هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بهم ریختگی سایت کمک فوری میخوام
سلام دوستان
من میخواستم توی قالب سایتم تو بخش فوتر اون یه کادر تبلیغاتی بندازم اما بمحض اینکه ویرایش و ذخیره سازی رو زدم همه چی سایتم بهم ریخت
ستونها نصف شده
هدر و فوتر ندارم
آمار انجمنم دوبل نشون میده ( دوتا نشون میده ازش)
کل تبلیغاتم پریده
کلا همه چی داغون شده فعلا سایتو بستم یکی بدادم برسه که اوضام بدجور خیته
پاسخ
age tu header ezafi kardi , code php header ro az aval bezar ! Mituni qabel ro dobare bezani va qesmate headeresh ro copy koni o inja bezari ! Exclamation
پاسخ
داداش من توی فوتر اضافه کردم اما وقتی ذخیره کردم بهم ریخت رفتم برگردونمش به حالت اول کلا غیر فعال شده بود و بازگردانی نمیداد
بعدش هم وقتی وارد فوتر شدم همه چی پاک شده بود
به من بگید چطور قالب رو دوباره آپ کنم
اصلا چی آپ کنم و کجا آپ کنم
فقط تو رو خدا زودتر !!!!!!!Huh
پاسخ
آقایون یکی به دادم برسه
چرا من هر تغییری توی هر کجا که میدم کل اون قسمت از بین میره و پاک میشه ؟؟؟
فوتر و هدر و ایندکس رو یه سری تغییرات کوچیک دادم همش پاک شده هیچی توشون نیست از کجا دوباره بیارمشون ؟
پاسخ
کدهای محتوای بخشهای Index , Footer , Header را از کجا دوباره تهیه کنم ؟
چرا هرچی کد توی سایت اون میزنم بعد از ذخیره شدن دوباره حذف میشه ؟
پاسخ
دوست عزیز بزار چنتا نکته قبلش بهت بگم

اولا قبله اینکه هر کدی اضافه کنی یا پاک کنی کدهای اصلی رو در نت پدی کپی کن و ذخیره کن بعد تغییرات رو انجام بده ، چون برخی از کدها به بعضی از قالب ها سازگار نیستن و نیازه که بعد از تغییرات شما دوباره کدها رو به حالت اول برگردونید

دوما هر کدی رو که شما میخوای کپی کنی در قالبت اول در نت پد کپی کن و بعد از توی نت پد انتقالش بده به قالبت - مخصوصا برای مرورگر موزیلا

سوما خوب وقتی نمیدونی که کد رو باید کجا قرار بدی و چه کدی رو باید پاک کنی خوب اینکار رو انجام نده - شما قطعا کدها رو دستکاری کردید که الان سیستمتونم مشکل پیدا کرده
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۷:۵۷:۳۲ عصر)funset نوشته است: دوست عزیز بزار چنتا نکته قبلش بهت بگم

اولا قبله اینکه هر کدی اضافه کنی یا پاک کنی کدهای اصلی رو در نت پدی کپی کن و ذخیره کن بعد تغییرات رو انجام بده ، چون برخی از کدها به بعضی از قالب ها سازگار نیستن و نیازه که بعد از تغییرات شما دوباره کدها رو به حالت اول برگردونید

دوما هر کدی رو که شما میخوای کپی کنی در قالبت اول در نت پد کپی کن و بعد از توی نت پد انتقالش بده به قالبت - مخصوصا برای مرورگر موزیلا

سوما خوب وقتی نمیدونی که کد رو باید کجا قرار بدی و چه کدی رو باید پاک کنی خوب اینکار رو انجام نده - شما قطعا کدها رو دستکاری کردید که الان سیستمتونم مشکل پیدا کرده

آخه قربون اون منطق گیر بازاریت برم من داداش گلم
میدونم باید چه کار کنم تا کدها درست تایپ بشه و نت پد و .. و. ..و..
مشکل من اینه که بازگردانی هم واسم کار نمیکنه توی هیچکدوم از قسمتها
عملا اگه وارد هر قسمت بشم و بخوام مثلا حتی بدون درج کد خاصی ذخیره سازی کنم بیام بیرون کل کدهای اون قسمت پاک میشه و از بین میره ؟ مثه الان که من وارد ایندکس شدم و با دکمه ذخیره سازی و برگشت به قالب برگشتم و همه چیم نابود شد...!!!!
فوتر و هدرم هم دقیقا همین بلا سرشون اومد
پاسخ
تو وقتی این کار رو کردی کدها به رنگ خاکستری و راست چین بودن یا نه کدها چپ چین و آبی رنگ و مشکی و ...
پاسخ
کدها چپ چین و آبی مشکی بودن مثه همیشه
تا حالا چند بار تغییرات داده بودم مثلا محل تبلیغاتها و ..
اینبار هم میخواستم یه تبلیغات جدید ایجاد کنم همه چی بهم ریخت حالا بازگردانی که نمیشه هیچی!!! هرچی هم کد توی اون بخش میزنم فورا بعد از ذخیره سازی اتوماتیک پاک میشه و انگار هیچی توش نبوده
پاسخ
مرورگرتون رو تغییر بدید ببینید تاثیری داره
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان