هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین My Advertisements
من موندم چرا کاربرهای Register شده تو این انجمن، دسترسی برای حذف پست های خودشون رو ندارن!
پاسخ
سلام

من یه مشکلی با این پلاگین و حتی خود پلاگین در سایت مادر دارم !

وقتی این رو نصب میکنم پهنای باندم روزانه حدود 1 GB استفاده میکنه و حتی از پشتیبانی باهام تماس گرفتن که آقا سایتت کلا باعث شده سرور هنگ کنه !! دقیقا وقتی هم که پاکش میکنم همه چیز به حالت طبیعی برمیگرده !!

چه کار کنم ؟!
پاسخ
این اصن تو قسمت سلامت سیستم نیس لطفا کمک کنید

این اصن تو قسمت سلامت سیستم نیس لطفا کمک کنیدBig Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۹:۵۰:۲۱ صبح)never نوشته است: من موندم چرا کاربرهای Register شده تو این انجمن، دسترسی برای حذف پست های خودشون رو ندارن!
این سوال به این تایپیک ربطی نداشت
جواب شما اینه که چون باید دسترسی بدین بهشون برین تو گروه های کاربری و گروه مورد نظر رو انتخاب و قسمت انجمن ها و ارسال ها تیکش رو فعال کنین.(بتواند ارسال های خود را حذف کند)
پاسخ
باسلام
در قسمتی که ای دی ها رو برای دیدن تبلیغات معرفی کنیم چه چیزی قرار دهیم تا همه آن را ببینند؟
میشه یک شات نمونه پر شده یک تبلیغ در بخش اضافه کردن را بگذارید؟ممنون میشم
پاسخ
موقع تیدبل utf این مشکل پیش میاد : مشکلش چیه؟ البته این مشکل برای گالری هم هست و همون مشکل علامت ؟ باقی میمونه.
کد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'NULL، CHANGE `description` `description` varbinary(300) DEFAULT '' NOT NULL، ' at line 1
Query:
    ALTER TABLE mybb_myadvertisements_advertisements CHANGE `name` `name` varbinary(50) DEFAULT '' NOT NULL، CHANGE `description` `description` varbinary(300) DEFAULT '' NOT NULL، CHANGE `exemptgroups` `exemptgroups` varbinary(300) DEFAULT '' NOT NULL، CHANGE `advertisement` `advertisement` blob NOT NULL
پاسخ
درود بر شما
بعد از نصب و فعال سازی پلاگین و اضافه کردن تبلیغ متن به صورت ؟؟؟ نشان داده می شود
جداول به utf8 تبدیل شد اما همچنان مشکل پابرجاست
حتی تبلیغ حذف شد و دوباره ایجاد شد، اما نشد

با سپاس
پاسخ
سلام
این پلاگین رو برای 1.8 میخوام
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان