفت جواب اون دوستمون رو بدم ، من این ما بی بی رو سیستم داشتم ، کل پلاگین ها رو از سایت شما گرفته بودم اگه می رفتی می خوندی متوجه می شدی !!!!!!! این عکس فقط برای شما می زارم که بدونی منم می دونم نباید وقتی از جایه دیگه دانلود می کنی پشتیبانی از جا دیگه بگیری ، قالب و همه چیزش از سایت شما بود ولی خوب بازم

[تصویر:  mybb.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان