هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلتر شدن لیست کاربران ( کی این مشکل رو داره )
عجب مصیبتی شده فک کنم مال همه از جمله مای بی بی ایران شده باشهDodgy
پاسخ
یعنی همه فیلتر شدن ؟
کسی سایتش به کلی فیلتر نشده ؟؟
از من صبح هون قسمت توی پنل فیلتر بود ولی از عصر به بعد سایت به کلی فیلتر شده
پاسخ
بدبختانه مال من هم که دو هفته است سایت زدم صفحه دوم کاربران فی لتر شده
پاسخ
با سلام
از دوستان مدیر و بلد در برنامه نویسی تقاضا داریم آقا به جای کلمه منحوس vi^d یک چیزی ارائه بدند فیل نشه ( همه برن در کنترل پانل مدیریت بخش کاربران جستجو کنند یا برن صفحه دم ببینن فیل شده به اون کلمه حساسه - آقا بجاش بذارین حسن - حسین - قلی - آخه قحطی کلمه نیست که )
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۳:۵۶:۱۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۰:۴۲:۲۸ صبح)
میشه یه کاری کرد ولی باید تغییرات رو توی دیتا بیس هم اعمال کرد من هم به شخصه دارم روش کار می کنم
کلمه مورد نظر رو می شه به باینری هم تغییر داد و به صفحه دوم رفت

وید در باینری اینطوری است به جای کلمه مورد نظر 011101100110100101100100 بنویسید تا رفع فیلتر بشه فعلا دارم روی php یوزرها دنبال راه حل می گردم

میشه به جاش دو تا علامت سوال هم گذاشت

?? امتحان کنید تا توی فایل تغییرات رو انجام بدم

یا توی لینکی که فیلتر شده users&vid این تیکه رو بردارید &

مشکل رفع می شه

به جای لینک هرچی بزارید باز می شه فقط این کلمه رو نزارین همینطوری بمونه
پاسخ
دوستان میشه ساده تر بگید ، ممنون ،

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۲۲:۴۵:۱۷ عصر)crackerboy نوشته است: بدبختانه مال من هم که دو هفته است سایت زدم صفحه دوم کاربران فی لتر شده

از شما که بازه
کی فیلتر شده؟
پاسخ
دوستان این مشکل برای من هم هست.

من امشب روش کار میکنم و سعی میکنم به راه حلی برسم تا فردا در اختیارتون بزارم...
پاسخ
من نمیدونم چرا فورومم به کلی فیلتر شده
کسی این مشکل کامل فیلتر شدن رو داره
امروز فیلتر شده باشه ؟
پاسخ

مشکل فیـــــ ل تــــــــــر شدن این قسمت رو حل کردم...

دوستان فقط کافیه که فایل زیر رو در مسیر admin\modules\user جایگزین کنید...

مهم: حتما قبل از جایگزینی یه نسخه از فایل مربوطه رو یه جا نگه دارید....

دیگه نگرانش نباشید...

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.php   users.php (اندازه: 130.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۱۴:۰۳:۲۵ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۱۷:۴۲:۴۹ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۰:۳۶:۰۶ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۱:۵۱:۱۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۲:۱۶:۴۸ عصر) ، mohsenmir (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۳:۵۵:۴۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۲۳:۵۷:۴۹ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۰:۳۹:۳۰ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۰:۴۴:۵۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۱:۱۷:۰۲ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۱۱:۵۰:۵۴ صبح) ، alimasumi (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۱۶:۰۲:۵۱ عصر) ، dvdposti (۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۰۰:۱۳:۴۷ صبح) ، roode (۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۱۴:۴۷:۰۲ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۱۹:۵۹:۴۲ عصر) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۲۰:۰۸:۴۲ عصر) ، alireza013 (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۴:۵۱:۱۹ عصر) ، IranDeliver (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۱۵:۰۲:۲۵ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۱۳:۰۳:۱۲ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۲:۴۷:۰۴ عصر) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۰:۲۸:۱۹ صبح) ، miladdarabi (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۰:۴۸:۲۴ صبح) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۴:۵۶:۱۹ عصر) ، FireFOX (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۶:۴۷:۳۹ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۹:۳۶:۴۰ عصر) ، Amin_vbp (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۲۱:۲۰:۳۸ عصر) ، mazadi (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۲۳:۳۹:۳۲ عصر) ، Aligma (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۱۴:۴۶:۲۹ عصر) ، Sp|R|T (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۳:۰۹:۲۶ عصر) ، rezapj (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۰۱:۵۰:۲۵ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۳:۱۸:۴۲ عصر) ، XAXI (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۰۸:۵۰:۱۱ صبح) ، manih (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۳:۵۱:۵۹ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۱۸:۳۱:۲۱ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۱:۳۸:۲۸ صبح) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۰۹:۰۹:۱۵ صبح) ، MISTER (۱۳۹۵/۴/۱۲، ۱۸:۴۲:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان