هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری انتقال هاست
مشکل اصلی من تغییر نام دیتابیس هست. چجوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟
پاسخ
از داخل فایل config.php که توی مسیر inc/config.php هستHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۹۰/۲/۲۶، ۲۱:۴۹:۲۵ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۱:۰۹:۱۳ صبح)
مرسی تستش کردم ولی درست نشد
اینو ببین
http://community.mybbiran.com/thread-543...l#pid38277
این مشکل رو دارم
پاسخ
الان انتقال دادم و انجمن بالا میاد. وقتی وارد نام کاربری خودم میشم وارد میشه ، ولی بعد از پیام خوش آمد دوباره خارج میشه و میگه ثبت نام نکردی!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شرمنده! سرچ کردم پیدا شد. ولی خب لطفا اینو به پست اول اضافه کنید که کوکی ها رو باید تغییر داد.
پاسخ
میشه عکس ها را دوباره آپ کنید؟باز نمیشهHuh
پاسخ
سلام.من قبلا از يك هاست مجاني استفاده ميكردم ..هاست مجاني سايتم رو بسته ولي من قبلا يك بكاپ فول از سايتم گرفته بودم .الان يك هاست جديد گرفتم و ميخوام اين بكاپ رو جايگزين كنم.بايد از چه قسمتي از سي پنل اين كار رو بكنم.همون قسمت بكاپ ويزارده يا نه جاي ديگه اي هستش
« آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است »

پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۲، ۱۲:۱۲:۰۶ عصر)majid2011 نوشته است:
سلام.من قبلا از يك هاست مجاني استفاده ميكردم ..هاست مجاني سايتم رو بسته ولي من قبلا يك بكاپ فول از سايتم گرفته بودم .الان يك هاست جديد گرفتم و ميخوام اين بكاپ رو جايگزين كنم.بايد از چه قسمتي از سي پنل اين كار رو بكنم.همون قسمت بكاپ ويزارده يا نه جاي ديگه اي هستش

اگه منظورتون وارد کردن بکاپ تیبیل ها هست

باید یه Database جدید بسازید و به گزینه phpMyAdmin برید

و بقیه راه رو طی آموزش پیش برید
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
سلام
یه سوال متفاوت ...
من سایتم رو از روی هاست اصلیم منتقل کنم به روی لوکال هاست رایانه ام.

فکر کنم که تمام مراحل همین باشه.
فقط برای ویرایش config.php برای یوزر و پسورد باید چی بزارم ؟
آخه روی لوکال که یوزر و پسورد نداره!

با تشکر!
فهمیدم !!
میگم تا شاید کسی که ندونه، بدونه ! Big Grin

نام کاربری root هست و پسورد هم خالی باید بزارم!
از روی نصب خود mybb فهمیدم که نام کاربری رو root انتخاب می کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۲۰:۵۲:۲۸ عصر) ، dozdaci (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۶:۳۴:۴۳ عصر)
سلام
من امروز هاستم را از گيگفا انتقال دادم به يك هاست پولي ولي سايت بالا نمياد در واقع اصلا سايت رو نميشناسه همه كارهارو هم انجام دادم
كانفيگ و تغيير دادم -دي ان اس ها رو وارد دامنه كردم-ديتا بيس رو تغيير دادم-البته يه جاي ديتا بيس نوشته ميزبان داده كه رو همون سرورsql303.gigfa.comمونده جايي نخوندم كه بايد تغيير داده بشه البته ادرس هاست جديد رو هم نميدنم چيه
بايد دومين رو هم در c panelتعريف كنم ؟و چطوري اينكارو انجام بدم؟
لطفا راهنمايي كنيد.
تشكر
پاسخ
يك روش ديگري هست كه اصلا كار خاصي نداره ، از اين طريق چند تا انجمن رو انتقال دادم ، آموزشش رو آماده مي كنم و قرار مي دم .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطariya_elec (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۸:۴۳:۱۳ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۳/۱۶، ۲۲:۴۸:۴۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,328 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان