هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین پست ها کجایند!؟
من وقتی پست میدم یا تاپیک میزنم تو صفحه ی اصلی جلوی انجمن مربوطه هیچی نمیاد !!
نگاه کنید
http://gamer30t.co.cc
به 1 یا چند نفر برای همکاری در انجمن www.gamer30t.co.cc نیازمندیم . لطفا PM بدین .
پاسخ
کد php:
<span class="smalltext">
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lang->by} <strong>{$lastpost_profilelink}</strong><br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}</span

سلام.
برو به قالب ها و پوسته ها >>> قالب ها >> قاب مورد نظر >>
Forum Bit Templates >> forumbit_depth2_forum_lastpost

کد های بالا را جای گزین کد های قبلی کن. به احتمال 90 در صد درست میشه.
فقط قبلش از کدهای خودت بکاپ بگیر یعنی توی نت پد ذخیر کن تا در صورت مشکل جای گزنیش کنی

فقط اول کد ها را تو نت پد کی کن سپس تو جای گزین کن
پاسخ
بی اثر بود ! چی کار کنم ؟
به 1 یا چند نفر برای همکاری در انجمن www.gamer30t.co.cc نیازمندیم . لطفا PM بدین .
پاسخ
من الان در سایت شما تست کردم و هیچ مشکلی نبود که
پاسخ
عزیز این کد رو در این بخش کپی کنین شاید درست شد !!
قالب ها >> قالب مورد نظر >> forumbit_depth1_forum_lastpost >> کد زیر رو کپی کن !! البته با در نظر گرفتن ایمنی کار که دوست عزیزمون بالا گفتن !!

کد php:
<span class="smalltext">
<
a href="{$lastpost_link}title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a>
<
br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
امیدوارم درست شه !!Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۷، ۲۰:۱۸:۴۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۲۳:۰۳:۵۳ عصر)funset نوشته است: من الان در سایت شما تست کردم و هیچ مشکلی نبود که

برای همه این مشکل نیست و بعضی موقع ها هست !! این که شما پستتون اومده اونجا نمیدونم چطوری شده ولی مال من که نمیاد .
(۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۰۰:۴۱:۵۷ صبح)YaseR نوشته است: عزیز این کد رو در این بخش کپی کنین شاید درست شد !!
قالب ها >> قالب مورد نظر >> forumbit_depth1_forum_lastpost >> کد زیر رو کپی کن !! البته با در نظر گرفتن ایمنی کار که دوست عزیزمون بالا گفتن !!

کد php:
<span class="smalltext">
<
<
br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}<br />{$lang->by} {$lastpost_profilelink}</span
امیدوارم درست شه !!Shy

باز هم بی فایده .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان