هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه انتقال کل سایت
من همه چیز را از روی هاست حذف کردم و از اول مای بی بی را روی هاست جدید نصب کردم اما بعد از نصب و تنظیمات با کمال تعجب دیدم همان مشکل وجود دارد و همان پیام خطا را می دهد ... حسابی کلافه شدم ExclamationAngryHuh

این پیام خطا در سایت مرجع هم بارها در فروم مطرح شده بود اما هیچ کس دلیل آنرا نمی دانست

از همه قطع امید کردم و روی همه چیز فکر کردم تا اینکه Idea متوجه شدم مشکل از چیه:

هاست قبلی من از php version 5.2.10 استفاده میکرد و انجمن mybb من مشکلی با آن نداشت ولی هاست جدید من از php version 5.2.11 استفاده میکند و فکر می کنم که mybb از آن پشتیبانی نمی کند زیرا در این پیغام خطا هنگام ثبت نام یا ورود کاربران به وضوح به php version 5.2.11 اشاره میکند که در این تصویر می بینید

حالا با این وضع من چکار کنم
(با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم ولی آنها نمی توانند php version کل سرور را تغییر دهند من حل شود)

شما را بخدا یک راهی پیشنهاد کنید ...Sad
Heart یک ساعت بعد ...
Cool آقا من راهش رو پیدا کردم
Exclamation وارد cpanel خودم شدم و به بخش php configration رفتم و php4 را انتخاب کردم و روی update کلیک کردم
االان یک ساب دومین جدید ساختم و یه مای بی بی جدید اونجا نصب کردم و تست کردم (موقع نصب دیدم که این فقط mysql رو پشتیبانی می کرد و از mysql improve خبری نبود ) ... اون مشکل حل شده بود ولی

1 - مشکل جدید مای بی بی اول:
اما با اینکار مای بی بی اول من دیگه کار نمی کنه و خطای sql رو میده چی کارش کنم

2 - مشکل جدید مای بی بی دوم (که برای تست نصب کردم)
مای بی بی دوم اگر چه موقع ثبت نام و موقع ورود کاربران هیچ پیام خطایی نمی ده ولی یه مشکل جدید : لاگین انجام نمی شه
تنظیمات کوکی رو هم انجام دادم ولی لاگین نمیشه کرد
خب حالا دیگه مای بی بی موقع ثبت نام و موقع ورود کاربران هیچ پیام خطایی نمی ده ولی یه مشکل دیگه هست : لاگین انجام نمی شه
حالا من دقیقا این مشکل رو دارم که در اینجا گفته شده

لطفا برای هر دو مورد راه حل ارائه فرمایید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

salehi56, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
(۱۳۸۸/۷/۱۷، ۰۷:۰۵:۲۷ صبح)salehi56 نوشته است: من همه چیز را از روی هاست حذف کردم و از اول مای بی بی را روی هاست جدید نصب کردم اما بعد از نصب و تنظیمات با کمال تعجب دیدم همان مشکل وجود دارد و همان پیام خطا را می دهد ... حسابی کلافه شدم ExclamationAngryHuh

این پیام خطا در سایت مرجع هم بارها در فروم مطرح شده بود اما هیچ کس دلیل آنرا نمی دانست

از همه قطع امید کردم و روی همه چیز فکر کردم تا اینکه Idea متوجه شدم مشکل از چیه:

هاست قبلی من از php version 5.2.10 استفاده میکرد و انجمن mybb من مشکلی با آن نداشت ولی هاست جدید من از php version 5.2.11 استفاده میکند و فکر می کنم که mybb از آن پشتیبانی نمی کند زیرا در این پیغام خطا هنگام ثبت نام یا ورود کاربران به وضوح به php version 5.2.11 اشاره میکند که در این تصویر می بینید

حالا با این وضع من چکار کنم
(با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم ولی آنها نمی توانند php version کل سرور را تغییر دهند من حل شود)

شما را بخدا یک راهی پیشنهاد کنید ...Sad
Heart یک ساعت بعد ...
Cool آقا من راهش رو پیدا کردم
Exclamation وارد cpanel خودم شدم و به بخش php configration رفتم و php4 را انتخاب کردم و روی update کلیک کردم
االان یک ساب دومین جدید ساختم و یه مای بی بی جدید اونجا نصب کردم و تست کردم (موقع نصب دیدم که این فقط mysql رو پشتیبانی می کرد و از mysql improve خبری نبود ) ... اون مشکل حل شده بود ولی

1 - مشکل جدید مای بی بی اول:
اما با اینکار مای بی بی اول من دیگه کار نمی کنه و خطای sql رو میده چی کارش کنم

2 - مشکل جدید مای بی بی دوم (که برای تست نصب کردم)
مای بی بی دوم اگر چه موقع ثبت نام و موقع ورود کاربران هیچ پیام خطایی نمی ده ولی یه مشکل جدید : لاگین انجام نمی شه
خب حالا دیگه مای بی بی موقع ثبت نام و موقع ورود کاربران هیچ پیام خطایی نمی ده ولی یه مشکل دیگه هست : لاگین انجام نمی شه
حالا من دقیقا این مشکل رو دارم که در اینجا گفته شده

لطفا برای هر دو مورد راه حل ارائه فرمایید

دوست گرامی ابتدا خطاهای که میده فایلهاشو از نوع اپ کن اگر نشد در کنترل پنل مدیرت نگاه کن ببن کدوم قسمتو نمیخونه ببین نمادهاست شکلکهاست یاغیره پیدا کردی برو روش ویرایشو بزن اخطارها از بین میره Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطsalehi56 (۱۳۸۸/۷/۱۷، ۱۸:۳۴:۲۵ عصر)
(۱۳۸۸/۷/۱۶، ۱۲:۵۸:۲۸ عصر)Pars نوشته است: درود
به علت اینکه درگیر مسایل شخصی هستم نمیتونم به سوالات شما به طور دقیق پاسخ بدم. (عذر میخوام.)
خواستم سوال شما رو در سایت مادر مطرح کنم که دیدم ضمیمه را حذف کردید.
برای پیگیری مشکل به یکی از سه لینک زیر مراجعه کنید.
http://community.mybboard.net/forum-81.html
http://community.mybbsupport.it

این مشکل بارها در فروم مرجع مطرح شده بود
چندین تاپیک (بیش از 10 تا ) برای آن باز شده بود
(کافی است عبارت Cannot modify header information را خودتان آنجا سرچ کنید و ببینید که برخی از تاپیک ها با تصویر آن خطا می باشد)
اما تنها راهی که برای آن پیشنهاد کرده بودند آپلود دوباره آن چند فایل بود که این راه برای من فایده نداشت

از شما ممنونم که سعی کردید به من کمک نمایید
مشکل من توسط دوست عزیزم جناب آقای سعید غلامیان حل شد و اینجا نیز از ایشان تشکر می کنم
امیدوارم که دیگر با مای بی بی مشکلی نداشته باشم (آمین)
salehi56, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۷/۱۷، ۲۱:۴۵:۴۵ عصر)
درود
خوشحالم که مشکل شما حل شد.
آقای غلامیان هم در ضمینه PHP مهارت قابل توجهی دارند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۳/۸، ۰۴:۴۰:۲۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان